היציאה מהמשבר

בזמנים של משבר בדקה את היסודות שעליהם בנינו. בסיס חזק צריך לעמוד בסערות כי מכה בזמנים כלכליים יציבים. למרבה הצער, המשבר הכלכלי האחרון חשף ליקויים עצום בניהול כספים ואנשים רבים הופתעו השפעות הרות אסון שלה. בעיתון כתוב ש הליכוד הוא זה שבקיא בנושא. הם היו צריכים לצפות בחוסר אונים את עבודתם, את חסכונותיהם ואת החפצים עלו בעשן, פשוטו כמשמעו. אם היית אחד מהם לא מתחרט על טעויות, אלא להסתכל קדימה ולשאול איך אתה יכול ללמוד מהם. זה טוב תמיד לשמור על יחס אסירת תודה על כך מתמקד במה שיש לך, ולא מה לא.

זה יעזור להם להתגבר על הבעיות שלהם ולא בשום דבר אחר. ועכשיו, עם רוח של שיפור עצמי ואופטימיות, להסתכל קדימה ולראות שדברים יכולים להשתנות בעתיד יכול להיות שלום על הכספים שלך. זו עובדה היסטורית כי המשק מתנהג מחזורים. אז היום אני רוצה לתת את הכלים כי הוא מוכן היטב במשבר הבא, כי זה יהיה במוקדם או במאוחר. 7 צעדים לשלום הכספים שלך: שלב 1: שימו את כל החובות שלך באותו אופן שבו הריבית דריבית לעבוד לטובתך כאשר אתה משקיע את הכסף שלך לעבוד נגדם כאשר הם צריכים.

החוב הוא עלות כפולה: תשלום אגרות הכסף נשאר לנצח כי הם לא יכולים להפוך אותו. שלב 2: הקמת חשבון חיסכון חירום צריך חור לפחות 3 משכורות כדי להתמודד עם כל מצב חירום בחייכם. שלב 3: להיות נדיב ולעשות מענק 10% הוא עיקרון אוניברסלי כי התנ"ך תמיד מגיע אחרי זריעה היבול. אם זורע במשורה יהיה גם לקצור במשורה. à ‰ STE היא הצעד החשוב ביותר שאתה יכול לקחת לכיוון ביטחון כלכלי. שלב 4: להשקיע 10% מההכנסה לפני הוצאות המשכורת שלך, לשלם את עצמך בעצמך. à ‰ STE כסף הוא כסף זה יעבוד בשבילך באמצעות קרנות נאמנות, מניות, נדל"ן ועסקים. שלב 5: שמור על חינוכם של ילדיהם העובדה היא כי משפחות הצ'יליאני לתרום יותר מפי שלושה מאלה של מדינות מפותחות לממן השכלה גבוהה לילדיהם. אל תתנו את השלב הזה אנחנו יתבלבלו. שלב 6: שלם את הבית שלך בהקדם האפשרי יש הבדל עצום בהיקף של הכסף שאתה מוציא על הבית שלך אם אתה משלם במשך 30 שנים או 15 שנים. עדיף לשלם את זה בהקדם האפשרי ולהשקיע מה אתה שומר. שלב 7: למד כיצד ליצור מקורות הכנסה הרעיון הוא שיש ביצים בסלים שונים מייצרים הכנסה חודש אחרי חודש. אם לא הצליחו לבסס את מקורות הכנסה מרובים, הרי זה משום שהוא חסר את המידע הדרוש כדי לעשות זאת. לכן חשוב להשקיע בחינוך הפיננסי שלך לפני שאתה מנסה להשקיע כל דבר אחר. אם אתה צריך עזרה לשנות את המצב הכלכלי שלך, אתה תאהב את העובדות 10 שלנו על בעל העסק כי אמא לימדה את בנה ובעקבות Ael אשר הוא הפך למיליונר בגיל 21! אלה יכולים להיות להורדה בחינם אתה יכול גם להצטרף ועידות וידאו חינם שלנו. בטינה Langerfeldt שהלהט הוא ללמד אנשים בכל הגילאים איך לרכוש חזון החיים שלך, כגון הגדרת מטרות, ואז לרכוש השכלה ספציפית, כך שיוכלו להשיג.