מילות מפתח כדי לייעל את החיפוש

גדול יותר הוא לא תמיד טוב יותר; במיוחד בארץ של תוצאות מנוע החיפוש. כל חברה אשמח להיות תוצאת החיפוש הראשון שנקבע על-ידי גוגל או יאהו. אבל המציאות היא, כי זה לא יקרה. הייצור של חיפושים מרובים המילה שיפור בתוצאות גוגל גדול הוא לא תמיד טוב יותר; במיוחד בארץ של תוצאות מנוע החיפוש. כל חברה אשמח להיות תוצאת החיפוש הראשון שנקבע על-ידי גוגל או יאהו.

אבל המציאות היא, כי זה לא יקרה. עם פשוטו כמשמעו מיליון אתרים, סיכויי בעליה מספר אחד, או אפילו בעמוד הראשון, אינן אפשריות אלא אם יש לך תקציב גדול עבור קמפיינים קליק אלה בדרך כלל לא סביר. האם אז איך מעמיד לך על רשימה עבור העסק שלך בחלק העליון של העמוד הראשון? לצמצם את החיפוש באמצעות מילות מפתח נוספות. בעת הוספת מילות מפתח את סיכוייך יציב מעל יגדל בצורה אקספוננציאלית. ללכת להסתכל על SEO כדוגמה.

מספר תוצאות חיפוש פוחתת בעת הוספת מילות מפתח: חיפוש מילים מפתח תוצאות 1 SEO 262,000,000 2 החברה SEO 10,700,000 אטלנטה SEO 3 1,560,000 אטלנטה החברה 334,000 SEO 4 כפי שאתה יכול לראות, הוספת רק שתי מילות מפתח לחיפוש שלך לספק רשימה מעודן יותר של תוצאות. על פי מומחים בתעשייה, כ- 50% של כל החיפושים שנערכו כעת כולל מילות מפתח של שלושה או יותר. אז מה זה אומר עבור החברה ממוצע זה היא להגביר את דירוג מנוע חיפוש? שינוי המוקד של מאמציהם SEO חיפושים לפי מילות מפתח מרובות יקלוט לתוצאות הרבה יותר טובות עבור העסק שלך. אל תבזבזו את מאמציהם מנסה לפתח מוצר עם שמות מילה בודדת. התוצאות לבנות בהתבסס על מילות מפתח של שלושה או יותר תועלת לטווח בינוני.