נסיעות ברזיל, תאילנד טיולים

אסונות טבע, אתה חייב לראות מגוון ללא גבולות, טיולים ברזיל. היעד הפופולרי ביותר עבור האירופאים בדרום אמריקה הוא את קופקבאנה ואל כיכר סוכר. יש טהור פשוט שימחת החיים. ברזיל לנסוע אבל גם כדי לחוות יותר כמו רק חופשה חוף הטהור, כך שיש לו, לדוגמה, הגשם הגדול עדיין רציף בעולם עם למעלה מ 2500 מיני עץ שונות. עצי גומי גדלים כאן, עצים אקזוטיים כמו רוזווד ועוד רבים. גם, כאן אתה יכול להתפעל מגוון נדלה הסחלבים היפים ביותר. היית צריך לראות אגן האמזונס היער מקורה בצפיפות שלו, אוצרות טבע עוצרי נשימה. כאשר אתה שומע את ברזיל לנסוע אתה חושב באופן אוטומטי של ריו דה ז'ניירו.

עיר זו היא יעד פופולרי ביותר. כאן יש החופים היפים ביותר בעולם, גם קרנבל המפורסם ביותר עם יפה בתלבושות ססגוניות, של הומה, סינוורי החוויה. האמזונס המפורסם הוא הנהר הארוך ביותר בעולם. האקלים ברזיל היא בעיקר טרופי. טיולים ברזיל, היא עומדת המדינה ייחודי עם המגוון שלו נהדר וייחודי. ריו דה ז'ניירו, עליך לצוף ברכבל המפורסם סוכר כיכר ההר, חוויה נפלאה. דיונות חול נשגב של ברזיל הן האטרקציות של יש אפשרות.

שם הכונן כבר הרפתקני מאוד. מעבר Pontengi ריו, המכוניות על גבי רפסודה הם מועברים. לאחר מכן יש עם הרפתקאות טהור נהיגה במכוניות מעל הדיונות גבוהה, כאן מדובר קדימה כמו רכבת הרים. מי היא מהירה ומהירה מדי, ניתן גם geruhsamer רכיבה על גמלים מעל הדיונות. ברזיל נסיעות מציעים לכולם חג בו יישאר בלתי נשכח. תאילנד היא גם יעד תיירותי פופולרי. כאן אתה נוסע הקסם של הדרישות המזרח הרחוק-תאילנד, גן עדן אמיתי. באחד הסיורים רבים על-ידי תאילנד פגשנו זה היעד חג יפה. סיור בעיר דרך העיר בנגקוק ביקור Traimitr מקדש וואט פו וואט, הארמון המלכותי הוא תמיד חוויה מיוחדת ב- תאילנד. תוכלו לבקר מחנה פילים בצ'יאנג מאי. כמובן לטיול אסור להחמיץ לקאנצ'אנאבורי Sukhotai. כאן הוא לתת על נהר קוואי Riwer לבקר את הגשר המפורסם. תאילנד נסיעות מציעים חופשה נפלאה לכל טעם.