הזדמנות לעבוד מהבית

ב מדורגת או רשת שיווק הזדמנות לעבוד מהבית. במאמרים אחרים כבר דיברו על רשת שיווק או מדורגת, לא פחות גרוע לא באים לעשות סקירה קטנה, סוגים אלה של שיחת עסקים אותם בדרכים רבות לדוגמה נראה עסקים מאז סוג זה של עסקים נעשית על-פי בבתים פרטיים או משרדים קטנים, כאשר אנחנו רגילים לראות גדול פרסומות טלוויזיה, פוסטרים בעסק המסורתי של etc.con ברחובות. גם במדורגת או שיווק רשתי נקרא "מושלם לעסק" הוא נקרא כך בשל מספר סיבות אבל עכשיו אנחנו הולכים למנות את רוב חשוב נדרש בדרך כלל השוואת נמוכה-השקעה לשם מה הוא עסק מסורתי, גדול לחזור, בדרך כלל מהר על הון מושקע, אנו יכולים לעבוד על הקצב שלנו הוא אכן עסק מושלם מאז אנו יכולים לקבל עבודה חילוף שלנושתף עם מי שרוצה או אנחנו שותפים אנו בוחרים, החופש של הזמן, אחת האפשרויות המוענקת על ידי שיווק רשתי היא כי ניתן לייצר הכנסה שיורית הנה אטרקטיבי מאוד שכן אם אנו עובדים קשה בתחילה ואז אנו ייהנו הכנסה לכל החיים. גם בהתחשב היתרונות הגדולים שיש לנו לפתח עסקים ברשת שיווק, שיווק רשתי או MLM יש לנו ערך מוסף שגורם טעים יותר הצעה שהיא "עבודה מהבית" כפי שכולנו יודעים שיווק עסקים רשתי יכול לפתח אותו בשלווה מהבית יותר כיום עם התפתחות הטכנולוגית בפרטיות אנו עשויים להיות האזנה או מתן הדרכה או מציגים את ההזדמנות העסקית שלנו לאלפי ק מ של מרחק. לפני כמה ימים לקרוא במאמר אודות telework או עבודה מהבית, באמת הוא מדהים איך בכל שנה זה הולך הצמיחה הגדולה זה טרנד חדש במאמר זה אני הולך לשתף אתכם: מגמות: LAS חברות עלויות נמוכות יותר ולנצח אנשי מקצוע telework חופש וזמן: יש כבר prionomy אחד של כל משקי הבית ארבעה נתונים של המשרד ייעוץ פרטי הינם מסומן כי במחצית מהמקרים של חבר אחד משפחת עובד בבית.

לפי משרד העבודה בשנת 2004 היה 300,000 teleworkers והגיעה בשנת 2008 הדמות של 1,300,000. התופעה כרוך עצמאית מכווצים. לקידום התקנים אלחוטיים ומגוון עצום של מערכות תקשורת יש אפשרו telework זה הופך אפשרות יותר ויותר יותר מוערך על ידי הארגנטינאים. על פי חקירה ייעוץ המוביל y Asociados, הרעיון של תעסוקה מרוחקים יותר ויותר מותקנת יותר. אחד מסקנות המחקר הוא כי אחד מכל ארבעה ממשקי הבית יש רווח המוקדש לפעילות עבודה ובמקרים חצי את, יש יותר מחבר אחד שמשתמש בה.

אודות תוצאות אלה, המוביל אנריקה מרחיב: "הנח כי הבית היה חיבור לאינטרנט. "גילינו כי אנשים להשקיע כמה משאבים וזמן בפרוייקטים אלה". הוא מוסיף כי "גדל גם החלופה של המחברת כמחשב ביתי השני, המשמש את הניידות שלהם, למטרות מקצועיות בלבד". הרעיון של עבודה מרחוק מבוססת יותר על השגת מטרה זו עמידה בתוך לוח זמנים קבוע. מצב זה יכול להיות אימצה הן עבור אנשים יחס תלות כמו אנשי מקצוע בלתי תלויים. במדינה שלנו, על פי נתוני משרד העבודה, בשנת 2004 שם היו 300 אלף מהבית, במהלך 2007 עמד על 590 אלף, בשנת 2008 כי איור נסקה ל 1,300,000. משימות כגון בעיקר תרגול על-ידי עובדי ידע. המפתח טמון ניהול מידע מסוימים, אשר יכול להתבצע הן פנים אל פנים באופן וירטואלי. יופיעו ברשימת המשימות הנפוצות ביותר: עצמאי, מורים וחוקרים, ניהול אנשי מקצוע, פעילות מסחרית, עיצוב גרפי, בין היתר. ציוד מחשבים יכולים לנוע בין משהו בסיסי כמו מחשב נייד, טלפון חכם, מדפסת, עד מורכבים יותר משהו כמו מערכת הצפנת נתונים, גישה לוידאו כנסים מרובים, בסביבה של אבטחה אלחוטית. מרמז על החוויה של עבודה מרחוק יתרון עבור המעסיק לעובד. בין הזכויות שהוענקו לכל העובד, בולטת: זמן רב יותר להקדיש למשפחה, להימנע שעות ארוכות של הנסיעה, זמן גמישות, האפשרות של שילוב עם מטלות בית, הצעות עבודה חדשות, להגדיל את הפרודוקטיביות. מנקודת המבט של החברה, אשר ב- exchange עבור המחברת וחיבור לאינטרנט, מפחיתה באופן משמעותי את התשתית, מייצר צריכת חשמל נמוכה, בהפחתת התנגשויות פנימי ויש לו את האפשרות של הרחבת ללא ההוצאה מבניים. על הקשר בין כיבוש, טכניקה, סוניה Boiarov, יו ר ועדת teleservices בחברה של מידע וידע (ICT) טוען כי "בזכות הטכנולוגיה החדשה משפרת את השימוש של חלל וזמן. תקציב מינימלי נדרש ליזום מיזם אם לא לשגשג, ההשקעה הגדולה מתאים לזמן. בעוד בעתות משבר, עבור חברות, על פיטורין או גזירה לשלם, להפסיק להיות משתנה כדי להתאים עלויות". ניתוח של רוברט חצי הבינלאומי, מציינת כי telework, בשעות גמישות תמריץ השלישי – הוחלף על-ידי בונוסים וימי חופשה נוספת – לצוות מאחורי שכר וזכויות סוציאליות. בין החברות בודק מערכת זו כוללת YPF וארגנטינה טלקום. בימים אלה, סיסקו, משרד העבודה, תעסוקה, ביטחון סוציאלי, החל פיילוט במטרה לקדם את teleworking כסוג חדש של ארגון העבודה. כאן אנו רואים את השתקפות אמיתית של מגמות באופן כללי telework ' או ' עבודה מהבית הוא מציאות את היתרונות שיש לנו הם אינספור, אם מגמה זו, הטכנולוגיה שיש לנו עם מחשב עם חיבור לאינטרנט, היקף המספקת לנו עם אינטרנט להוסיף לך היתרונות של העסק "שיווק רשתי" אנחנו מוצאים את עצמנו כמו רוברט קיוסאקי עם "העסק המושלם" אומר רשת שיווק. חבר יקר במקרה כבר לעולם לא פיתחו רשת השיווק של קשר וייעוץ לך להיות בו אם אתה רוצה אתה להתחיל זה העולם הנפלא של מקצוע חדש. במקרה של ישות כלשהי שיווק רשתי היינו רוצים לפגוש אותך, כתוב לנו ברכות בקפידה אלברטו Destefanis. הרשמה: יועץ שיווק רשתי Destefanis אלברטו.