צוות בית החולים

ישנם מיליוני אנשים שעובדים קשה מדי יום בבריטניה על מנת להבטיח כי הציבור בריאים להחלים ממחלות או תאונות. הצוות הרפואי אינספור סביב המחקר בארץ קשה להיות הרופאים והאחיות ולאחר מכן לעבוד שעות ארוכות ולשאת מצבים מלחיצים על מנת להציל את חייהם של גברים, נשים וילדים בכל יום. אנשים אלה הם ימים קדושים בחרו אנשי מקצוע, כי אני באמת רוצה לעזור לאחרים. למרבה הצער זאת, מאמציהם הם לפעמים לא מוערך. הנתונים מראים כי כל החולים בבריטניה דיווחים בממוצע 43 התקפות אלימות על סגל כל שנה. פקידות הקבלה סבלים, אחיות, רופאים מנתחים, אנשים מנסים לגרום לאחרים להרגיש טוב יותר, הם כל הזמן בסיכון להתקף התגרות על ידי מטופלים ממושמעים. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל פטריק דרהי. תחת חוק חופש המידע, בתי חולים ברחבי הארץ הוכיחו כי מטופלים באמצעות נשק זמין הקרוב, משקה חם אל מסגרת צימר, לפגיעה אנשי צוות רפואי. ב ויילס דמויות להראות כי עובד הוא הותקף כל שעתיים, עם ממוצע של 13 התקפות ביום בכל רחבי הארץ.

היו בערך 7,500 תלונות על התעללות פיזית ומילולית בוויילס בשנה שעברה. הסיבות להתקפות הללו נע בין כעס על זמן ההמתנה לתסכול של חברים וקרובי משפחה על שעות הביקור. כ -40% של התקפות הם אלכוהול המושרה עם חולים רבים שאושפז בבית חולים עם פציעות שתייה עצמית. הוא האמין כי הדמויות גבוה מתייחסים לעובדה הצוות כעת עודדו באופן פעיל לדווח על כל מקרה מאוימים או תקף. תחת החוק הנוכחי אנשים שתוקפים צוות רפואי צפוי לקבל תשלום של תקיפה ולא פשע של תקיפה בנסיבות מחמירות, אשר העם מואשמים בפשע לאחר שתקף שוטר. שיחות נעשים התקפות על צוות בית החולים לקחת יותר ברצינות אחרי נחשף כי ההתקפות של 116,000 מילולית או פיזית שביצע בשנת 2003, רק 50 הביא לדין. צוות מחכה גישה אפס סובלנות לאלימות בבית החולים.

ישנם כמה מקרים של גורמים שתרמו תביעות פיצויים מוצלחת נגד בתי חולים שבהם הם פועלים. לדוגמה, אחות עשה תביעה לפיצוי וקיבל 5000 לאחר הותקף מאחור על ידי המטופל. היא ניסתה למנוע את המטופל מלתקוף אחר הותקף אז עצמה. בתי חולים יש חובת זהירות, כמו כל מעביד אחר, כדי להגן על אדם מפני פגיעה ותאונות בעבודה. למרות האלימות כנראה נפוץ, יש לנקוט כדי להפחית את הסיכון לאנשים שהקדישו את חייהם כדי לעזור לאנשים חולים ונזקקים. אם יש לך נפגעו בזמן העבודה ועל המעסיק שלך היה אשם או לא להגן עליך, אז אתה זכאי להגיש תביעה פיצויים בגין נזקי גוף. לקבלת ייעוץ משפטי חינם וללא התחייבות הערכה התביעה שלך ואז להתקשר פיצוי של עורכי הדין 0808 144 00 43. הערות המערכת: פיצויים, עורך דין uk.co.uk מספק פיצוי נזקי גוף בעקבות תאונה לא אשם. מחבר: סופי אוונס – עורכי דין תאונות עבודה להציע ללקוחות פיצוי נזקי גוף בעקבות תאונה לא אשם. הם עובדים על בסיס של לא לנצח ללא תשלום על מנת להבטיח ללקוחות לקבל פיצוי של 100%. התקשר 0808 144 0043 לקבלת מידע נוסף על איך להגיש תביעה.