אין דבר כזה כמו של המשחק האולימפיאדה!

לעתים קרובות במקומה כשאני שומע אנשים להתרברב, כי יש להם שיעורי אבטלה גבוהים ו / או דמויות גבוהה ללא כוונת רווח עבור מחזור (סיר). לדעת שיעור האבטלה שלי כדורגל 73% "או" אזור סיר הדהירה 90% u.? כן, בסדר, מזל טוב. לתת ממנה טפיחה על הגב, אתה עושה כסף. טוב, בעצם, אם את שיעור האבטלה כדורגל היה 73%, זה בהחלט לא ערבויות כי שאתה מציג רווח. אחרי הכל, המטרה היא ליצור עותק של הרבה הזוכים, נכון? ובכן, כן ולא.

זה המטרה של פשוט להרוויח כסף, או לעשות כל כך הרבה כסף ככל האפשר, התחשבות המשאבים הנוכחי שלנו (זמן, מהגדה, ידע, וכו ')? אני מבין כי נשמע כאילו אני להיות חמדן קצת, אבל בוא, להודות יתרונות עקבית, כולנו רוצים גדול, גדול, שומן, בית שלנו, נכון? אני חושב בכנות, חושב רבים המהמרים, המשחק הזה הוא שוקת של תחרות, שבו הפלאק, אישורים פרצופים מחייכים הם שניתנה למי יש יותר שיעורי לזכות השביתה ולמגזר במספרים מחזור. כן, לפני ניקוי הכתיבה שלך להקליד את החלונית כתבתי לי מכתב שאט נפש עבור היוהרה שלי, אני מודה כי אני להיות קצת קשה מרופדת במקרה זה. אני רוצה להגיד, באמת למי אכפת אם יש לך סיר של 30%, 60% או אפילו יותר? למי אכפת צוותים הזוכה ההסבה מספר או כמות סוסים כמו המשענת, תחילה בעבר הפוסט? נראה לי יותר bettors שנראות רבים כדי להפעיל עין אחת, את מידת הדבר כל הכבוד… כמה כסף אמיתי רק רצה? אולי אני מוזר, אבל בכל פעם שמעתי מישהו spruiking, סיר מוגזמת של נגיד 20% או יותר, המחשבה הראשונה שמקטינה לתוך הראש שלי בהחלט לא, ' ללכת, הדוד באמת צריך לדעת מה אתה עושה, מה זה אגדה! ", אבל יותר לאורך הקווים;" כמה כסף יכול לעשות? אם להגיע דמויות סיר גבוה, אתה מספרת לי שלושה דברים: 1. אם יש לו, אולי, כמה עשרות ההימורים ברוב, 2. אתה סלקטיבי מדי עם הבחירות שלהם, אבל הכי חשוב, 3. אתה לא עושה כל כך הרבה כסף כמו שאתה יכול להיות.

מסופק זה לנסות להסביר זאת המהמר הניח בפאב, הם חושבים שאני משוגע לגמרי. "מה אתה הדמים אינה כי יכול לעשות טוב יותר? "תגיד לי bettors אחרים כיצד ניתן להגיע 90% סיר?" באופן כללי, זהו מה שאני שומע, כאשר אני פותח את הפה על נושא זה. תראי, חסר הימור טוב הוא גרוע בדיוק כמו הפיכת הימור גרוע. אין שום תירוץ עבור כל אחד. כל לעשות את שניהם, אך אני מקווה כי לא לעשות את זה עם טעויות אותו פעמיים. האם מי לא מסכים, אני שואל את עצמי הבאות: תגיד לי שיש לי גבנו הימור של ציפיות חיוביות, ללא קשר בסיבוב? אולי אתה לא צריך להמר, כי זה יכול לגרום נזק שיעור האבטלה שלי, או להנמיך את הסיר, כתוצאה מכך, לא נשמע כל כך טוב כאשר אני מתגאים מעמיתיי. האשפה! אין דבר כזה כמו של המשחק האולימפיאדה, כי הם לא לקבל פרס עבור בעל הדמויות הטובות ביותר של סיר או שביתה תעריפים. אני הולך לחזור על פעולה זו פעם נוספת. המטרה של המשחק היא להרוויח כסף. אם תוכל להשיג את התשואה הממוצעת של כל בית של יותר מ- 20% או 30%, להאמין שיש לך שוב בגישה שלך ולעשות קצת עבודה כדי לחזור לאותו הסיר קצת כדי להפוך ציפייה חיובית קטנה ההימורים. כן, להביא סיר שלך! הימורים טובים כמה לדעתך חסר, אם תמתין כל השנה, ומשחקים רק את 12, אך יש 80% סיר? אתה עושה כסף על הימורים רק 12. אוקיי, בסדר מספיק, יכול להפוך את ההימור אלה גדול מאוד ביחס לממן שלך, אבל זכור, ייתכן שתוכל לעשות שניים, שלושה, עשר או אפילו עוד פעמים הסכום אשר הוא עושה עכשיו, לקחת את הקצוות קטן יותר. המאמר… "ההבדל בין הקצה שלה expectation'at המשכו של מושג זה". קריאה זו אחת מאמר באפשרותך לנצח $1, בראשית דולרים של ההבדל במאזן הסופי במשך שנה. זכור, לא חזרה הזוכים כמה, אבל כמות הכסף שאתה מבצע. צא המתגאה תחלופה גבוהה של eheroesu. האוסטרלים מאט אליוט, Jess Kirley של יש כבר משקיעים בספורט מקצועי לגמרי במשך יותר מ- 3 שנים. הם צריכים גישה מתמטית מאוד שלהם להימורים, להשוות את זה יותר מסחרי של commosity כמו פעולות המשחק בפועל. הם ממשיכים להוביל את הענף עם גישות חדשניות הימורי ספורט והוא המוניטין שלהם בקרב חבריהם testinmony לזה. בקר כדי לגלות כיצד ניתן להפעיל את התחביב שלך של ההימורים לתוך חברה רווחית.