לנצח את הקרב נגד צלוליטיס, עודף משקל במהפכה

מדריד, 11/02/2009. סוג מראה מבלי לעבור תחת הסכין הוא פשוט כמו הולכת המהפכה, מרכזים חדשים של אסתטיקה מתקדמת קבוצה מובילה החתימה מותג היופי, חברת שיק, פרסמה רק בשוק. והוא כי המהפכה שם הרבה יותר קל אותה מלהיות במצב. . איך? מעבר מכונות עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר תסייע לצמצם את הצללית תוך זמן קצר ובמחירים תחרותיים מאוד. עם המהפכה חברת שיק קבוצה יש לשים מהפכה משונה עם מי שרוצה להנהיג בנו דמוקרטיה היופי. המהפכה היא הרשת הראשונה של מרכזי עבור גברים ונשים, אשר מכונות הדור האחרון מחיל את טיפולי היופי המתקדמים ביותר במחיר סביר, עם איכות, כמה תוצאות יוצאות דופן. המוטו שלנו הוא היופי כל וזה מה רוצים, כי אנשים שרוצים לשפר את הפיזי המראה שלהם או כי בעיה אסתטית קבעו, זה ניתן לטיפול במרכז שלנו ללא ייתכן תרמוז מאמץ כספי זה לפתור את הבעיה שלך או להפסיק את הטיפול אחרי כמה מפגשים, אמר קרלוס רואיס, מנהל השיווק של נס.

על מנת לקדם במפעלים אלה בתאריך כמו זה של סן ולנטין המותג החדש בחרה באמצעות השיגור הצעה מפתה. ליום של אותם באהבה הפכו את ערכות מסוימות של יופי דקות שאנו סבורים כי יכול להיות הכוכב מתנה. החל מ- 60 הוא כולל של 100 דקות לבצע עד 3 טיפולי האסתטיקה שונים כאשר המחיר חצי טיפול גוף כפי שביצעה במהפכה מגיע להם 150 במחצית באחרים מרכזי או קליני האסתטי, אמר רואיז. רשימת טיפולים חלה המהפכה הוא המגזר הכי מקיף, מתקדם ומקצועי של יופי, אסתטיקה, כדי להחיל טיפול אישי לכל לקוח לוקח בחשבון כל המשתנים שלה ואת המאפיינים הפיזיים. u Endermologie. בטכניקה זו אתה יכול להגיד שלום celutitis קלה ומהירה. הוא עיסוי ללא כאבים עם רולים, למצוץ את פני העור של האפידרמיס. avitacion u C.

היא פועלת כדי להרוס מקומי שומן אשר בדרך כלל לא יחוסלו או עם פעילות גופנית או עם עיסויים. הוא החלופה שאיבת שומן; קוויטציה יש להסיר לצמיתות שומן וצלוליטיס על-ידי היישום של אולטרסאונד u V acunterapia. עיסוי יוצר אפקט של ניקוז של הנוזל נשמרים בתאים ורקמות מעברי SEPTA עוזר כדי להקטין את הגודל של תאי שומן ב adiofrecuencia u R ובהיפודרמיס. יעיל מאוד עבור מי שרוצה להילחם נגד את נפול את הצלוליטיס שהן של הפנים החל בתחומים אחרים העור. זו היא שימושית קרינה אלקטרומגנטית בדרמיס עמוק, הרבדים בזמן האחרון תת עורי מגן האפידרמיס. וירטואלי Mesotherapy u: בניגוד Mesotherapy המסורתי, המורכב בטיפול את האזור microinjections, Mesotherapy וירטואלית היא שיטה ללא כאבים מעסיקה גלים אלקטרומגנטיים מסוגלים להגיע אל הרבדים עור עמוק יותר, הצגת תוצאות מצוינות בהפחתת, טיפולים אנטי צלוליט והתחדשות. רשימה זו של טיפולי גוף המבוקשות ביותר של הדור (IPL) הסרת שעבר טיפול פנים מתקדם יותר טיפולים כגון Microdermabrasion, והתחדשות צילום, מתיחת פנים ללא ניתוח או הלבנת שיניים משחזרת את השיניים לבן בעוד שעה, עד 7 גוונים של שטיפה בפגישה אחת היא מלאה. מי שרוצה ללכת לנסות את המושג מהפכה עכשיו תוכל לעשות זאת באחד המרכזים במדריד טבע עם כוכב לבן. אחד מהם נמצא קניון חדש של La Gavia והשני ב מחוז מרכז של צ'ואקה (chueca), ב Infantas הרחוב. מוקדים נוספים Majadahonda, Pozuelo, Boadilla דל מונטה, Villalba, La Vaguada, Espartinas, Hortaleza, גלילאו ייפתח בקרוב. האמת היא כי נושאים אלה חודשים בלבד במבצע, אבל הם מזה יותר מרוצה התוצאות ונופים של הלקוחות שלנו, את ארה ב מוזמנים פתיחה קצר מרכזי יותר לתת כיסוי ושירות רבתי, מסכם מנכ ל השיווק. על המהפכה המהפכה הוא המאפיין מחרוזת של חברת שיק, תפיסה חדשה של מוקדי מתקדם אסתטיקה קבוצה שמגיעה המגובים על ידי הצוות המקצועי של המותג קבוצה מרובת שהדגל שלטים עם יותר מ- 50 שנים של נוכחות במגזר. כיום מתגאה 3 פועלים מרכזי במדינה שלנו, אבל בטווח הקצר יפתח 10 יותר במדריד. הערה כדי וסלח לעיתונאים: לקבלת מידע נוסף, ראיונות או בקשה של תמונות ספק בקשר אלינו. נוריה קורונאדו / אסתר Murillo השדרה של התעשייה, 13. בקומה הראשונה. 28108 20 המקומי אלקובנדאס, מדריד טל': 91 657 42 81