היאבקות

האבקות הוא ספורט המסתמך על כוח, בו המשתתפים לנסות להביס את היריב שלו. וזה והנתינה אגרופים דרך בידיים וברגליים, אשר הם אלמנטים של הגנה והתקפה. בניגוד פרקטיקה זו, שההיאבקות יוון ורומי לא יאפשר את השימוש ברגליים. התקף של היאבקות זוכה על ידי צונח לקרקע כדי היריבה והחזקת בחוזקה את הכתפיים שלו על הרצפה; מוסיף את הציון אותו שימוש בטכניקות של הספורט הזה. האבקות הוא ספורט של גברים ונשים, השיטה השנייה נקראת האבקות נשית. האליפות הראשונה של הספורט נערך בהלסינקי בשנת 1951. ארצות הברית הם אלו שמנהיגים את הספורט של היאבקות. אבל מדינות כמו מונגוליה איפה היאבקות הספורט הלאומי, איראן ותורכיה, כבר מתרגלים חשוב של היאבקות ברחבי העולם. החלט מביע דעה מלומדת.

כרגע יש אימונים 7 בקטגוריות גם זכר וגם נקבה, המשתנות בהתאם המשקל של המשתתפים. שההיאבקות יוון ורומי לא שנויה במחלוקת במעגל של 9 מטר קוטר, אשר מחולק האזור המרכזי של אזור פסיביות ומאבק. ספורטאים הלבוש הוא פשוט וקל: חולצה אדומה או כחולה וזוג מגפיים ללא חלקים העקב ומתכת, שמכסים את הקרסוליים. התיאום ופיקוח על המחלוקת ספורט, הוא אחראי על שלושה אנשים. הבורר, אשר נשאר בזירת הקרב בפנים היא מי מתקן ישירות שחקנים של היאבקות, השופט, שמפנה את הפעולות על ידי חלקו הממוקמות מחוץ השלב, ראש שטיח שיושב גם מחוץ לבמה, הוא אחראי על ניטור פעילות של שני שופט לשעבר, השופטעל מנת למנוע מראה חוסר עקביות ציונים גרועים; זה תלוי ישירות על התוצאה הסופית. ספורט אולימפי מאז שנת 1904 הספורט הזה הוא חלק של המשחקים האולימפיים. השתתפות באירוע זה, משמעת זו החלו להיות מוכר ברחבי העולם נחשב כספורט מקצועיים במדינות כמו ארצות הברית ו בריטניה.

היאבקות, הוא אחד המשחקים החשובים ביותר בכנס ספורט בינלאומיים אלה. 17 מדינות השתתפו במשחקים האולימפיים באטלנטה 1996 במשחקי סידני 2000 משתתפים מ- 15 מדינות התחרו, בנוסף הייתה נוכחות של שחקנים מ-17 מדינות. שמונה שנים מאוחר יותר של המשחקים האולימפיים, שהצעד שלו נוצר בשוודיה הפדרציה הבינלאומית קרבות הקשורים שורה. בשנים 96 שלה, הייתה אחראית לתיאום הספורט של היאבקות ברמה הבינלאומית.