הסודות של השדה

PSSST! האם ברצונך לדעת סוד? והמר הסוד של השדה הקוביות? עליך לדעת, הימור שדה היא הימור של גליל. לחמניות בדרך כי אם כל מספר אחר של 2, 3, 4, 9, 10, 11 או 12, אתה מפסיד. מספרים אחרים 5, 6, 7 ו- 8 של ירי בסך 20 פעמים, בעוד שדה מספרי לגלגל רק 16 פעמים. על פני השטח, נראה כי השדה הוא הימור גרוע. רוצים לדעת כיצד לקוביות מומחי השתמש בשדה כדי להרוויח יותר כסף? בואו לראות כיצד! על-ידי אנשי מקצוע הם יודעים כי ניצחונו תלוי צבע אחיד. כאשר יש פס חיובי, אתה להמר.

כאשר מופיעה שלילי אחד יהיה בית קטן. כדי להשמיע בשדה, יכול להיות נחוש אם להגדיל או להקטין את ההימור שלך, ולאחר מכן השתמש התקדמות של שדה מסתובב. כדי להשיג זאת ביעילות, אתה צריך מטרה ולנצח מגבלה אובדן. נניח כי שלך לקנות-היא $500, כך עזיבתו ביחידת שדה חייב להיות 5 $. עליך לבצע אחת או יותר ההימורים של אחרים ואת השאר של לעשות זאת כאשר כבר ניצח או הפסיד אותה כמות כ-30% של רכישה או $150 במקרה זה. יהיה עליך להמשיך להשקיע בתחום מבלי לאבד ההימורים. כלומר אתה צריך להמר עד לצאת גם, להיות 100% בטוח של סוחרי יודע את ההימור שלך מופעל. אם אתה מבצע הימור, הדילר, אפילו לחשוב כי הוא כבוי ולאחר מכן לא תקבל את התשלום.

כדי להתחיל עם, לקחת כרטיסיה האדומה ושחרר אותו בשדה. אם תזכה, להגדיל את ההימור שלך על-ידי יחידת אחת (5$). אם זכית פעם נוספת, הגידול הוא על ידי יחידת שוב. אז עכשיו יש לך 15 $ בשדה. אם אתה מאבד בית שמגיע להזין יותר יחידה, לכן הוא כעת ב- 10 $. אתה לא כפול שלהם בית על ניצחון, גם אם הם מגיעים שני או שתים עשרה שנים. הם הולך ליחידה כאשר אתה מנצח, הנמכת על-ידי כונן אתה מפסיד. אם יש לך $50 ב השדה וכניסות שתים עשרה (או שניים), תנצח $100 רק מגדילה את ההימור הבא מ- 5 $ $55, על כיסו של ה הנח. מטרתו של הזוכה $150 פירושו כי כסף בכיס יותר כסף על השולחן. אז אם אתה התחלת עם $500 עכשיו יש שילוב של 150$ על השולחן וצ'יפס בארון שלך, ואז זה הגיע הזמן לעצור. אם המטפל לעבור בהצלחה סדרה של שדה מספרים, אינם מוגבלת ההפסדים שלהם, שכן הם פוחת שלהם בית ביחידה במחירי הפסד עד שהוא מגיע לאפס. לאחר מכן, התחל שוב בית ביחידה (5$). אפס, אם תאבד הימורים ארבע בשורה אשר הוריד החל מ- US $20 (4 x 5 $). אז, אם שזכו את ארבע בשורה טיפס $50 (5 + 10 + 15 $ + 20 $). זכור, באפשרותך להמשיך להמר עד לנצח או להפסיד 1 / 3 של שלהם לקנות בתוך החלק החשוב ביותר זה הוא לוודא את ההימור השדה שלך תמיד 'מ' לפני שעזב. ברגע המפיצים לומר מה אתה עושה, כי שיסייע לך עם זה, אבל כאשר אתה מתחיל להמר, ודא כי ידוע לך כי ההימור שלך תמיד '. " לא רוצה לאבד את הכסף בעוד הוא הימור נכון! PSSST! כעת אתה יודע את הסוד של הימורים בתחום! (c) 2005 על ידי לארי Edell ניתן לקבל עותק חינם של ה Crapshooter, עלון רק המוקדש בלעדית על הקוביות! אתה רק צריך לשלוח שני בולים מחלקה ראשונה Crapshooter, מחלקה אזה ת 421440, סן דייגו, CA 92142, או שאתה יכול להירשם גם לקבל קטלוג חינם הצעה מיוחדת חינם!