נסיעה עם חיית המחמד שלך

אם אתה רוצה חיית המחמד שלך לנסוע איתך או תשנה לעיר אחרת, ואן כאן כמה טיפים הנסיעות: אם חיית המחמד הנסיעה איתך, זה ישמור שלהם תחושת זהות. עם זאת חיות מחמד ייתכן פאניקה ולברוח כאשר באפשרותך לפתוח דלתות או חלונות. לשמור על חיית המחמד שלך עם רצועה כאשר אתה עוזב את רכב או מלון. חיית המחמד שלך חייב להיות שלט מיוחד, בנוסף הרגיל. יש השם את הקמע, שלך, מי לפנות בכל מקום היעד (אם לא אתה), טלפון, ובאופן אופציונלי את הכתובת.

יכול לאלתר צלחת עם הנייר ולהדביק אותו בזהירות עם סרט על הצלחת המקורית של חיית המחמד שלך. אם יש לך שאלות אודות בריאות הנוכחי של חיית המחמד שלך, להתייעץ עם הוטרינר שלכם. גם לבדוק עם הוטרינר שלכם אם הרגעה קלה עבור חיית המחמד שלך מתאימה. האם לא mediques אותו אם להתייעץ! אם החתול או הכלב שלכם הוא לא רגילים נוסעים במכונית, להפוך לטיולים קצרים עם חיית המחמד שלך במשך שבועות אחד או שניים לפני הנסיעה, כדי להתרגל אל התנועה וכדי ללמד כיצד אתה להתנהג. יש ללמד את הכלב שלך לשקר בשקט, עם הראש בתוך, מבלי שיטרחו להוכיח מי מטפל או companions. אל תאפשר את הכלב שלך להסיר את הראש, יכול לגרות את העיניים לגרום לבעיות. לא משתמשים באלימות.

פשוט מתגמל אותו בכל פעם שהוא הוא נושא כמו שצריך. קבל את הטיול היא חוויה חיובית עבור חיית המחמד שלך, אתה. חתולים הם לעתים קרובות מפחד לתוך מכוניות, אבל כמה להסתגל במהירות. יש אנשים לעזוב את החתול כדי למצוא את המקום שלו ברכב, בעוד אחרים מעדיפים את הטיול חתול על ספק השירות. נהוג עבור חיית המחמד שלך להיות עם רצועה, bodice. השתמש תמיד החגורה בעת נסיעה. עדיין טוב יותר Plastron, אשר יכול להתחבר חגורת בטיחות, והוא המאפשר חיית המחמד שלך כמה תנועה כשהוא מאובטח באמצעות חגורה. חיית המחמד שלך יכול לברוח אם אינה מאובטחת כראוי. לבצע עצירות תכופות כדי לאפשר את חיית המחמד שלך ללכת לשירותים. אם אתה נוסע עם החתול שלך, אתה יכול לקחת ארגז קטן לטיול בכלוב מסוע. אם אתה עושה מידה לילה במהלך הנסיעה, לברר מראש כדי למצוא מלון שבו חיות מחמד. ודא כי חיית המחמד שלך מזוהה כהלכה. לקחת את תעודות חיסון. אל תשאיר לעולם את חיית המחמד שלכם ברכב בשמש, ועם משקפיים סגורים. פארק בצל, עלים משקפיים דרך לאפשר צח להסתובב, אך לאפשר את חיית המחמד שלך לא לברוח. מיזוג נסיעות נחשב גם: לקבל כלוב מסוע עם אחד או שני שבועות מראש. להבנתן חיית המחמד שלך על-ידי הצבת המוביל של כמה דקות לכל יום. עולה בהדרגה את הזמן עד המחמד להרגיש רגועה כאשר אתה על המוביל. הזנות בפעם האחרונה שלך של חיות מחמד חמש או שש שעות לפני הטיסה. דייל שתייה עד שעות אחד או שניים לפני הטיסה. מופיעות בזמן בטרמינל. ודא כי שמות טלפון מספרים של האנשים אחראים המחמד המוצא והיעד נכתבות על המוביל. למקם את הביטוי חיה חיים / חיים בעלי חיים באותיות גדולות על הסרט הנע. מה יש להביא: מספיק מזון לאורך כל הטיול (אתה חייב לצפות לאן אתה הולך אולי אולי לא מקבלים את המזון שצורכת את חיית המחמד) שלה מים ומנות מזון פותחן יכולים (אם נדרש) כמה מועדף ופרסים צעצוע שלו שמיכה מסרק או קרדה של כלוב מסוע (חובה עבור טיסה, מומלץ מאוד לנסיעה בארץ) חגורה, על החזה, צווארון, זיהוי לוחיות הרגעה (אם הוא היה שנקבעו על ידי וטרינר) או תרופות כל חיית המחמד שלך אורכת כעת תמונה עדכנית של נקוי שלך לחיות מחמד (במקרה לפספס): מגבות נייר, דאודורנט בסביבות, שקיות פלסטיק כדי להרים מה חיית המחמד שלך הופך מלוכלך כאשר כבר הגיע ליעד, תבחין המחמד יש את הבעיות אותו כך שיתאים לך. אתה חייב ללמוד כל דבר איפה, מכיר את השכנים האדם ואת החיות. אתה חייב להתאים המים והאקלים ולמד לאן ללכת ואיפה לא. קבל יושב בעלי חיים בבית באמצעות דברים שהם מוכרות, כגון plaos, שמיכות, צעצועים, ופריטים אחרים. טיפים נוספים ב- mostvaluabletips. mostvaluabletips com/חיות מחמד. com / חיות מחמד