המועצה למניעת עיגולים שחורים

חוסר שינה, בכי, השהייה ב זמן רב מול המחשב, היבטים אחרים של ההתנהגות שלנו, להפוך את זה במהלך השנים העור שלנו להעביר לנו את החשבון: יש לי עיגולים שחורים; כמה שקיות די מעצבן זה מופיעים תחת העיניים שלנו, נקודה של תשומת לב רבה, שום דבר נחמד עבור העצמי שלנו. איפה הם יציאה? למרות שאנחנו לא יכולים לשלול את החלק הגנטי אשר ממלא תפקיד חשוב, כמו גם אלרגיות כגון אסטמה, פיגמנטציה או ורידים הנראים לעין, ניתן לומר כי עיגולים כהים נגרמים על ידי ההצטברות של פסולת חומרים, ואת חוסר מחזור באזור העפעפיים. כבר סיימת אותם? זה לא כל כך קל, אז הלכנו לבית עצה של סבתא. ונחזיר לך להמלצות אלה, כך עיגולים כהים לא לקחת את החלום קשוב! לשנות הרגלים. בתזונה: להפחית את צריכת המלח מאז התחתון העפעפיים הם האתר איפה הבולטת ביותר כאשר יש שמירה חשוב. כל שבע או שמונה שעות שינה לילות.

במזווה הפתרון! בעת לקבל עד החלת דוחס הצטננות סטרילי. לשפר את זרימת הדם, השטחת קצה העפעפיים. אם זה עולה עם עיניים נפוחות, להטביע כותנה קמומיל ומניחים אותו על העיניים למשך עשר דקות להקל על הגודש. מרתיחים צרור פטרוזיליה טרייה, רבע שעה, תן לו להתקרר, והחלת עם כדור צמר גפן עוד כרבע שעה. עם הטריק בבית הזה ייראה מושלם תוך דקות. החלת כל חומר מסוים מגרה את זרימת הדם על העפעפיים: ייתכן שמנת עם קפאין או עם עוד vasodilator הסוכן מתכון שעבר (לחסל את העיגולים השחורים הנגרמת על ידי עייפות) החומרים: מלפפון, לימון שתי ביצים. הכנה לסחוט את מלפפון ולימון, ולאחר מכן שמור את עיסת בנפרד במקרר.

לאחר מכן, כבר קר, לערבב אותם. להוסיף שני חלבוני ביצה. באטה כל ולהחיל רבע שעה באזור של עיגולים כהים. להסיר עם מים קרים. פתרונות שם הם רבים! אז בפעם הבאה אתה מול עם אלה מציקים עיגולים שחורים, לא לבקש עזרה, לקחת צעדים ותראי טוב מאוד. זכור, זה שהרחבה דורש תשומת לב.