למצוא נישה אקולוגית עבור העסק שלך

כיצד למצוא נישה שוק רווחי כדי להתחיל את העסק שלו באינטרנט? אם אתה מצליח למצוא שוק נישה טובה, יכול להרוויח כסף באינטרנט. עם זאת, עליך להתמקד ולמצוא מי הם נישה מוסתר, סופר רווחית, לאתר אותן יש צורך להשתמש כמה טכניקות סוד כי רוב המומחים מוכנים לחשוף. והיום שאני הולך לשתף אותן עם אתה!. לאחר מכן להסביר לך התהליך המדויק כדי למצוא נישה שוק רווחי: שלב 1. לבחון אינטרסים משלהם, מיומנויות, ידע וחוויות. אף אחד מהדברים האלה, יכול להיות נישה בשוק פוטנציאל נהדר. נסה לבחור גומחות 3 שאתה שולט או מי יהיה מוכן ללמוד כדי לשלוט בהם. שלב 2.

עוברים אלה גומחות פוטנציאליים 3 "מסננים" אלה: א. אנשים בתוך נישה זה לקרוא לקנות והם לא רק ב- search של מידע ללא תשלום? לדוגמה, "איך לקבל ציון מעולה על המבחן הסופי של האוניברסיטה, כנראה לא זה יהיה נישה משתלם מאוד, שכן היחידים להלן יהיו סטודנטים, אשר בדרך כלל אין להם כסף כדי לקנות כמה דברים. b. יש בעיה בתוך נישה זה אנשים אין אפשרות לטפל בעצמם? כל נישה המערבת טכניקות מיוחדות מתאים מאוד גם קריטריון זה. לדוגמה, "כיצד ליצור מדריכי וידאו עם Camtasia כנראה שהסיבה נישה טובה, מעט מאוד אנשים הם המוסמכים מספיק מבחינה טכנולוגית להתמודד לבד עם הדברים האלה.

ג. כיצד אנשים בתוך נישה זו יש משבר דחוף אשר להתגבר? בין יותר דחוף הוא טוב יותר. לדוגמה, "איך לעשות נער לעזוב את ההרגל של הזיה" הוא משבר של דחיפות קיצוניים המבקש תגובות. דוגמה נוספת לכך "כיצד להציל את הנישואים שלך, כאשר אתה נמצא על סף גירושין". ייתכן בהלם, לחשוב על מכירות יכול להתבצע מידע מצוין על קטגוריות אלה. ד יש תמיד צרכים Biches להשתקע נישה זו ואתה לא רק אופנה? לדוגמה, בשיווק באינטרנט, יש תמיד צריך לענות, יותר ויותר, מופיעים יותר. כיוון באינטרנט משתנה מדי יום במהירות גבוהה. ועובד מה עבד היום, עוד מחר!. כמובן, בין תשובות יותר עם 'כן' הערה על השאלות שלעיל, פוטנציאל רווחים נוספים יש הנישה בשוק זה. שלב 3. לאחר שתזהה נישה רווחית שעשויות להיות מבוסס על השלבים שלעיל, זה הזמן למצוא רשימה ארוכה של מילות מפתח. זו רשימה ארוכה של מילות מפתח, לחשוף תוכל ניצ'וס מסוימים, Sub-שלושה מהם להפיק תועלת. לקחת את מילות המפתח הראשי של זו נישה שוק פוטנציאלי ולמצוא אותם עם כלי מילות מפתח בגוגל. אם אתה לא מכיר כלי זה, פשוט הזן גוגל למקם בגוגל מילות מפתח הכלי, הכלי יופיע. וללמוד להשתמש בו היום!. לא להשתמש במילות מפתח, עושים שימוש נרחב ביטויי המפתח, משמעות הדבר היא כי ביטויים אלה הם חייבים להיות מורכבים של מינימום 3 מילים (בין מילים רבות יותר, היא טובה יותר). הבט כמה חיפושים יש אלה ביטויי מפתח אני בוחר. אם יש לך יותר מ-1,000 חיפושים בחודש בממוצע, זה יכול להיות שוק נהדר תת-nicho. שלב 4. למצוא כמה תחרות יש נישה זו, פשוט הזן את כל מילות המפתח בכלי מילות מפתח בגוגל ולוודא שערוך של תחרות מפרסמים (אשר זהה התחרות בשוק). הדבר הגדול של כלי זה הוא כי זה גם נותן מילים נרדפות עבור ביטויי המפתח, ומשמעות הדבר היא כי אתה יכול לקבל הצעות נוספות של ביטויי מפתח. אתה צריך לזהות צירופי מקשים עם תחרות קטנה אך חיפושים רבים ככל האפשר. כמובן, ברגע שזיהית נישה מוצק, עליך לבצע מספר בדיקות בזמן אמת כדי להבטיח כי יהיה רווחי. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא לקדם מוצר או שירות בתור שותף. זה יחסוך לך זמן ביצירת מוצר משלך. אתה באפשרותך גם לשמור את הזמן, כי אתה לא צריך ליצור אתר אינטרנט משלך. באפשרותך להפעיל את הקידום של השותפים של אתר. כל מה שאתה צריך הוא תנועה לאתר אינטרנט זה. אתה יכול לקבל תעבורה במהירות באמצעות פרסום בגוגל. יש מינימום של $50 כדי לבחון את הרווחיות שלה נישה חדשה של השוק. אם המבחן הוא רווחי, יכול להגביר את קידום שלו להשתמש במילות מפתח נוספות. או עדיין טוב יותר, באפשרותך ליצור מוצר או שירות זה נישה אותו ולקבל שותפים אחרים כדי לקדם עבורך! חובה לנסות את זה היא מאוד פשוטה ויעילה. פשוט חייב לגלות שוק רווחי גומחות, למצוא שותפים כי תוכניות נישה מסוימת וקהל תעבורה דרך פרסום תשלום לפי לחיצה. כדי לסגור… השלבים הנ ל, מייצגים באופן מלא יותר של גילוי נישה שוק רווחי. זוהי הדרך כפי המומחים לעשות, איך אתה יכול לעשות את זה יותר מדי! תוכלו למצוא לא רק גומחות נסתרות ורווחיות, אלא גם מילות מפתח רלוונטיות עבור אלה גומחות. בדרך זו באפשרותך לשמור ימים או אפילו שבועות של עבודה שאבדו, על-ידי להיות במקום הלא נכון. פרדי לאון מנהל לגלות צעד אחר צעד על-פי אפס הדרכות וידאו דרך כמו יצירה עסק משלך באינטרנט. בקר במרכז ההדרכה שלנו עכשיו