ניתוח אף

האף הוא החלק המרכזי של פני אדם, לכן אחת התכונות הראשון כולם הוא עומד לראות. אנשים רבים עם גשרים גבוה, רחב, רמזים השחרור והאף גדול אתה מודע מאוד אודות האופן בו האף נראה אותו ולראות כיצד אחרים, אותם בשל כך. אף ייחודי לספק עניין גם היופי של פנים, רבים כל כך עצבני על-ידי מראה האף אשר עוסקים כל הזמן על-ידי מה אנשים חושבים עליה. אם אתה אחד האנשים האלה, היתרונות של הליך קוסמטי ניתוח אף, הידוע אף, שווה העלות של הניתוח. היא טובה לדון ביסודיות מה שאתה רוצה עם שלך פלסטי. a‰l או היא תדע איזה תוצאות אפשריות, וביצעו מה יהיה הטוב ביותר הפרט בהתבסס על הדרך העצמות באף של חולה, טופס סחוס, צורת הפנים, עובי העור, הגיל. המנתח קוסמטיים יכול להיות חולים anesthetized בשתי דרכים.

ראשית, ייתכן שתקבל החולה הרדמה כללית, שבה המטופל ישן לאורך כל ההליך. שנית, המטופל לקחת משכך כאבים להירגע, כמו גם בהרדמה מקומית, אשר numbs את האף ואת האזורים הסמוכים יושפעו על-ידי הניתוח. במהלך ניתוח ניתוח אף, incisions מתבצעות בתוך האף או septum המפריד בין הנחיריים. הצלקות של incisions בתוך האף, כמובן, להיות בלתי נראה, אך incisions ב הנחיריים (במקרים ב הנחיריים של wide קבועים על ידי גזירה החוצה מקטע של החלון של האף לבסיס) עשויים להיות גלויים, אך יש גם מוסתרים על-ידי קיפול טבעי בו האף נפגש עם הפנים. לאחר פתיחת מורכב, העור של האף, ולאחר מכן עולה שוב על-ידי צורת האף ברות. בהתאם המראה הרצוי של האף, הליכים שונים אשר תהיה. גשר האף יכולים להיות משוחררים לגמרי על-ידי גילוח של העצם עם מפסלת.

לאחר מכן, ניתן לצמצם את הגשר כך התקרבותם בין העצמות באף. ניתן לכוונן את אפם אשר הפילה למטה בקצה, סחוס בקצה האף לשפר את הזווית שבין האף לבין השפה העליונה. שחזור ניתוח אף יכול להיות לא נעים, מאז חולים יש ללבוש סד צפוי נפיחות קטנה, bruising של הפנים. בנוסף, עליהם לשמור על הראש שלך ברמה גבוהה כאשר מגורים. בנוסף, האנשים להשתמש משקפיים (יש עדשות מגע) יהיה להקליט את משקפיו מפניו משקפיים אינם קופאים על האף במשך מספר שבועות. עם זאת, לאחר החסרונות הראשונית נעלמים, אנשים שמחים הם החליטו לשפר את המראה שלהם באמצעות ניתוח אף ומשפרים את התמונה של עצמי, ביטחון עצמי. אם ברצונך ללמוד עוד אודות כירורגיה קוסמטית? לאתר של מוסמך באזור שלך ב-