סביבה: ר

להפחית, שימוש חוזר, מיחזור: הנוסחה כדי להפחית את ההשפעה הסביבתית על הפלנטה. הרגלי היומי ביותר שלנו יש הרבה מה לעשות עם השפלה של הסביבה. למד מה אנחנו יכולים לעשות על פי הרגלי הצריכה שלנו. האם ידעת כי על-ידי 2050 נצטרך שני כוכבי לכת לחיות? כך, אנו צורכים משאבים מהר יותר מאשר כדור הארץ לוקח ולהרפות אותם. במדינות כמו ארצות הברית לצרוך 30% ממשאבי תוצרת באחוז בפסולת, 80% של היערות על הפלנטה נעלמו ו- 40% של נתיבי הם כבר לא שותה. הדבר הגרוע ביותר הוא הדמויות לא מפסיקים לגדול, בקרוב יהיו הרבה אין מה לעשות. לפי זה, יש צורך שאנו נוקטים פעולות קטנות אשר עשוי להוסיף הבדל בין כל. ההתחממות הגלובלית גורמת לתוצאות בלתי הפיך.

הסיבה, שחונות של מהמחסור במים גדול; העלייה ברמות הים שיגרום החוף הצפות וגלי חום הם חלק מההשלכות הבולטים ביותר. אם המצב הזה יימשך, יערות, שדות וערים פנים חדשות מזיקים ומחלות הנגרמת על ידי זיהום. בנוסף, ההפרעה של בתי גידול כגון שוניות אלמוגים ויערות עלול להסתיים בהכחדה של מינים רבים של צמחים ושל בעלי חיים. מושלמת הנוסחאות שגרתיות מעשים השלכת פסולת ללא הפרדה, בזבוז מים, להשאיר את האור על לקנות כלי בישול throwaway, בין הרבה שיטות אחרות, הם תורמים רבות לזיהום סביבתי. עם זאת, באפשרותך להפוך משהו מהבית שלך, Office ועיר. זכור כי 10 טיפות של מים לדקה הוא שווה ל- 2,000 ליטר מים מבוזבז בשנה.

לאחר מכן עצות מעשיות ושימושי עם מה יכול להביא על כדור הארץ. לבצע פעולות של האמת! להפחית לרכוש את כל המוצרים במיכלים קיבולת גדולה. רצוי לבדוק כי הם לשימוש חוזר. לדוגמה, מיכלי זכוכית הם בחירה טובה להיות להחזרה. דחה ב באריזה. לשמר את המזון במיכלים עמיד. שלא לנצל לרעה את התפקיד אלומיניום או פלסטיק. לקנות מאכלים טריים כדי להימנע מזהמים עטיפות. הימנע הצריכה של פריטים חד פעמיים כגון כוסות, צלחות, סכו ם ולחמניות מטבח. תעשיית מוצרים אלה הוא אשר יוצר האשפה נוספים בעולם. השתמש סוללות נטענות. סוללות מכילות כמויות גדולות של כספית. 30% מהם היוו על-ידי תרכובות רעילות. לא ללבוש אותם לפח, לקחת אותם אל המיחזור! חוזר להשתמש בנייר משני הצדדים. הנייר הישן יכול לשמש עבור אריזה, הערות, טיוטות, הערות ורישומים. לנסות צילומים עבור שני הצדדים. שימוש חוזר בשקיות ללכת לשוק. אין לקבל תיקים שאין צורך. היום, כמה סופרמרקטים מוכרים שקיות של רשת חזקה ועמידה או צמר. שימוש חוזר הבגדים שלך לבלתי שמיש. ראשית, זה יכול לשרת אחרים, ושנית, איתם באפשרותך להפוך dishcloths, לדוגמה. טלפונים סלולריים ומחשבים יכול לעשות שימוש חוזר. רבים מהכלים שלו משמשים. לקחת את מכשירי מרכזים מיוחדים. יש לך תדע מה הפוך. מיחזור חומרים נפרד שמרכיבים את האשפה. השתמש תיקים שונים עבור פסולת אורגנית, נייר, קרטון, זכוכית, פלסטיק. האם ידעת כי הנייר יכול להיות ממוחזר בין הגילאים 6-15 פעמים? השתמש את גיליונות הנייר משני הצדדים. המיחזור. כל פעם שעושים תקטין את הדור של פסולת עד 42% ו עזרה לחימה התחממות כדור הארץ. העיתון קל יותר למחזר כי הם עשויים סיבי עץ. אם החלק העשירי של העיתונים ממוחזרים בשנה, אנו להציל עצים 700,000. כלי קריסטל, הנורות לא ניתן למחזר יחד עם מיכלי זכוכית. להפריד אותם. להפחית, שימוש חוזר, מיחזור הנוסחה כך שכולם יכולים לסייע להפחית את ההשפעה של התחממות כדור הארץ על פני כדור הארץ. זכור כי איפה ישנם עוד אנשים שעושים עצות אלה, התוצאות יהיו השלכות גלוי יותר, פחות הרסנית. להתחיל עם מודעות, אשר ככל האפשר. אל תשכח להפוך טונות של נייר, על-ידי לדוגמה, יש צורך לקצץ 5 3 דונם של יער. משאבים פיננסים יהיה מכריע לעתיד של כדור הארץ. לנקוט צעדים, הזמן לפעול. מאמרים קשורים: