פייסבוק מנסה להתמודד עם המשבר

א. פייסבוק זקוק נואשות הזרקה של הבירה. השרתים שלהם הם לא פשוט בשיאה של צמיחה אדיר שלו ולהגיע הרווחים לא. פייסבוק מפעיל את הסיכון של כיווץ לפני ההצלחה שלה. בשנה אחת, 175 מיליון משתמשים הצטרפו לקהילה המקוונת.

זה מרמז כי שרתי פייסבוק חייב לנהל עדכונים מותאמים אישית של מצב הצילום fia הצילום במסיבות של יותר מ- 275 מיליון אנשים. על פי מקורות התייעץ על-ידי עסקים בשבוע, מייסד פייסבוק, מארק צוקרברג, מאוגד חפש את הבירה טריים בדחיפות. צוקרברג רואה צורך ללוות חברה ניתן הון של 100 מיליון דולר כדי להרחיב השרתים של הפארק. פייסבוק כבר קיבלה יותר מ- 600 מיליון דולר בהון סיכון. 100 מיליון נוספים מתאימים למצב של מחלקת מימון, אשר אינו אלא לשאול את הדבק בז'רגון פיננסיים לווה. לעומת הון עצמי, שבה משקיעים להניח את הסיכונים המעורבים, ההלוואה מבקש כעת יש להחזיר צוקרברג בתשלום תזרים המזומנים שלך. דובר פייסבוק declara עסקים בשבוע כי ההליך הוא לגמרי נורמלי לחברה כספים בריא. עם זאת, עסקים בשבוע speculates פייסבוק בקרוב על הצורך הדחוף להתחיל להרוויח כסף, לא רק על-ידי פרסום הרעיון שלו מיליוני חברים.

הדילמה עבור החברה הוא להתחיל לחייב המשתמשים שלה הן עשויות לעזוב את השירות. על פי יועץ אמריקאי, פייסבוק מחזור 2008, בכ-250 מיליון $ לכל המודעות. עם זאת, רווחי חזקה נמוכים מאשר העלויות. פייסבוק מכרה Ademu s, חלק ממניות חברות הון סיכון כי יש הממומן חלק את פעילותה. עסקים בשבוע מסכם על-ידי הצבעה כי הפיננסי הנוכחי משבר עלול לסבך דברים לפייסבוק, שכן אין לבנקים ומוסדות ההלוואות אחרים באותה הרמה של הבירה מאשר לפני.