התוכנית, אשר יספק 100% הצלחה של עסק

כל עסק מתחיל עם רעיון. אבל לא כל רעיון, גם אם הוא טוב לגדול עסק מצליח. באינטרנט ניתן לראות לעתים קרובות למדי. אני בטוח כי הסיבה העיקרית לכך – היעדר תכנית פעולה ברורה במערכת. הזדמנות להתחיל לעשות את האינטרנט לעתים קרובות נראה נגיש כל כך, זה יוצר רשלנות יחס רציני כי העסק הוא קריטי לעתים קרובות הוא שוקע. אם אתם רוצים להתחיל את העסק שלך בלי כסף מנותק, סביר להניח שתהיה מחפשים משקיעים, שותפים או סתם הלוואות רווחיות טובה.

ואם אתה מצפה שמשהו גדול, אתה חייב להיות תוכנית עסקית או בדיקת היתכנות. עובדה זו כשלעצמה מרמזת כמה מאמץ מנטלי בתכנון לפני vbuhali עניין של כסף. באינטרנט עלות זהה של כניסה לעסקי לעתים קרובות הוא לא שווה כלום, כל כך את הדרך מן הרעיון להתחיל יישומה עשוי להיות 10 דקות. זה כנראה דבר דאגה – את העלות של כישלון אינו גדול, אבל אני לא חושב כך. הודעה מחשבה פרויקט, להרוג אותו כמה חודשים, ואחר כך לזרוק אותו ממש לא עולה כלום? המסקנה היא – לעתים רחוקות אכפת, התחיל באופן ספונטני על מנת להצליח. אפילו אם היית גאון, לעשות מהפכה בעסקי האינטרנט, אתה חייב להיות גאון, המגובה על ידי ניסיון מספיק.

וזה בהחלט צריכה להיות תוכנית טובה. יתר על כן, התוכנית צריכה להיות "נייר". מי שחושב מיותר – טועה הרבה. ביצוע מחשבות, רעיונות ותכניות על הנייר הוא של כוח גדול, במיוחד בתקופה זו של עומס המידע. אם אתה לא יכול לעשות תוכנית טובה, אז זה לא ישים עוד יותר. אם אתה מתכנן איזה דבר – לקחת את הזמן כדי לקבל מידע רב על זה ולפתח תוכנית פעולה. כי בשלב זה הוא החשוב ביותר, אם לא תאמין לי – זה אומר שאתה עושה שום ניסיון, אחרי הקונוסים ponabivaete, לא יהיה ספק בכך. אם כבר יש לך איזה עסק – להתחיל בקטן. כתוב תוכנית סוף שבוע מעשיהם במשך השבוע קדימה, זה ייקח לא יותר מ 15-20 דקות, אבל את התוצאה להרגיש מהר מאוד. אם אתה בלוגר טירון – לשים מטרה על כמה אתה רוצה עבור השבוע להגדיל את מספר המבקרים או מנויי RSS, לחשוב על מה, לבוא עם 4.5 כדי לפרסם זה יהיה שפורסם, לעשות תוכנית לקידום SEO-אירועים בשבוע. אז תהיה לך נקודת התייחסות, וקטור, ולהשיג מטרות יהיה קל, נעים מהר. צריך לתכנן מראש, מתכננים לצמיתות להגדיר את ביניים מטרות, להיות עקביים. זה מתכון 100% הצלחה בכל עסק. כל האנשים המצליחים ביותר מתכננים על בסיס יומי! תמיד יש להם לטווח ארוך, מטרות בינוני לטווח קצר תוכנית, ולכן הם תמיד להשיג העולמי שלהם מטרות. ומה אתה רוצה. עוד נכתב: שגיאות – הצלחה דבר – כל שלנו!