יצירת עסק

הצלחה – מורה רע. הוא מפנה את ראשו. זה לא אמין. (ב גייטס) עכשיו אני יגלה את הסוד הגדול ביותר של יצירת עסק מקוון. שיטה זו תקפה תמיד ובכל מקום, ולכן הוא יכול לחול גם עקרת בית, כל היום לנקות את הבית, כביסה והכנת מרק עם בשר. מהי שיטה זו כל כך אתם שואלים? אני חייב לומר כי שיטת שתי שלם ומושלם כפי שהם פועלים בנפרד וביחד. הבה לא לפזר וללכת לפי הסדר.

אם לנתח את רוב האתרים באינטרנט, מתברר כי ישנן שתי שיטות העסקים הגלובלי באינטרנט: מכירת הפרסום באתר שלך (לא משנה כמה, אתה יכול להיות ישירות באמצעות מתווך כגון SAPE או TLA). מכירה מהאתר של המוצרים והשירותים שלך. בואו נסתכל על השיטות האלה בנפרד. אז מה היא היתרונות, החסרונות הם. מיד עלינו להבין כי הפרסום המקוון אפשרית רק עם נוכחות טובה של האתר, לא איכותי התחום. לדוגמה, עם נוכחות טובה ניתן לשים באתר האינטרנט של ישיר ולעשות כסף על מעברים, עם יחסי ציבור טובים עוית ​​אפשרי ללא נוכחות גדולה של SAPE לשים רק או TLA ולמכור קישורים. כמות טובה בשיטה זו האתר יביא לא לפני הנוכחות שלו הגיעו לפחות 1,000 מבקרים ייחודיים ליום (קהל היעד) ויחסי ציבור> 4 + עוית> 500 (אתר ברוסית).

לכן, על מנת להרוויח, האתר צריך להיות שאוב מעט. אם אתם מוכרים חבילה הפרסום, כלומר, באופן ישיר, אז סכום גבוה יותר, אבל טחורים גדולים. נצטרך לרוץ על המפרסמים ביותר podogovarivatsya על חשבון הפרסום. השיטה השנייה כוללת את מכירת המוצרים והשירותים שלך. לדוגמה יש לך חנות באינטרנט משלך או סוג כלשהו של ייעוץ תחליט באינטרנט לקדם את השירותים שלהם. מה זה? מתברר כי אתה קונה מודעות באתרים שמוכרים זה פרסום (למשל, על פורטלים נושאיות ופורומים). כלומר, עבור האתרים הללו להשקיע את הכסף בפרסום. למעשה, אנו מקבלים סוג של מחזור. האתרים הראשונים למכור פרסום משנייה לשנייה כדי למכור את מרכולתם ושירותים. לראות איפה הכסף? לא? עכשיו להראות. מה יקרה אם שני אזורים אלו מתמזגים אחד? איך? זה פשוט מאוד. כבר עכשיו, עבור רבים אין זה סוד כי רוב ההזמנות שאני מקבל דרך האינטרנט. בעבר, עיקר ההזמנות קיבלתי דרך codeby.net את הפורום, זה עכשיו כמעט שווה להזמין דרך הבלוג שלי. פשוט בלוג שעוזר למשוך הזמנות הרבה יותר טוב כי אני כאן כדי לתקשר ישירות עם קהל היעד, וזה עושה את העבודה. פורום הכל עדיין מעורפל מאוד. שלי בפורום שבו נוכחות של כ -3,000 אנשים, בלוג reklamiruetmoy והפורום לתנועה את הבלוג מגיע .. אתה רואה את הקשר? לדוגמה, תוכל לעשות קצת עבודה. אתה רוצה את זה אתה צריך ליצור אתר raskrutit.Teper איפה אתה צבעוני מתאר את היתרונות של השירותים שלהם. זהו הצעד הראשון. לדוגמה, אתה רוצה עצה כדי לקדם אותם. זה פשוט. קיימות 2 שיטות. אתה עושה את הבלוג שלך כמו שעשיתי וזה בעקיפין לקדם שלהם שירותים (הראשון בדרך כלל runet כך החלו לעשות עם לבדב Mandership שלו בשנת 1997), או להפוך את אתר בן עמוד אחד, שבו צבעוניות רגשית למכור את השירותים שלהם לקהל היעד (למשל, על אותו עיקרון עובד כבר די טוב ידידי ויקטור Sharamet שמוכרת ייעוץ עסקי המסעדה – אתר בן עמוד אחד שלו יכול להעיף מבט כאן). ואז זה להתיר. זהו הצעד השני. אגב, אני בקרוב גם תוכנית להתנסות odnostranichnikami ולראות כיצד הם משפיעים על ההכנסה שלי. מאז אני כבר לא מקוון עסקים (וחשבת עצה, גם על שיווק באינטרנט ופיתוח תוכנה עסק מקוון?), אך כ -70% ללקוחות חדשים מגיע דרך האינטרנט רק לייעץ לי על Skype רבות (וזו הסיבה שאני אוהב ייעוץ עסקי, אז זה משהו שלא צריך להיות תלוי במיקום). זה אני רוצה לומר כי פרסום off-line שירותים באמצעות האינטרנט עובד בסדר גמור ואת סיפורי פיות כי הפרסום באינטרנט עובד באינטרנט – היא מיתוס. יש לי הרבה זמן לכתוב בבלוג הזה, כדי להתחיל שלך עסקים – ראש לפחות בבלוג שלו (הרבה זה לא כבר). אני חושב רבים למצוא 50 דולר לשנה כדי לשמור על המשרד המקוון שלהם ולהרוויח אמינות עם קהל מקוון, אז מי שקונה אותו ויש לך שירותיך. דרך אגב יש אנשים אומרים שהם יכולים לעשות כסף לא קונה אירוח, תחום ולא לשים פלטפורמה הבלוג שלך. אני חולק כאן, כי כל זה בחינם – אינו אמין. כל אלו בבלוגים, בפייסבוק, בלוגרים אחרים פלטפורמות – זה רק לעת עתה. זכור כי אינך יכול לשלוט באזורים אלה התמוטטות העסק שלך שם מהר מאוד אם, חס וחלילה, משהו קורה שם. ואז אתה צריך להירגע, שילוב שתי השיטות. אבל זה בפוסט הבא (:. שם אני אדבר על איך להפוך אתר אינטרנט, אשר יביא הכנסות התחביב שלך או מומחיות זוהי שיטה זולה של קידום דוגמאות כאלה אז לחכות … האם יש סדרה שנייה..