שבעה סודות של האינטרנט מיליונרים

יש מיליונרים באינטרנט אינו מנוהל שלהם עושר והצלחה תיקו בהגרלה. הם יודעים מה הם סודות ההצלחה. סודות אלה הם כל כך יקר, כי אם תחיל אותם, תהיה לכם גם הצלחה בעסק משלך באינטרנט. ישנם שני סוגים כלליים של סודות באמצעות מיליונרים את האינטרנט, החיצוני לבין הפנימי. נדון אלה הסודות בתקווה ייהנו מהם, מנהלת להפוך למיליונר אחר באינטרנט. הראשון נבחן סודות חיצוניים אלה מיליונרים באינטרנט יש ערכת כלים שלהם. סוד מס ' 1: מיליונרים באינטרנט לזהות אסטרטגיה הוא הבסיס של הצלחה בכל תוכנית השיווק.

זה חיוני כדי יש אסטרטגיה שיווקית לא רק בטכניקות שיווק. לדוגמה, לא צריך להיות פרסום מסיבי מאז פרסום מסיבי עוד יש כוח או השפעה, וזאת מסיבה פשוטה אחת, הצרכנים כיום קיימות מספר אפשרויות באינטרנט. איבדת זמן יקר וכסף אם הוא חל טכניקות של מסה שיווק; אלה בטכניקות אלה פעמים באמת עוזב חטא. סוד # 2: מיליונרים באינטרנט אינם generalists. הם מתמקדים מכירת המוצרים והשירותים שלהם כדי נישות שוק ספציפי. חברות השוק בדרך כלל הולך בכיוון של נישות שוק, הסיבה לכך היא הלקוחות יש אפשרויות רבות יותר מבחינת מקומות לקנות את המוצרים שלהם. סוד מס ' 3: למצוא ואחוז ניצול שווקים החטא.

למצוא אנשים שלא היו מסוגלים לקבל גישה אל המוצר שלך בעבר. שווקים לנצל את החטא, שאין להם להתמודד עם המתחרים המסייעת בצמצום עלויות השיווק. בנוסף, תהיה לך אפשרות ליצור יחסי אמון עם הלקוחות. סוד #4: אסטרטגיה משלימים של פעולות ניהול חיוני להצלחה. אתה צריך מספר מרכזי רווחים או יתרונות המאפשרים לך למכור את המוצרים והשירותים שלך ללקוחות נוספים. חלק משלים של פעולות הניהול החברה שלך תומך אלה מרכזי רווח. זה diversifies עסקים שלו כך שלא מקבל כסף על פי מספר אזורים שונים. אתה לא יכול להיות תקווה לפרוש מוקדם אם יש לו רק מרכז של הטבות. סוד # 5: לנסות להפוך שירותים רבים ככל האפשר. פעולה זו תאפשר לך למכור את המוצרים והשירותים שלך 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע באינטרנט. להפוך את מוקדי השירות כדי להפחית את עלויות לעזור ללקוחות שלך בכל עת של היום. סוד # 6: להקים את העסק שלך בצורה כזאת, כי אתה להחלפה. אתה יכול לעשות לעצמך ניתנת להחלפה עם מיתוג (אסטרטגיות כדי ליצור סימן מים). מיתוג כרוך אותו בעצמך או את הערך שאתה מספק. לשים מותג הוא משתלם, אבל אסור לנוח מכיוון עליך לבצע את כל ההחלטות. המותג לשים את הערך שלו, לעומת זאת, מוכרים ניסיונו לא הזמן שלו. סוד # 7: לא עובד רק, ליצור מחשב אשר מניח אותו בעסק שלך, באזור של עסקים שיווק, ועל החלק חשבונאות. זכור כי שני ראשים חושב טוב יותר, כך יכולים לדון את רעיונות, אסטרטגיות עבור העסק שלך. מיליונרים באינטרנט יש גם סודות פנימית. להם ביטחון אם זהה והם יכולת קבלת החלטות. הם למדו את המידע הנכון ודגם להיות אחריו כדי להשיג הצלחה. יש להם לפחד לטעות. אחד הסודות החשובים ביותר הוא זה לאינטרנט מיליונרים מעולם לא מפסיקים להתמיד לא משנה איזה מכשולים מעבר דרכו. אם אתה רוצה לדעת מה הנוסחה הנכונה להצליח באינטרנט, הזן אזור אינטרנט ו- descubralo. הקטור רוסאס Castellares