סין הנסיעות – לבקר את הממלכה התיכונה!

כמה מאות שנים, זו מדינה מסורתית מושך תשומת לב רבה. אירופה היה עדיין בימי הביניים, המדינה הייתה כבר אמות המים, Seidenkleider יפה וחכמה של קונפוציוס. איזו מדינה הוא? כמובן על סין, הממלכה התיכונה. סין היא אחת המדינות המסתוריים ביותר אשר ייתכן בברכה מיליוני תיירים מכל העולם בכל שנה. מה מצפה לנו טיול בסין? אוהבי הטבע עליך לבקר באי האינאן. זהו האי היחיד בסין עם אקלים טרופי, ולכן זה יש „Hawaii שם של Osten“.

האינאן מציע ים נקי מאוד, הרי הגעש מסיבית שישאיר רושם אותך. הונג קונג חובה – החוויה עיר מרשימה Chinas.Vielleicht בדרום-מזרח היא המקום היחיד שבו המזרח ומערב יצרו עולם מגוונות. הונג קונג היא גן עדן לטובת הבליינים. מיס עליך לא הבירה בייג'ינג. האטרקציות הם כמובן אטרקציות מפורסמות של העולם: העיר העתיקה, הארמון הקיסרי לשעבר, כיכר Tian’anmen (טיאנאנמאן) או גם חלק משוחזר של הקיר הגדול של סין ממוקם בקרבת מקום (ב Badaling, 70 ק מ מצפון־מערב של בייג'ינג). בייג'ינג היא גם במצב של שטף. אולימפיאדת בייג'ינג מתקיימים בייג'ינג, סין. ההכנות כרגע בעיצומה כך אולמות תושלם בזמן.

שווה צפייה היא גם עיר הבירה של ג. א.? ngd? ng (ידוע גם כ- “Kanton-Provinz”), גואנגג'ואו. גואנגג'ואו מקסים עם גן סחלב המפורסם. ב- 8 דונם מוקף סלעים ומפלים מלאכותי, ליהנות באזור,-100 מינים של סחלבים. יש גם מספר הגנים הבוטניים צבעוני. כל זה הוא רק חלק קטן של מה להציע סין. ברוכים הבאים ברוכים סין את האדמה המסתורין, פלא טבע יפה, בריאות, אנשים נחמדים מאוד!