להביא את המשפחה שלנו לעבוד

בואו להיות מציאותי, רובנו מאמינים כי הצלחה מקצועית והצלחה אישית של אותו. במילים אחרות, אנו הופכים בקריירה שלנו. גם אנחנו מביאים שלנו התנהגויות אישי, משפחה כדי לעבוד, גורמים רבים של ההתנגשויות באותו שיש לנו בבית. מיומנות מספר אחד לשפר הן את החיים מקצועי ואישי הוא תקשורת טובה. מה יש לנו לומר הוא לא חשוב אם אנחנו לא יכולים להישמע. להלן עצות שיסייעו לך ליצור תקשורת טובה כישורים: האזנה עם ראש פתוח. להתרכז מה אומר האדם ומשמשת את שפת הגוף. לשים את כל האנרגיה שלו חשיבה זה המקום החשוב ביותר להיות בשלב זה וזה האדם החשוב ביותר בעולם.

(מי מדבר עם הרצון להרגיש כי הם חשובים). (מאמץ זה אפשר לשמור על תקשורת חיובית) להגיב עם ביטויים כנה, פתוחה, כנה. בפרפרזה על כדי לסייע את המאזין להבין את תהליך המחשבה שלך ומעניקה לך, הזדמנות לבחון את כישורי ההאזנה משלהם. לדבר עם בהירות. שמור את קולך, וברורה כדי לוודא כי אתה שומע. הפק תועלת מרישום. הקשבה, אמפתיה, מתן מידע אובייקטיבי.

שלח פתרון הבעיה רק אם דרוש לך אותו. זכור כי התקשורת אינה אודותיך על אותם. לשים לב לשפת הגוף שלך. כיצד אתה מרגיש באותו זמן כי שיחה זו משתקפת שפת הגוף שלו.? הצג את העניין על-ידי נשען קדימה בעת האזנה. אין לחצות את רגליים או ידיים. לא מהמבט עצמאית או מנומסים. קשר עין הוא חשוב מאוד. להקשיב וללמוד. כאשר אתה שומע כי הם לומדים כיצד אנשים חשים, וכיצד הם באים לידי ביטוי. ברגע שאתה לומד האדם חושב, מרגיש, שהם טובים יותר מצליח לתקשר עם אותם. "זהו דבר מלבד קישור מילולית בין המילים הנפוצות, … קהילה ותקשורת." נסה את הניסוי של תקשורת, עם מלאות, דיוק, כמה לחוות אחרת, במיוחד אם מדובר במשהו מסובך, תמצא שלך יחס לקראת השינוי החוויה שלך. "ג'ון דיואי שרון ס' סטיבנס, MHSA, מחבר" מדי יום צעד אבנים","מאוחר בלומר,"תעודת-פרישה תכנון a‰xito אוטובוס טלפון מין היועץ, יועץ לניהול של עסקים קטנים, Teleleader, מדריך של לימודים מתקדמים, איכות ניהול אישורים." מאמן לחיים – זה לצד זה מאמן.