תקשורת אסרטיבית: 20 טיפים

רובנו יודעים כי אסרטיביות ייתן עוד יותר את החיים של להיות פסיבי או אגרסיבי. אבל כמה מאיתנו באמת לומדים להיות אסרטיבי. hese הם כמה עצות מועילות. 1 בחירת הזמן הנכון. דמיין כי אתה מפעיל במורד המסדרון בדרכו לפגישה. ליסה עובר.

אתה קורא, "ניתן לך Microsoft Project שנערך שלישי"? נתון כי לא הגדרת זמן מיוחד כדי להעלות את השאלה, ליסה יש סיבה לחשוב כי הבקשה שלך ראוי בעדיפות גבוהה. 2. בחרו את המקום המתאים. לדון בנושאים חשובים במקום פרטי, נייטרלי. 3.

להיות ישירה. לדוגמה, ' ליזה, אני רוצה לעבוד שעות נוספות ב- Microsoft Project ". בין אם ליסה אוהבת את היישום שלך, או אם לא מכובד עבור והכנות שלו. 4 לומר "אני", לא "לנו". מדוע לומר: "יש לנו את הפרוייקט לפני יום שלישי," אומר, "אני רוצה לסיים את הפרויקט לפני שלישי". 5. להיות ספציפיים. במקום, "מיהר עם Microsoft Project", אמר, "אני "אנו רוצים של Microsoft Project מעל סיום ושולחן ג'ו בשעה 9:00 ביום שלישי בבוקר." 6. להשתמש בשפת הגוף כדי להדגיש את דבריו. "ליסה, עלי כי הדו ח ביום שלישי בבוקר," הוא משפט חזק. אבל אם זה משפט בין השיניים בזמן הביט על הקרקע, לערער את המסר שלו. 7. לאשר את בקשתך. שאל את הצוות שלך כדי לרשום הערות בפגישות. בסוף כל פגישה, שאל את הקבוצה שלך לחזור את הפרטים שאותם היו הוסכם. פעולה זו ממזערת את חוסר תקשורת. 8 פונטה עומד בפני עצמו. אל תתני לאחרים לנצל אותך, מתעקש להיות מטופלים עם השופט. hese הם דוגמאות: "הייתי כאן קודם", "אני רוצה קפה נוספים, בבקשה", "תסלח לי, אבל יש לי פעילות אחרת", "בבקשה, תחתון הרדיו" או "בשר זה הוא הכבוד, אבל ביקשתי בינונית נדיר". למד 9 להיות מנומס עם אנשים שרוצים לדעת יותר. לענייננו, מנכ"ל משרד התקשורת הוא הכתובת בשבילך. לא להימנע אנשים כי אני לא יודעת מה לומר. לחייך על אנשים. מוסרת כי הוא שמח בשביל לראות אותם. 10. צ'ק-אין דעתם כנה. כאשר אתה לא מסכים עם מישהו, אני לא מתכוון להגיע להסכם. כאשר תתבקש לעשות משהו סביר, לבקש הסבר. 11 לשתף חוויות ודעות. כאשר יש משהו שלא כדאי לאחרים לדעת על זה עושה את זה. למד 12 לקבל שלהם מילים טובות. כאשר מישהו מחמאות לך, לדוגמה, "תודה". 13. לשמור על קשר עין כאשר אתה בשיחה. 14. אתה לא אישי. לבטא רוגז או ביקורת, פרשנות על ההתנהגות של האדם במקום לתקוף את האדם. לדוגמה: "נא לא מדבר על כך," במקום "איזה אידיוט אתה?" 15. השתמש "אני" דבריו על ההתנהגות של אחר. לדוגמה: "ביטול הסדרים חברתיים ברגע האחרון, הוא מאוד לא נוח ואני עצובה מאד." 16 כבר מה הוא רוצה. במקרה שלך, בקש התנהגות אחרת. ("אני חושב שהוא יהיה יותר טוב לשבת, נסה לברר כיצד אנו לעשות תוכניות יחד ולהפחית סוג זה של בעיה.") 17. באפשרותך לחפש דוגמאות טובות. תשומת לב לאנשים אסרטיביים, מודל ההתנהגות שלהם לאחר שלך. 18 מתחילים לאט. Express האסרטיביות שלך במצבים של חרדה נמוכה בהתחלה, לא לקפוץ על מצב רגשי מאוד עד שיש בטחון רב יותר. רוב האנשים לא ללמוד מיומנויות חדשות במהלך הלילה. 19 לתגמל את עצמך בכל פעם כוח לנסח תשובה אסרטיבי. פעולה זו משנה התשובה על פי האדם האחר. 20. לא ללבוש כאשר הם מתנהגים באופן פסיבי או אגרסיבי. במקום זאת, לזהות היכן הוא overran המסלול וללמוד לשפר. Coan גארט הוא מטפל מקצועי, מאמן, pscyhotherapist. שלהם בשני המיקומים של משרדי ניו ג'רזי נגישים לאנשים המתגוררים ברגן קאונטי, מחוז Rockland, מחוז אסקס, מחוז Passaic, מנהטן. גם הוא מציע באינטרנט וטלפון שירותי ייעוץ. באפשרותך לגשת דרך או 201-303-4303.