קדחת ירושת עולם, מועדון באיביזה

אם ברצונך לשלב חג שאוהב ניגודים, תרבות ומסחר, אידיליה, Ballermann לא מגיע לאורך של איביזה באמת. האיים הבלאריים הוא אחד המקומות 23 רק בעולם, אשר הוענק על ידי “United חינוכי ם, מדעי, Organization” תרבותית (או קצר אונסק ו) “gemischtes Weltkulturerbe” מונומנטים תרבותיים וטבעית. מבוסס על התנאים, אשר הוכרזו בשנת 1972, במסגרת האמנה עבור ההגנה של מורשת העולמי, מורשת טבעי וכן התרבותית של האנושות, שהיא המאפיין של האי. האי היה רשמית נכלל ברשימת אונסק ו מורשת של האנושות אגב ב- 4 ביוני 1999. מצד שני, איביזה מציע החמים ביותר המוזרה ביותר מחיי הלילה של הפלנטה בחודשי הקיץ. הריקוד עובר האוונגרד של חובבי אלקטרונית מוזיקה פופולרית טווחי בדיסקוטקים מגה שונים אשר פני האי הגדול של דונם 572 בלבד. DJ סוג כגון טייסטו, פול ואן דייק, רוג'ר סנצ'ס, סוון Väth הוא כל שנה לפחות פעם בשבוע איביזה עם הכבוד.

מועדונים כגון Pacha או אמנזיה את אגדות האמיתי של הסצנה. השטח מועדון לילה נבחר בשנת 2005 שוב על-ידי השופטים הנכבדים המועדון הטוב ביותר בעולם. בנוסף ההרשאה מועדון עם קיבולת של אנשים סביב 10,000 תיעד בספר גינס רשומות העולם היא “groesste מועדון של Welt”. מיהו חבר הלילה מועדון לבקר גם להימנע Somemrmonate. מושכת באופן משמעותי את רמת מחירים בחודשים יולי ואוגוסט, מטריות חניה וחוף הם בקיצור אספקת החופים לשחק כמו עלולה.

ייתכן החודש חלופי אידיאלי עבור איביזה החגים. המים עדיין די טרי, אבל tagestemperaturen לטפס עד 30 מעלות. חלופה אחרת יהיה עבור חודש אוקטובר. למרות הימים אפילו קצר יותר, אך הים עדיין טמפרטורת האמבט החופים הם verhätnismäßig ריק במהלך השבוע. טיול איביזה מחוץ לשיא העונה כדאי כך תמיד בהסיכויים כזה.