שיווק באינטרנט

סיפורים על אנשים, אנשים רגילים – לא גורואים – להרוויח כסף ברצינות באינטרנט באמצעות תוכניות שותפים קיים במשך שנים, וזה היה משהו שהצית את סקרנותי לזמן מה, למרות שהוא עושה לא disipaba כל ספקנות שלי. אף-על-פי זה קורה לעתים קרובות, באמת האמנתי בכתבות אלה כאשר ראיתי מכר להשקיע הרבה כסף לפתע ועבד עבודה הרבה פחות מה תמיד. בסופו של דבר מגיע לחשוב כי הוא היה מעורב בפעילות בלתי חוקית, אבל לא, זה היה משהו הרבה יותר פשוט ומסוכן הרבה פחות מזה, בדיוק החלו עסק של שיווק תוכניות שותפים. אל מול מציאות זו, החלטתי שיש לי להתחיל עסק משלי של שיווק תוכניות שותפים, בהשראת בהחלט "אם יכול לעשות את זה, אני יכול גם". עם זאת, שעה שבה התחלתי לעבוד, הבנתי משהו אחר, עסק זה לא קל, למרות שזה הרבה יותר קל מכל עסק אחר, יש לעבוד קשה, בעיקר בבית. בהחלט, האתגר הראשון שאני נאלץ להתמודד כדי למצוא את הטוב ביותר חינוכיים המשאבים הזמינים בשוק, שכן מכר שלי מעולם לא רצה לחלוטין לחשוף סודות שלהם לי על איך להרוויח כל כך הרבה כסף, או איך זה היה כי הוא למד לעשות את זה. אם אתה מומלץ לי כמה חומרים אשר עזר לי במידה מסוימת, אך למעשה לא שקיבלתי בכל מקום, לפחות לא שבו רציתי לנסוע (אשר היה לעבוד מהבית שלי להרוויח מספיק כסף לחיות בנוחות).

ידעתי שאני נמצא במצב "ניסוי וטעייה", למרות שידעתי כי זה כנראה יעלה לי כמה מאות דולרים, החלטתי לראות את זה בתור השקעה. תהליך זה היה כואב כי אתה מבלה את כמות טובה של כסף, משהו של אזור זמן יקר, אבל בסופו של דבר היה שווה את זה כי נודע לי מה שאני צריך לדעת כדי להמיר את המאמצים תוצאות. זהו בדיוק מה מאפשר לי לספר לך עם רמה גבוהה של ודאות מה אם עובד, כי, כאשר לא מדובר שיטות להרוויח כסף באינטרנט, איך אתה צריך להתחיל את העסק שלך. ראשית, אני יכול אומר לך ללא חשש שגוי, השיווק עם תוכניות שותפים היא הדרך הטובה ביותר להתחיל את העסק שלך, כי מלבד השקעה מאוד בסיסיים בחינוך שלך, אתה לא צריך כסף כדי לשאת אותו אל מלוא הפוטנציאל שלה. זהו רק עניין של זמן ועבודה. שנית, עליך להיות מודע לעובדה כי יש דרך יעילה לעצור התחלה ולפתח עסק עם שותפים ללא תוכניות הכשרה וחינוך של איכות. אתה צריך ידע וכלים, בדיוק באותו האופן כאילו היו מאפייה או מסעדה.

אולם, החדשות הטובות היא כי הידע הדרוש כדי להיות יעיל שזה ניתן ללמוד בקלות על-ידי כל מי שיש לו הוראה מתאימות, שכן השיווק עם תוכניות שותפים לא מדע כמו מתמטיקה, זה רק שם בפועל ערכה של אסטרטגיות עם הקדשה אישית ושל הארגון. תצטרך לשים את דעתך "מצב" הארוהו להתפשר על הכוח של המוח שלך לגדול כאדם, בתור איש מקצוע, כאדם של עסקים למשך מספר שבועות. ברגע עברתם תהליך זה (בצורה כנה, כלומר, באמת שעשית את המאמץ הטוב ביותר), אתה יכול להיות בטוח כי תתחיל לראות תוצאות, לא משנה לכם מעולם באת כדי לגלוש באינטרנט. תאמין לי, התחלתי גם, אני חושב כי בתקופה של שישה חודשים, אני השיגו רמת מומחיות מאפשר לי לחיות בעסק הזה. כדי שזה יקרה, כמובן, הייתי צריך לעבור התהליך של ניסוי וטעייה, שהזכרתי לעיל, עד מצאתי את חומר הלימוד של איכות מקורית יחד עם כלים המשאבים ליצור עסק רווחי דרך שיווק עם תוכניות שותפים. לכן, זה אפשרי בהחלט בשבילך גם להתחיל עסק רווחי סמך שיווק עם תוכניות שותפים, אך בכנות, אם באמת אתה רוצה להרוויח כסף, אתה צריך לשכוח כסף קל, תתחיל לחשוב על למידה ועבודה קשה, לפחות בשלבים הראשונים.