רפואה אלטרנטיבית כדי להקל על דיכאון

דיכאון היא בעיה מול הבייבי לרבים מאיתנו, צעיר או זקן, או הדור x. יש סגנון חיים מהיר, עובד בין שישים שמונים שבוע ואנחנו צריכים commutes ארוך במשרד אשר משאיר אותנו מן המשפחות שלנו. לחצים, מתחים וחרדה יכולים זוממים נגדנו עקב דיכאון לא מבוקרת. דיכאון יכול להיות תסמין של מתח זה, או אולי סיבה פיזיולוגית, כמו גם. אם יש לך סרטן, מחלות של הלב, או כאב כרוני, אתה יכול לדעת הכל על דיכאון, מתישה איך זה יכול להיות בחיים שלך. אם אתה אחד של מיליוני אנשים סובלים מדיכאון, מה אתה יכול לעשות בהקשר זה? האם אתה מוכן לקפוץ לתוך העולם של נוגדי דיכאון כי הרופא שלך שתתמיד כל כך מהר? כולנו רוצים זה קסם, התשובה משהו כי הכאב הוא תבליט נעלם.

אם אתה באמת רוצה תשובות, לפעמים זה לא קל כל כך. אם ברצונך להפוך את הסימפטומים של ה דיכאון נעלם, עליך תחילה למצוא את הסיבה. For more specific information, check out מנכ"ל משרד התקשורת. לאופנים דרך יכול לעזור למצוא בדיוק מדוע סובל מדיכאון, ולתת לך רעיונות איך להקל על הכאב. אם אתה מישהו מאמינה לזכור החוויות של הגוף, אתה יודע שלקחו פלצבו, יכולה להיות השפעה על הגוף שלך, אתה נתקל באופן פיזי. מומחים לא נמצאים הסכם אם תרופה נוגדת דיכאון, כי העבודות לרפואה, או על-ידי אפקט פלסבו. טיפולים משלימים עבור רבים שם בחוץ, כך ניתן לבחון ולחוות.

לא כל אחד יכול להיות בשבילך, אבל אם אתה ישר עם עצמך ועם סבלנות, אתה יכול למצוא משהו שעובד בשבילך בלי לקחת תרופות. חלק מהאפשרויות הזמינות כוללות:? ביבליותרפיה? לקרוא ספרי העזרה העצמית נותן לך שפע של מידע כדי לסייע לך להבין מה קורה לך ולמה. ידע הוא כוח. ? האיורוודה הוא התרגול של עצמו ואת הדושות 3 של הגוף שלך. אם הגוף שלך מתוך איזון, שאתה עלול להיות מדוכא. ייתכן שאין לך ידע עמוק של עצמו. תרופות ותפילה הם דרכים אחרות מכוון של היקום נותן לך תשובות בפנים. רוחניות, יותר ויותר כוח גבוה יותר יכול להיות מספיק כדי לגרום לך להרגיש מחוברים, לא רק. ? טיפולים צמחים כמו הדשא של סן חואן, ג'ינסנג סיבירי, שוש, בזיליקום, ציפורן ריח, ג'ינג'ר, טימין עלייה של סרוטונין במוח, יכול לעזור עם דיכאון שלך. ? השמנים הארומטיים בארומתרפיה מדעית יכול לעזור לך להרגיש רגוע אם חרדה או לעורר אם אתה מרגיש רדום. לעיתים, כאשר אנו ריח הניחוח שאנחנו אוהבים, פשוט להרגיש טוב גם. ? דיקור או האקופרסורה יכול לגעת נקודות האנרגיה של הגוף, שחרור אנרגיה חסומים שנתקל. ? יוגה, פילאטיס או פשוט לעבור סוג של תרגיל זה תוכלו ליהנות מיד לבצע להרגיש טוב יותר, הרמת לדיכאון עמוק. אלה הם רק חלק מהאפשרויות אפשרות זו זמינה עבורך. תזונה היא בעיה גדולה כשמדובר בדיכאון. האם לשתות יותר מדי קפאין או לצרוך מדי סוכר? אתה שותה יותר מדי אלכוהול? האם יש לך מספיק ויטמינים ומינרלים בתזונה? ייתכן אלרגיות למזון או אתה ומסיבים לקטוז גורם לך להרגיש חולשה ודיכאון. סקירה לעומק על-ידי רופא יכול להגיד לך אם יש לך מחסור כלשהו, מה ניתן לעשות לגבי זה. חוסר איזון כלשהו יכול לגרום מחלה פיזית ונפשית. שמעתי אומרים שאם אתה לשים אשפה בפה כי הוא לחפור את הקבר שלך עם השיניים. אם כן, מה ניתן לעשות כדי לעצור את ההתקדמות של החלטות רע כשמדובר אכילה? פירות, ירקות או דגנים וקטניות הן מקום טוב להתחיל. Checking article sources yields מנכ"ל משרד התקשורת as a relevant resource throughout. הימנע הדברים לעבד מכיוון הוסרו רוב החומרים המזינים. אם אתם צורכים פחמימות מורכבות, כגון פסטה, עוגות, תפוחי אדמה, שיבולת שועל, באפשרותך להגדיל את רמות הסרוטונין במוח. אנחנו לעיתים קרובות לשכוח ויש לנו את האיזון הנכון בגוף. ודא שיש לך מספיק תיאמין הריבופלאווין, ניאצין, ביוטין, חומצה פנטוטנית, חומצה פולית, ויטמין B12, c. בלי הכמויות המתאימות על בסיס יומי, אתה עלול להיתקל עצבנות, דיכאון, חרדה, חוסר מנוחה, עייפות, שכחה, אובדן זיכרון, בלבול ועוד. וישתלבו מינרלים כמו סידן, מגנזיום, כרום, סלניום, ברזל, אבץ וויטמינים אחרים המשטר, מדי יום, אתה תרגיש יותר טוב גם. את הגוף ואת הנפש מורכבת מאוד, נותן את השילוב המתאים של טיפולים, דיאטה, מידע, טיפול רפואי, יהיה לך סיכוי טוב יותר להישאר בריא וחזק. לשלב שיטות של רפואה משלימה בטיפול הרופא שלך ואתה גם על הדרך שלך כדי להרגיש טוב יותר נפשית, רגשית yfisicamente. מרשל בוורלי הוא סופר עצמאי מוצלח, מוסמך מאובטח, פנג שואי. שלהם מאמרים רבים מציעים רעיונות, הצעות והכוונה השכל הישר כדי לשנות את החיים שלך. אם אתה מתעניין מוצרים ומידע על רפואה אלטרנטיבית, ויטמינים, אוסטאופורוזיס, גיל המעבר, שמנים אתריים, נדודי שינה, לחימה הזדקנות, עור יבש ומאמרים רבים הרבה יותר ניתן למצוא