אימון ופיתוח גוף

יש לך בעיות עם מונחים טכניים של אימון פיתוח גוף? קרא את מדריך מהיר זה כדי לקבל תיאור בסיסי באימונים לספורטאים להגדלת שריר בנפח גדול. עבור מפתחי הגוף לחובבים ומנוסים מסוימים זה יכול להיות סקירה מהירה אשר יסייעו להם כדי לרענן את הידע שלהם על מושגים בסיסיים. אבל למתחילים כל, תוכלו למצוא מדריך זה משאב כדי לסייע לך להבין אימונים כל המקיפים פיתוח גוף. הרוב של אימונים מסווגים לפי הפיצול.. הם מבולבלים? אל תדאג, כל מה שאתה רוצה לומר איך האימון עם השגרה תרגיל, לחלק כל חלק של הגוף? השגרה כמה תרגילים כרוכים אימונים גוף מלא, מה משמעו יהיה כל שריר גדול קבוצות בכל תרגיל אימונים כי צריך להתאמן בחדר הכושר.

לעומת זאת, לחלק רוטינות יכול להכיל רק את החלק העליון של הגוף עבור אימון 1, ו- ואז כשאתה חוזר לחדר הכושר כמה ימים מאוחר יותר הוא יכול תרגיל החלק התחתון של הגוף עבור אימון של 2 וכן הלאה. מה מחולק הדרכה נקודת רוטינות? כדי להפעיל את מרים משקולות, יכול לבצע 3 סטים של סקוואטים עבור קבוצת שרירים ברגל ולאחר מכן העבר לקבוצה שריר הבאה:. עם זאת, ככל שאתה מרוויח יותר ניסיון, שרירי הרגל שלך צורך יותר תרגיל מעוצמת רווחי יותר שרירים, כך שאתה יכול להתחיל לעשות 3 סדרות של שיעור על שכיבות בטן, 3 סדרות של לוחמת ערכות 3 רגל לחצו כדי לסיים את ההפעלה. כפי שאתה יכול לראות, זו כבר חזק חלק הכשרה, האם אתה יכול לדמיין זאת לארבעה חלקים של הגוף באימון בודד? אלא אם כן אתה אוהד של הפעלות 2 שעות, אז הגיוני לחלק את פעילות גופנית שגרתית שלך במשך כמה ימים. לדוגמה: שני: רגליים, עגל שלישי: מעבר רביעי: החזה, על כתפיו, זרועות חמישי: מנוחה שישי: חזרה, שרירי הבטן, רק לשטוף וחזור. בדרך זו, לא תהיה לך ושבעזרת בחלקים של הגוף שלך, אבל אם יהיה לך מפגש גדול של תרגילים עבור כל קבוצת שריר במהלך השבוע.

לא משנה אם החבר הכי טוב שלך הוא ענק ושרירי, או אם ארנולד זכתה פיתוח גוף של מר אולימפיה עם הכשרה מתקדמת שלו, הנקודה היא: א. מה עובד בשבילך! על-ידי כך, אני מתכוון תוצאות נראות לעין, כגון: * הרים במשקל * להשיג את הרצוי מסת שריר * לשפר את הגדרת שריר, הרבה גורמים אחרים, אך שלושת אלה הם כנראה הן המטרות הנפוצות ביותר עבור רוב lifters משקל. אם אתם מחפשים באמת להגדיל את מסת השריר של crecimientoa מהיר ופשוט, לקבל. אני מקווה שזה עוזר.