אתרים ומוזיאונים הטוב ביותר ברומא

אנשים רבים החל לחופשות קרובות צריכים תקציב הדוק, הבעיה הגדולה ביותר היא לא לעשות עוד דברים אפשריים תוך זמן קצר. אמנם זה אפשרי כי כבר יש לו רשימה של דברים לעשות על המסלול שלך, ישנם מקומות היסטוריים רבים לבקר לגמרי חינם במהלך שעות העבודה הרגילה. רשימה קצרה של מקומות כמו זה הם: הפורום הרומי Capiloline היל, טרווי (trevi). אתרים כמו טירת Sant' Angelo ואופל (coliseum) הם בתנאים אופטימליים יש לראות מבחוץ ו הכניסה לבית הקברות היא חינם. com אלה שם הם אטרקציות רבות אחרות, כך תוכלו ליהנות ביותר של ביקורכם ברומא. ביום ראשון האחרון בחודש, הכניסה למוזיאון הוותיקן את הקפלה הסיסטינית חינם והם פתוחים לקהל.

בנוסף לכך יש לך גישה אל כל הכנסיות ברומא בחינם בו תוכלו למצוא פסיפסים רבים, ציורים פסלים, שרידים עתיקים או עצמות של הקדושים המעונים. אלה בין היתר ניתן לראות. אתם יכולים לחקור את האמנים המפורסמים, מיגל אנחל, ברניני, קאראווג'ו, ותיבות שם כמה. לדוגמה, יצירותיו של קאראווג'ו של פול הקדושים, פיטר להצגה בסנטה מריה דל פופולו. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל עו"ד אמסלם. הוא פתוח לציבור בימים שני עד שבת, מ- 07:00 – 12:00, ומ שוב 4-19:00. יום ראשון אחד, אשר נפתח כשעה מאוחר יותר בבוקר, אך נשארים פתוחים עד השעה 13:30 מ 4: 30 ל- 19:30.. זהו רק חלק קטן של דברים רבים שהם חינם בפאתי רומא. אתה יכול לבקר את הבזיליקה של סנטה ססיליה, אשר למרות שהוא קצת מזעזע, תוכלו למצוא גם שהוא עניין היסטורי.

הנה, שבו ססיליה עניים הפך לשהיד הפטרונית של מוסיקה. הסיפור, אשר אויביו ניסה לרצוח אותה פעמיים, הראשון מנסה לחנוק בשלך רטובה, גם ניסה לערוף את ראשה. גם לאחר שלושת המכות של ראש גרזן לא היה מנותק לחלוטין, היא המשיכה לשיר מזמורים במהלך שלושה ימים נוספים עד שלבסוף מת. עכשיו, סיבה חזקה שיש תקציב הדוק הוא הרבה כסף זה אמור להשקיע עבור לינה ואוכל. מלונות מקומות המבוקשים ככל לינה הוא מודאג, אבל יקרים מאוד, חלקם לא כללו אפילו הארוחות; אפילו לאכול במסעדות מזון מהיר יכול להיות יקר. זה מחליש תקציבים רבים, כאשר הכסף יכול להיות טוב יותר בילה נהנה הזמן שיש להם. חלופה הגיונית מאוד כדי לסייע לך לשפר את התקציב שלך על השכרה. זה סוג של יש יתרונות רבים על פני לינה קונבנציונאלי דוגמה בדירה ברצלונה אולי יותר פרטיות ונוחות. החג בכל הדירות עם חדר שינה אחד לפחות, ברוב המכריע של המקרים עד ארבעה חדרי שינה וזה קל מאוד encontrtar הזול עבור קבוצות גדולות של חברים או משפחות. לא רק מאובזרים באופן מלא עם כל הנוחות של הבית, אבל זה גם יהיה לרשות המטבח מלא לבין כל דבר אחר שאתה צריך לעשות הוא לקנות מזון ומבשלים. מה הדרך הטובה ביותר להגיע להכיר את האנשים של עיר זו מתערבבים ביניהם באזורים של שוק? עכשיו יהיה לך מגוון רחב של מאכלים או אכילה מסעדה במקרה הצורך. הרבה כסף יכול לשמור במהלך שהותכם. רבים הם יותר ממאה דולרים לכל הלילה, אך שכירות עלולה להיות הרבה פחות מזה. אם יש לך ארבעה חברים, אתם תשכרו דירות זמינות עשוי לבלות $1,000 בשבוע אחד מה אומר 250 $ לאדם עבור כל השבוע! שיהיה לו הכי מבחר דירות /