המפתחות להצלחה

תקציר: במאמר זה בכוונתי ללמד אותך מספר מפתחות כללי כדי לסייע לך להשיג הצלחה מה אתה מציע. ישנם אנשים שלא נראים כדי להשיג הצלחה בקלות רבה, או לפחות נראה לנו, אנחנו בדרך כלל ייעד להם מזל. או שאנחנו חושבים שהם מוצלחים משום שהם נולדו טריז עשיר ודברים דומים אחרים. האמת היא כי כאשר אתם לומדים למטה חייהם של האנשים האלה כי הם מוצלחים, זה נכון כי חלקם טריז עשיר, אך מתברר כי אחרים הם מן ההתחלה הצנועה מאוד. הוא אפילו יותר מערסלת העשירות העתיק מוצא משפחתו היה גם צנועים.

לאחר מכן? מדוע אנו שואפים שוב ושוב, לחשוב כי ההצלחה אינה עבורנו, רק בגלל לא נולדנו למשפחה אמיד?. שאלה נוספת לעשות אולי הכסף הוא מה שנותן החוק או לא הצלחה?. אנחנו כולם זכאים הצלחה, רק כדי להיות בני אדם. עם כל זה אני מתכוון להראות לך כי מקור ההצלחה הוא באמת באמונות שלך. כמובן כי אנשים עם כסף יש מספר מתקנים, אבל יש אנשים עם כסף אינו מנצל אותם ומסתיים בחורבה. או אנשים צנועים לזכות בלוטו, בשנה הבאה הם לחזור גמור, אני שואל אותך שוב. אז?. במאמר זה אתן כמה קוים מנחים שיסייעו לך להשיג הצלחה, לא משנה מה המצב שלך.

פתוח לתקשורת (בפועל האזנה פעילה) זהו בדרך כלל לא לרוע המזל שלנו גמורה, אנו נוטים לדבר על להכפיל את מה שאנחנו שומעים, עדיין יש לנו פה אחד שתי אוזניים. אמנות התקשורת מתחילה עם מאזין טוב, מאז למרבה הצער, שגיאות גסות הגדולים של החיים זה מחויבים לגרום רע אי הבנות. כאשר אתה מקיים תקשורת, להקשיב ולנסות לבטא רעיונות שלך ברורה ככל האפשר, לא לוקחים דברים כמובן מאליו. הרכבת שלך מיומנויות לפתרון הדרכה חשובה להתקדמות בעולם הזה, אבל לא הכרחי. הוא באמת הכרחית להתקדמות, יכולת פתרון בעיות. אנו התחנכו לציית, לציית, כי יש משמעות כי היצירתיות שלנו וקיבולת שלנו-תגובה מצומצם, אך באפשרותך לתרגל אותה, כדי לצאת לך על זה. לא להישאר עם פותר בעיה. לוקח למידה כל המצב אם במקום לבעוט כאשר יש לך מספר שלילי לחוות, קח לך הלמידה שלך, אפילו את הצד החיובי. תראה, כמו תוספת להפוך לפרודוקטיבי, מצבים רע, לא נראה כל כך רע. יצירת הרגלים בונה הרגלים הם אלו אשר קובעים את חיינו. החיים שלנו יהיו באיכות גבוהה יותר אם יש לנו הרגלים טובים. ליצור הרגלים זה יהיה קל לשאת, אשר מכוונת כלפי החיים האידיאלי שלך. אסרטיביות האמנות של לדעת איך להגיד לא, בדרכים טובות. יכולת זו היא גם חלק תקשורת טובה. זוהי מיומנות הוא לדעת איך להיות כנה ולהגיד לא משהו, נימוסים טובים ולא התבייש בכך. הכל, הכל בחיים זה לחלוטין הוא להגיד מילים טובות. הזמן המוקדש הדרכה שלך למרות כפי שכבר ציינתי את האימון הוא לא מהותי, אבל ברור שזה לעזר להביא אותך קרוב יותר אל המטרות שלך. קצת זמן המוקדש ההכשרה שלך. היום עם טכנולוגיות חדשות הוא לא חיוני חשיבות הצורך ללכת מרכז, דרך האינטרנט יכול להיות איכות, אפילו ההכשרה במכללה. גם דרך ספרים, לתרגל בעצמך. תוכל לשוחח בצ'אט עם מומחים אחרים בנושא של עניין שלך דרך פורומים, צ'אטים ודפי אינטרנט. על-ידי מנחים אלה לנהל את ההצלחה עם אבטחה סה. Ana Zabaleta "המאמן של לה Empresaria" אנה Zabaleta, המאמן חברה, מלמד טכניקות כדי לקבל יותר את העסק שלך, בחיים האישיים שלך. אם ברצונך להקדיש זמן לעסק שלך, ליהנות המשפחה שלך להפיק את המרב כל דבר זה חברות, לבקר כעת לקבלת עצות חינם נוספות.