הכלב שלך יוצר מתח בתוך השותף שלך?

בשלב זה או אחר, כמעט כל הבעלים של הכלב דנו עם בני הזוג שלהם בשל התנהגות רעה של אלה. דיונים אודות מה או לא את החינוך המתאים כלב נפוץ מאוד בתוך זוג, עם חלוף הזמן הבדלים אלה צוברים את המחיר שלה בקשר הגומלין. השאלה היא: כיצד יכולים זוגות להבהיר נקודות מבט שונות, פילוסופיות לגבי שלהם? התשובה היא החינוך. עם חינוך קצת הבעלים עשויים ללמוד בדיוק כיצד ליצור קשר טוב יותר לא רק עם הכלב שלך, אלא גם עם בן זוגך. נניח מצב לכל זוג בחייה: מריה, חוסה לואיס להשאיר את הכלב שלך לבד בבית במשך חצי שעה בעוד הם ללכת לקניות. כאשר הם חוזרים שהם מוצאים את הכלב שלך יש ננשך לאחד כריות הספה שוב, מיד חוסה לואיס תופס הקולר של הכלב, מתקרב לו לכיוון ה-pad והיכה אותו בחוזקה על הגב. מריה מאמינה התגובה של חוסה לואיס צודק לחלוטין, כי הם חושבים כי כלב אינו זוכר מה הוא עשה והנה שבה מתחילים הדיון. חילוקי דעות בין חינוך שני היה נמנע עם מעט השכלה.

במקרה זה, הדבר הראשון שאנחנו צריכים להקים הוא אם הכלב יש לזכור מה שעשה או לא. מחקר שנערך בשנת 2004 על ידי מכון מקס פלנק להתפתחות אנתרופולוגי, Leipzigin (גרמניה), מציין כי כלבים יש זיכרון טוב יותר של מה האמינו. לגבי הבנה, אנו רואים רמה גבוהה של אינטליגנציה, זיכרון גדול. הוא מאוד מפתיע, במילים של החוקר יוליה פישר. החוקרים מצאו בורדר קולי בשם ריקו מי מבין יותר מ- 200 מילים, אשר למדו את החדשות מהר ככל הילדים. ריקו ידע את שמותיהם של עשרות צעצועים, הצליח למצוא מי ביקש בעליו; הוא היה מסוגל ללכת אל חדר, 7 מתוך 10 פעמים, להחזיר את הצעצוע הנכון, אפילו לא פעם שראה.

ריקו נראה כדי להבין את זה, הוא ידע שאר הצעצועים, השמות החדשים היה צריך להיות אחד עם ששמו לא היה מוכר. היא הצליחה ככל הנראה להתייחס מילה חדשה עם אובייקט לא ידוע באמצעות למידה על-ידי להשליך, כי הוא כבר הכיר את השמות של האובייקטים שבה היה מוכר, או כי אלה היו חדשים, החוקרים טענו ב מאמר היומן במדעי בארה ב. כעבור חודש ריקו היה עדיין לזכור את השם של שלושה מתוך כל 6 צעצועים חדשים, אפילו מבלי שיהיה להם לראות את המבחן הראשון שלו. לדברי המדענים, זה היה קצב למידה שווה לצאצא של שלוש שנים. לסיכום, כלב מריה חוסה לואיס הבינה היטב מה עשה כאשר הוא נשך את הכרית, כבר קרה בעבר, למרות הידיעה כי היה נגד חוקי הבית. אפילו להיות צודק, זמן לחשוב כי הכלב לזכור את האירוע, חוסה לואיס התגובה היה לקוי. לא בחר את הדרך הטובה ביותר לתיקון הכלב, כמו שחשבתי מריה. הכלב צריך להיות כבר למרגלותי התנהגות הרסנית שלהם, אך לעולם לא על-ידי צורח או כועס. אם מריה, חוסה לואיס היה מסוגל למצוא מאמן מוסמך כדי לעזור להם לחנך את הכלב שלך, היתה נמנעת הדיון, רבים יותר כמו זה. יש לך מחושב, מוגדרת היטב התשובה לבעיות דומות יכול לחסל את אינספור חילוקי דעות בזוגות עם.