מהו מה באמת צריך להכניס העסק באמצעות האינטרנט?

איבדתי ספירה של כמה אי-מיילים שלחתי ולפרסם כמה שמתי בפורומים שונים לענות על נושא זה. אני מודה לאנשים קודם סיכון לתוך המים לא נודעת של חברות אינטרנט, שזה יכול להיות אתגר, מרתיעה מעט לפעמים. יש שיטפון של מוצרי הרשת מריעים כספך ולהכריז כל חיונית להצלחה שלך באינטרנט. לא לקנות אותם, אתה מוכר שמן נחשים. ישנם כמה אלמנטים חיוניים שעליך (ככל הנראה אם אתה קורא את המאמר הזה, זה כי כבר יש לך חשבון דואר אלקטרוני, גישה לאינטרנט), אבל למעשה ניתן להתחיל עם לא יותר מאשר רעיון, לבנות את העסק שלהם באינטרנט משם. אתה יכול להתחיל את העסק שלך במינימום תקציב של רק 10 דולר לשנה. אם אתה מוכן הביתה מהר יותר, אתה יכול להתחיל עם תקציב של 10 דולר לחודש.

אם אתה מוכן לעשות כסף בטווח הקצר, ואז אתה יכול להעלות את התקציב החודשי שלך 30 דולר. מה? אלמנטים חיוניים? חשבון בלוג: ליצור חשבון בלוג באחד האתרים של בלוגים חינם זמינים באינטרנט (ייתכן WordPress.com או blogger.com). זה ישמש בסיס כדי להתחיל את העסק שלהם. הבלוג הם המהירה והקלה יש נוכחות באינטרנט; יש גם האפשרות של יצירת אתר האינטרנט שלך, בחינם, שכן ישנן חברות רבות המציעות סוג זה של שירות באינטרנט; אבל בהחלט הבלוג הם הרבה יותר אטרקטיבי עבור המנועים של חיפוש; הם גם מציעים את היכולת להתאים אישית את התחום שלך. אבל הכי חשוב חלק הבלוג שלך יהיה תוכן, כפי שיש כבר.

לחזור עליו במשך זמן רב, התוכן הוא המלך, זה למעשה ייתן לך נוכחות באינטרנט. עכשיו חייבים להשיג יש ב- ClickBank, לבחור מוצרים הקשורים הבלוג שלך ולהתחיל להרוויח עמלות; גם לנצל בהסר מידע מהם דפי המכירות של אותם מוצרים ואנחנו רוצים להציע ולהשתמש כמה חלקים למקם אותם בבלוג שלך וכדי ללכוד אותו תשומת הלב של המבקרים. כלומר! . אתה עכשיו בעסקי… אתה חייב לעקוב עם המילוי של הבלוג שלך וקידום שלו והחל בקרוב להרוויח כסף. בתחום שלך: שיטה זו דומה ל הקודם, עם הבדל מכריע-שאתה קונה את שמך של תחום. שם תחום יעלה לך בכל שנה בין 5-10 דולר, בהתאם עם. Com או מידע אחר (או אחת מהאפשרויות רבים אחרים זמינים). אתה לא צריך למצוא ספק שירותי אירוח אינטרנט או ליצור אתר. . מספיק עם הצבע התחום שלך לעבר הבלוג שלך כבר והמשך הפיתוח וקידום של הבלוג שלך. היתרון של להיות בעל את שמו של התחום הוא פשוט כי לאחר מכן, כאשר יש לך את הכסף, זמן וידע כדי לפתח את אתר האינטרנט שלו, הוא השם של תחום שכבר קיימים הוא סיננה דרך אותם מנועי החיפוש. רשימת דיוור כלי מאוד חשוב, הוא כלי המאפשר לך ליצור את רשימת הדיוור שלך; אפשר לקנות כלי זה רק 20 דולר שבחודש ואני יכול להבטיח לך שזה שווה כל אגורה של הדולר כי הוא בילה, בין אם ב מכירות, שירות לקוחות ככלי קידום. זה הסוף, רק 90 דולר שאתה יכול לקבל את כל הכלים שהדרושים כדי להתחיל עסק משלך באינטרנט ולהתחיל לייצר מאות ואלפי אפילו דולר לחודש. שתי הערות סיום. קודם כל, אל תכלול תקציב פרסום, כי ישנן דרכים רבות בחינם כדי לקדם את אתר האינטרנט שלך, אז קודם למצות את כל האפשרויות לפני לחשוב על תשלום עבור פרסום. שנית, אם אתה מתכנן למכור את המוצרים שלהם, ואז יהיה עליך במעבד תשלום; ניתן להירשם זה של טופס חינם ל PayPal, אשר גובים עמלה קטנה על מכירת השימוש של המערכת; או גם יכול לפתוח חשבון עם ClickBank או 2checkout, שניהם ספקים של שירותי תשלומים בשורה.