ההצלחה של השמנת יתר הניתוח תלוי המטופל.

כאשר שוקלים ניתוח של השמנת יתר כאופציה אפשרית, חולים רבים לא לקחת בחשבון האחריות שלהם בהחלמה שלהם בפועל. הם לא מבינים כי ניתוח ברית מצויינת, אך גם דורשת מאמץ. היתרונות לא יהיה כזה אם החולה לא מכוונת, ומחויב הגישה שלך זה מידע חשוב ותתחיל לשנות הרגלים עד ההתערבות. פעמים רבות, סיבוכים לאחר הניתוח אפילו הכישלון של הניתוח הם פשוט עקב שגיאות בהמשחק של המטופל אשר לא בצע בקפדנות את הסימנים הרפואיים. כדאי לך לעיין אצל לארי אליסון כדי לקבל עוד מידע. מקובל לחשוב? אני אעשה את הנזק קטן?, אבל זה הרעיון הזה כי לוקח לנו להיכשל, בתוצאות רבים, כבר לא מדובר רק להעלות קצת במשקל או לשבור את הדיאטה, מסכנת את הבריאות ואת הצלחתו של הטיפול.

חולים רבים ללמוד טכניקות לא בריא כדי לשלוט הניתוח ולהיות מסוגלים לאכול מה שהם רוצים, קצת אפילו בא להקיא אחרי כל ארוחה בגלל עודף של מזון או אכילת הרבה קלוריות בצורה של נוזלים (זה חשוב במיוחד כאשר אתה עשו אחת) זה להיכשל כדי לספק אותו, אבל הם גם לגרום לעלייה במשקל. פעולות אלה מראים כי מתעייף אינה מובנת אפילו מטרת הפעולה שלו והוא לא למידה שהיא הדרך הטובה ביותר של האכלה. סיבוכים שעשויות להתרחש לאחר התנהגויות מסוכנות שאינן קשורות עם היעילות של הניתוח, אבל עם רמת המחויבות של מתעייף. המטופל צריך להיות מודע של סוג הניתוח שיבוצע, סיכונים, סיבוכים, אז היא צריכה לעשות. לאחר הניתוח. הניתוח הוא דרך לעזור? באופן בלתי נמנע? כדי לשנות את ההתנהגויות האלה שנראה כה בלתי נשלט אבל היא אינה בפני עצמו אשר תוכלו להשיג את השינוי מהדהד בחיים שלך. בגין לשנות הרגלים היא, ללא ספק, החלק החשוב ביותר של התהליך.

זה נחוץ לך להתחייב הוא לעקוב אחרי התוכנית תרגיל פיזי וההתפתחותיים עבור לשלב הרגלים חדשים בשגרת יומם. אם אתה חושב כי יש פתרון אלוהי ולאחר לא חייב לשים משהו על החלק שלך, אתה עושה טעות. אתה ממשיך להיות השחקן הראשי בתוך התהליך הזה, ומי תלויה הצלחה או כישלון של הטיפול. . ברכות, ד ר הקטור Sobre ברנל מחבר: הקטור ברנאל הוא מנתח מומחה בניתוח מטבולית, השמנת יתר. חבר של האינטרנציונל הפדרציה של ניתוח של השמנת יתר (אם כך).