היצף חברתי מסוכן

מסוכן DUMPING חברתית אם היין באביב, לעוף פרחים; אין לשתות שעווה. אנטוניו מצ'אדו. היחידה שהאירופי יש משמעות רק אם קולות התקדמות בטענה גידול להצטמקות בארגונים מבוסס על השפלה של תנאי העבודה, שמעו אותם פעמים רבות. קולות כאלה לא באים אך ורק על-פי אזורי העסקים, אך גם, וזה יותר גרוע, עיגולים הרשמי. ההצעה היא קלה ומראה אטרקטיבי. עובדים הספרדי צריך לציית יותר שעות ושלמו קצר יותר, כמו-כן, הוא מתחייב לא במחאה מכל סיבה, למשוך השקעות או מניעה להיות כי קיים כבר. נוסחה זו קסום ופשוט שום דבר הרומן.

קרה רבים אחרים לפני, נקודת כן היצף חברתית הוא גינה כבר כי בעשור של שנות ה-20. עם זאת, הצעה זו הוכיחה להיות, ומעל הכל, מאוד לא נכון. לשכוח, תחת כל טופס אשר מתורגל, התחרות מבוסס על ה היצף הוא למעשה לא הוגנת. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של ישראל כץ. אז זה אומר בבירור, בהתייחס למדיניות מסחרית של החברות, אמנת רומא, האוסר על השלכת שיטות עבודה בדיוק. זה נראה השכל הישר, גם מהווה את אחד מעמודי התווך היסוד של הבנייה האירופית. משום מה עלול לקרות אם שחררה במירוץ כדי למשוך השקעות שבה כל מדינה, בכל אזור, כל העיר, מחליט מציעים תנאי עבודה באיכות ירודה יותר? מדיניות אשר כרוכים רגרסיה ולשים לתוך שאלה התרבות החברתית האירופאית אומר סכנה, בסופו של דבר, עבור התהליך. אחדות אירופה רק הגיוני אם היא התקדמות, בנוסף, כי תרבות חברתית הוא פתק ייחודי של אירופה, ואת אחד הנכסים החשובים ביותר שאנו יכולים להציע לשאר חלקי העולם.

לכן, זה הזמן לשנות הדיבור מי ליונתן את הצורך ספרד להתחרות על בסיס עובדים כנועים, חוסר בטחון גבוהה של תעסוקה, במינויים זולים ושכר עדיין נמוך, כי זה אסטרטגיה שגוי. כי קיבלנו שליש העובדים עם חוזה זמני, המשכורות שלנו הם בין הנמוכים ביותר באירופה, לא מונע, נהפוך הוא, יש לנו גרעון ענק. צריך להתמקד מדיניות הפעלת כוחות כלכליים אחרים ם הופכים ואנו לנטוש סופית את אסטרטגיות אשר, למרבה הצער, חלים באזורים מפותחות. היכולת להמציא, ליצור, לעשות אותו טוב יותר המתאפשרים מיקום מיוחס היום באירופה שיש בהופעה הכללית, כי אנחנו צריכים לחזק, כפי שהוא ישן הכי טוב שאנחנו יכולים להפוך לדורות. היא כי, כפי שאמר המשורר: הכי נורא כל היא לחלום שאתה לא חי / לחיות בצורה כלשהי. פרנסיסקו אריות סוליס סי אתה רוצה שלום, לעבוד למען הצדק. השלושה עשר פסטיבל שירה לשלום ולחופש המוקדש בנדטי. כתובת URL: