פלאי האנרגיה

לא בשנה הראשונה ואפילו עשור, אנחנו מחפשים אנשים ייחודי רואים. הם עכשיו ולאחר מכן "להופיע בטלוויזיה", מפתיע אותנו עם יכולות יוצאות דופן שלהם. אנחנו מעריצים, קנאה, הם מחפשים עזרה, מעידה על שרלטנים ושמע שוב מהשכנים על סבתה הנפלאה, ממהר מאות קילומטרים משם, בתקווה לאהבה ריפוי, עושר. יש קטגוריה אחרת של אנשים, אלה שמסרבים להאמין טבעי. כמובן, בלב שלי הם גם חולם על כסף, אשר יופיע מיד לאחר "הסרת נזק", של אהבה אינסופית, העולה באופק, אנחנו צריכים רק כדי לאפס את "כתר פרישות". אבל האנשים האלה מחפשים ראיות ולמצוא במדע. כל פלאי הם כל כך מושג פשוט נשמע לעתים קרובות יש לנו אנרגיה. זה בכל דבר! אנחנו אוכלים, הולכים, לשוחח עם חברים ואנרגיות תמיד. מסכים, קשה להתווכח, אבל הערך הגדול של הכוח הזה אפשרי באופן מיידי. אחרי הכל, אף אחד לא חושב מה שקורה בתוכנו, כאשר, למשל, ביד לוקח כפית, כף המרק ומביאים אותנו לתוך הפה. בינתיים, הגוף מבלה בעבודה אנרגיה מסוימת. ומה שאנחנו ירידה ניסיון אחרי מאבק, כי זה לוקח מסה של כוחות פנימיים. כולנו יודעים איך לחדש את האנרגיה באמצעות מזון הזדמנויות ברחבי העולם. אבל יש עוד מקור כוח גדול, שאינו מבין כל – את ההרגשה הזאת. זו תחושה של אנרגיה מבוזבז לחזור היה הנושא של החברה ב ג ER ו סיפור מדעי פיות עבור תושבי העיר. כדי להבין את המשמעות האוניברסלית של הצוות לקח על עצמו את "פיתוח עסקי עקביות יעילות". אני בטוח כי קוראים רבים הגישו, כדורי בדולח, קלפים, עתידות zamorochennyh לקוראי כף היד. בשום אופן לא! אנשי מקצוע בתחום הפסיכולוגיה, רפואה, ביו אנרגיה פיזיקה לעזור לאנשים להציל בריאות עסק משפחתי עם המשאבים הפנימיים שלהם, האנרגיה שלהם.

