מילה על האמן

כמו הישן, שכח מן הילדות אגדה, אנחנו נכנסים לתמונה של הצייר קרסנודר ויאצ'סלב Evsy. היצירתיות שלו כדי תזכורות נוסטלגיות של קובן בעבר. אבל לא מעוניינים המקוריות. אתנוגרפי היסטוריה Pojetiziruja, הוא יוצר מרחב המיסטית שוכנת הדמויות lubochnymi של הקוזאקים ומוריד ענייני היומיום שלה עובדים. קובאן הכפריים מוחלף על ידי עיר, מבנים מוכרים ekaterinodarskie בקתות הקוזק להפוך מראה נפלא. בסוף המאה העשרים, אנו מובלים אל ההתחלה, בעולם אידילי שהאדם עם הטבע בקצב זהה. אנשים כאן priroden, אבל הטבע האנושי am.

. ועדיין הדומם לא Evsy החוצה החיים היום: פגזים משובח, כלים ישנים, אפילו aristokratichny פירות ופרחים, מלא כבוד אצילי. שקט לוגי את האלמנטים מהאגדות של סוריאליזם paradoxicality להביא לאור בדי . הומור, חיוך טוב היצירתיות בפיתוח Evsy. בקנה אחד עם הפוסטמודרניזם, זה גם השתקפות על יצירותיהם של אמני העבר. הגישה של פיטר ברוייגל הטריטוריה קרסנודר הקרוב ביותר האמן. אבל, שלא כמו שלה מורה מעולה, הוא מסרב להיות גרוטסקי. העולם שלו זה לירית, כמעט אינטימית.

טכניקות נופי המשתמשת מסורתית, Evsa. עבור קובאן. המבצר צורות ריבוי שכבות lessirovochnye בראון החם צביעה צור ארומה ייחודית של חיים שקטים. אמן בונה יקום קטן, אשר שם-קובאן.