החשיבות של מציאת משמעות החיים

שחזור שלנו טמון במאמץ ולא על התוצאה: מאמץ מלא הוא הניצחון המלא. מאהאטמה גנדי ראיתי כי אין שום דבר טוב יותר את האדם יבשתי לשמוח על-ידי פרי קשה של עבודתו, הוא מתנת דיוס Proverbio. יש לנו את ההזדמנות בעוד אנחנו עומדים עדיין בממד זה עם זה צורה פיזית כדי לקבוע מה היה התחושה של החיים שלנו, מלמה אנחנו, כיצד יש ניצל אותה, כי למדנו ממנו, עד כמה אנחנו גדלו, כיצד אנו יש התנהגו, מה השגנו בחוויה. לא כל ספק, כי כל יום כי זה נותן לנו את ההזדמנות כדי להישאר, אומרים לנו לפי תפקידים שונים שלנו, אנחנו חייבים להיות מאוד ברור מה שלנו למשימה, לקו שירות להישאר עדיין בשלב זה של כדור הארץ במדינה מסוימת בחרנו לחיות. כבר התנסו מבדקים רבים כי החיים לוקח טיפול מאיתנו נוכח אותם כדי לחוות את המודעות שלנו ולהתמקד על הכל מה היתרונות שלנו אותנו צמיחה, חוכמה, לחוות, לספק לנו כל יום יהיה הטוב ביותר, לתת דרך הפוטנציאל היצירתי שלנו, באופן כזה המאפשר לנו לדעת לקחת את החיים שניתנו לנו. הליוס שמרכז הוליסטי נותן לנו על הנושא, אחת של הרפתקאות המעניינים ביותר הוצגו לנו בחיים היא למצוא את הרגשתם. אם זה נכון, גם החיים יש משמעות, אך לנו מתאים כל לפגוש אותך בודדים תחושה אשר יאפשרו לנו לנצל את המסע שלנו דרך העולם הזה. לחפש תשובות ספציפיות לשאלות היא החיים אודות?, ואת מה באתי לעשות כאן?.

הסיבה לכך היא תשובות מסוים אנו צריכים תשובות שישרתו אותנו לנו. כלומר, כל אדם נגיעות למצוא התשובות, כדי שכל אחד מהם נוגע לך לגלות את האמת. מה זה שימושי עבור אחד יהיה לא הגיוני אחר, מה חשיבות עבור האחרון אולי חוסר ערך הראשונה. כל אשר עליך כבר יש העצמי של עצמו, יודע לכיוון שבו אתה רוצה להגיע, מה הם מטרותיה, ללמוד לנצל את הפוטנציאל שלו, לנהל את האנרגיה שלהם לחיים שלך גילה לו התחושה של לדעת את ההזדמנות להיות. אולי לשאול את עצמנו שאלות אלו בפעם הראשונה היתה נראה כמו משהו מחוץ טווח שלנו, שמורות באופן בלעדי עבור פילוסופים הגדול. אך, הפילוסופים הגדולים הבינו כי זה משימה בודדת, אשר הפגינו הביטוי העתיק דע את עצמך; עם אשר רחוק מלהיות מתיימר יש את התשובות של כל בני האדם, הם מונעים כל אדם למצוא את האמת שלו. למרות העובדה למצוא משמעות לחיים הוא לא לימדת אותנו בבית הספר, יש חשיבות רבה כדי להשיג חיי סיפוק בכל המובנים. מאחר לחיות חיים ללא משמעות אמיתית, דבר זה עשוי אין לה משמעות, סיפוק אמיתי לא לקבל.

אין לעבור על-ידי ביטוי זה מבלי להיות מודע של למה ניתנת לנו ההזדמנות, לא יכול להישאר לישון, אתה צריך להיות ער יותר כאשר אנחנו לא יודעים מתי אותנו מגע התחלה. שם, כי לא אמור להפתיע אותנו כי התגובה היא העובדה כי אחוז של אנשים ל־35 הפלנטה הזו לא יודע למה אתה חי, אפילו לא חושב על זה. אף על פי כן, חיים ללא תחושה הופך נסבל מעט כדי להעביר את הזמן. זה הוא מדוע אנשים רבים מוצאים את עצמם במצבים לא רצויות לאחר פרישתו, להרגיש מובטל מדוכא, אפילו העשיר, המפורסם להרגיש אומללה. חפש לך משמעות החיים חשיבות חיונית, הסיבה היא אחרת שנוכל להיות לטרף קל לחושים שקר. לא תופסים אותנו למצוא את משמעות החיים שלנו, אנו יכולתי להרגיש חלל ריק בתוכנו. מאוד מעניין מה אומר הליוס מרכז הוליסטי, חיפוש (שלנו תחושה) משמעות לחיים היא הרפתקה מרתקת. פירוש הדבר הוא באמת להאמין כי אנו הביעו, נמשיך לעשות זאת למטרה גבוהה, מטרה כי רק אנו יכולים להציץ ולהשיג. ברגע הבין זאת, מקדישים את עצמנו כדי למצוא את המטרה היא הבחירה הטבעית. הכביש היתה לך עליות ומורדות, אולי אנחנו חייב להודות כי הגורם של המצב הנוכחי שלנו הוא בחירת תחליף זול (כמה תחושה שקרית), הוצבה בתור המטרה העיקרית שלנו, או לבטל השחוק לחזור משלהם, אך בסופו של דבר שהתגמולים עולה בהרבה הקדשה הפוכה. ללא קשר לנקודת ההתחלה, חיוני ליצירת תוכנית החיים. כל אחד מאיתנו צריך למצוא משמעות בחייו, כדי לדעת למה אנחנו כאן. לאחר תוכנית זו נוצר, פעילויות ופרויקטים שלנו מגיחים והם עקביים עם זה. בדרך זו הפעולות שלנו רוכשים משמעות, אנחנו לוקחים את התודעה של היכולת שלנו ליצור את המציאות כרצונו. אל תשכחו לקחת טיפול של מציאת החוצה שמשמעות הקיום שלו היא מה בדיוק מאפיין בני אדם ברגע ככזה – אתה לא יכול אפילו לדמיין חיה בכפוף חשש כזה, והוא לא חוקיות כדי להשפיל את המציאות שבה אנו רואים הגבר סוג של חולשה, מחלה, סימפטום או קומפלקס. במקום זה הוא בכיוון השני. א. ה התסכול של רצונו של תחושה, אינו כשלעצמו דבר פתולוגית, והוא גם רחוק מלהיות enfermizoa. מהנדס תעשייה, עורך דין.EGADE (ITESM) Postgradosmaestrias למינהל עסקים; איכות ויעילות; דוקטור לחינוך פרופסור השכלה וחוקרת UC פונה האזור לתואר שני. יועץ – יועץ empresarialde Deproimca EXATEC