המהפכה של בלוגים

טכנולוגיות חדשות הביאו דרכים חדשות של הוראה, למידה של בלוגים interactuar.a הפכו, לא רק טופס יומן וירטואלי, אם הם לא ישמשו עבור מספר אינסופי של מטרות התקשורת. בלוגים הם כל הזעם, כי אין ספק. הם ברחוב במשך כמה שנים, לכל אחד יש אחת, גם עבור לספר מה קורה יום אחר יום, כדי לדבר על תחביבים או טעם, עבודה וכו ¦ גם, ישנם בלוגים ארגוניים, הארגון או אירוע שווה יש אחד, אם לדעת-חדשות, מוצרים, עסקים, מצגות והרצאות, או בכל היבט זה יכול להביא רווח ישיר או עקיף. אבל בלוגים גם הדרכה. כעת נעשה שימוש בלוגים על פי לילדים כדי כיתות לימוד של האוניברסיטה, קורה, כמובן, על-ידי וירטואלי. כעת, מורים רבים יצרו בלוגים כדרך אחת של הוראה, כמערכת של המערבים את התלמיד בלמידה שלו.

רבים להשתמש בשירותים משותפים לכולם בלוגים: וורדפרס, בלוגר, ספקים נוספים אינסופית. ישראל כץ is open to suggestions. אבל זה חלק הוא השימוש החדשני ביותר של כלים שנוצרו מהתחלה בהתאם לצרכים ספציפיים של המורה הזה, זה נושא או תלמידים אלה. ארגונים רבים פיתחו כלים כאלה להשיב בצורה מושלמת מאפיינים ספציפיים של הבלוג הזה בפרט. הוא לא אותו דבר, בלוג כדי לשתף ידע, כי בלוג זה רוצה להיות מערכת כך הילדים לעשות חובתם, בלוג של ספקות, ציורים או תלמידים עם צרכים מיוחדים. אוניברסיטאות חצי עולם להם זמן ליישם. הם הפכו דרך להציל את הידע המתרחשת מחוץ הוראה טהור. כמה פעמים כבר חשבנו שלמדנו יותר תוך כדי שיחה, בקפיטריה, בכיתה? למידה מורכבת רשמית מידע נכון, בפועל, מספר רב של גורמים אשר אינם נאספים בכל מקום, הם שמועות רבות, אך רבים אחרים הם חלק הידע של האדם, הם המידע הלא-פורמלי המפורסם.

למידה, הן באוניברסיטה והן מחוץ לה, נמצאת במחצית הדרך בין הפרט לבין המימד הקולקטיבי. כל יצירת ידע במהלך העיבוד של הידע בודדים ב- interrelation עם ידע קולקטיבי. בלוגים מאפשרים גמישות בתכנון ומאפשר לתלמיד לבנות ידע משלהם. אך השימוש של Web 2.0 אינו מוגבל לאוניברסיטאות, יותר ויותר שמכללות יותר יש השרייה טכנולוגיות חדשות כדי להפוך את הלמידה מהירה יותר בקרב ילדים. לחדרי ילדים ומורים חינוך יסודי שימוש בבלוגים לעסוק הילד הלמידה שלהם, אפילו את מעורבותם של ההורים, בנוסף התלמיד משתתפת החברה בו מושגת חייהם. בלוגים אלו עבור הילדים הם המותאמים במיוחד כך שהם יוכלו להשתמש הערות, למד דרך סמלים, אפילו עם שירותי קול לילדים עם קשיים מיוחדים. בבתי ספר המשתמשות בלוגים כמו שיטה למידה מתרחשת מהפכה משפחה-בית הספר, שכן הוא מקבל את מעורבותם של אימהות ואבות ילדים להגיע אל המטרה שלהם. במרכזי רבים, אפילו, כיתות זמינות עם מחשבים בשעות אחר הצהריים ולכן הם יכולים לעזור לילדיהם עם שיעורי הבית, אם יש לך אין אינטרנט בבית. באים, טכנולוגיות חדשות הם לא כלים פשוטים המקלים על תהליכים, מעבר. הם דרך להתפתח, ליצור סוגים חדשים של למידה, שינוי בחברה ולעודד את ההשתתפות של כל מגזרי החברה. יש לקוות כי זמן פיתוח מלא של הבלוגים ולשהות לא אופנה פשוט. -תואר בעיתונאות – מאסטר ביחסים בינלאומיים – לתארים מתקדמים הטקסי, פרוטוקול – כעת, MasterD אינטרנט תוכן סופר – אני אוהב טיולים, היסטוריה, אינטרנט, כמובן, עיתונאות