אין זה סוד כי בחיינו כשהכל ביניהם ומחלוקת המשפחה במקום העבודה לאבד לב, הגוף שקוע במחלה אחרת. רק יישור אנרגיה, ולכן אנו לאזן את החיים על כל גווניו. עוד הייחודי של מדיומים ו מגידי עתידות נקודה, זה הסכמה מלאה של הלקוח. רק רצון כנה לשנות יכול להניב תוצאות. עבודה עם לקוחות על שלושה תחומים: בריאות, מודעות, ייעוץ וניהול. בריאות – זה אולי הערך החשוב ביותר בחיים. וחתך את אוזנו של ביטוי נפוץ היום, כי "אנשים בריאים אינם!" אולי, בזמן דינמי עבורנו אין זמן לעצור ולהקשיב לעצמך. אנחנו העצבים העבודה, תור, תחבורה, נופל על המשפחה. עם זאת, רק במצב מנוחה של המוח האנושי מסוגל קבלת להסתגל לשינויים בעולם. עובדים ב א ר ש הגיע למסקנה כי האדם הוא כלי מלא אנרגיה. לכן, הטיפול של הגוף, כלומר, כלי השיט מלא דרך הכרחי שלה הרכב. וכל אחד צריך להרים מילוי טופס הפרט שלו. במבט ראשון זה נראה כמו בית מרקחת חומרים נורמלי fitosbor גלם (קמומיל, קורנית, הפרע, וכו '), אבל הנוסחה הכנתו מבחר עשבי תיבול לעולם אינה זהה ותלויה אך ורק על מצבו הגופני והנפשי שלך. נראה כי אפילו מרק לבישול הוא כבר מניב תוצאות. Othmer עשב ריחני לספור את השניות שאתה רוצה אם הוגדר על הגל שלו. התוצאה היא הקבלה ברורה בחודש, לא רק לך אלא גם לאחרים. מה לעשות אם אנחנו לא יודעים את הסיבה למחלה? אם בדיקה מלאה לא כוח ולא זמן. ו – כסף על נהלים יקר על אובדן כוח די קשה. אתה מוכן לעזור עם ציוד GDV. קרינה על קצות האצבעות שלך יגיד את הרופא על כל הפרה של איברים ומערכות. כתוצאה סקר תקבל הדרכה יקר. אפילו יותר ייחודית היא היכולת לקבוע את מצב הבריאות מצבו הנפשי של אדם ממרחק. לפי שם משפחה, שם פרטי והשם זכויות מומחים ב ה RS יכול להגיד שבו פסיכו רגשי מדינה שהיא. למעשה, כדי לעזור לאדם ולא בהכרח להיות איתו כמטחווי זרוע. אחרי הכל, מה שאנחנו עושים במשרד של הרופא המרפאה, אנחנו מתלוננים, אנחנו מחפשים תמיכה, אנחנו שקועים בבעיות שלהם. במקום כישוף אהבה קמעות, חוקי הפיזיקה, כדורים וזריקות, מזון.

אל תתפלאו! זוהי דרך זו המדעים המדויקים נמצא בגישתנו מצב פנימי. אבל יש אחד! אנחנו חייבים להיות מוכנים לשינויים אלה שקורים לכם אחרי העבודה של המומחים. אתה תהיה מה צריך להיות טבעי, אמיתי. העולם סביבם ישתנה ואתה יכול נראה כי לא את הטוב ביותר. אחרי הכול, אתה נראה שונה לחלוטין להפוך דבר רגיל עבורך. נראה כי אנשים דומים יתנהג באופן מוזר. מראה חדש שלו תראה כמה "חברים" רק להשתמש בך. אל תפחדו משינוי, כי ומשאיר רק את הרע, מניפולטיביים, הם לסגת מסיכות רבות. כל אמיתית תישאר איתך. אז אם אתה מוכן לעבוד באמת רוצה לפתור את הבעיות שלהם, אתם הרצון לעזור. שיקום של שלום, בריאות, והבנה הדדית בתוך המשפחה לספק הזדמנויות חדשות. האפשרויות של התפתחות עצמית וגילוי עצמי. עוד גדיל של א ב RS מסייעת למנהלים, אנשים עצמית מספיק בטוח. לכן הם עשויים להיות בעבודה, אבל כל האנשים הבוס במקום הראשון עם הבעיות שלהם, דאגות הנטל. בנוסף – הראשי, יש 2, 3 או 500 אנשים, מתוכם OH – מנהל חייב לארגן, לשלוח לתמיכה. אבל כדי להבין את הכפופים לו, שכל אחד מהם הוא גם אדם עם עולמו הפנימי, מלא בעיות, דאגות וחגיגות, היא לעתים קרובות בלתי אפשרי. באזור זה, מומחים תספק גם לא יסולא בפז סיוע. יעבוד רק עם ההנהגה, כי זה בא מתוך מדיניות המפעל הראשון האנושי. לפתור בעיות וראש אתגרים לסלול את הדרך למטרה המיועדת עבור החברה. בגיליון הבא אנו להכיר לך אנשים שחוו כבר את כוחו של המדע יכול להעיד למשל שלו את כל הדברים שאתה קורא. בינתיים, מנסים לעצור רגע.