איך להתחיל לכתוב ולהרוויח כסף

אנשים רבים מאמינים כי הכתיבה היא מתנה שניתנת מעטים. בדרך מסוימת, נכון. ישנם ספרים וכתבים להתעלות דורות, הם עדיין משהו ששווה קריאה. עם זאת, אצל אנשים אלה נפגשים מספר תכונות, לא רק לדעת איך לכתוב. ובכן, היית רוצה להתעלות מעל היסטוריה או להרוויח כסף? כי, למרבה המזל, האפשרות השנייה אתה לא להיות כמו אלה הסופרים הגדולים. בלבד, לדעת איך לכתוב.

הנה באה התלונה אוניברסלי: לא לכתוב. אם אתה קורא את זה, באפשרותך לכתוב. למעשה, סביר שעושות את זה כל יום. אם יש לך דוא ל (וגם לא), לכתוב כל יום, אפילו לאנשים שאתה לא יודע. הדבר הכי חשוב: אם אתה יכול לדבר, אתה יכול לכתוב. בעיתון כתוב ש דניאל טאוב הוא זה שבקיא בנושא. להקליט שיחה כאשר להסביר משהו למישהו, לתעתק את זה למחשב שלך. תראה, על-ידי הסרת הברכות ואחרים, יהיה לך מאמר קריא לחלוטין, בהן באפשרותך להשתמש. כתיבה היא משהו כמו לדבר, רק כי אתה יכול להכיל מילים טובות יותר.

כמו זה היא משתמשת היכולת לעשות כסף באינטרנט. האינטרנט הוא מקור מידע בהישג ידו של כל אחד וזה איפה שאתה. יכול להשיג דברים נהדרים. אם אתה יכול לתת מידע, אתה להיות יצירת כסף במהירות. קלט, אני יכול לתת לך את העצה הבאה: * לא לזרוק גליל זולים מילוי גיליון של מילים יכול לעשות את זה קוף עם מקלדת. להסביר לבטא את עצמך, אבל אתה לא לחזור על דברים או שאתה ממלא את החלל עם מילים שאינן רלוונטיות. * מגיעים לנקודת לכבד את הזמן של הקוראים. אם תוכל להגיד בפיסקה במקום שלושה, תעשה את זה זה יגדיל את הסיכויים שלך זה להישען לאורך כל המאמר שלך. קראתי מה שכתבת אחרי כותב משהו, לחכות חצי שעה ולאחר מכן קרא את זה בקול רם. זה מפתיע כפי שתראה דרך לשפר אותו. כתיבה היא כמו לדבר. ואתה טוב טבעי לזיהוי שיחה טובה. * שאתה לא מנסה להרשים לרשום את הדברים אשר אתה לא מאמין או באמצעות לגיבוב כי נראה נחמד. בעת כתיבת, חלק מהאישיות שלנו הולך בעבודה שלנו והוא זה שגורם לך לך רזה או שאתה שונא. אל דאגה; עם תרגול הכל הופך להיות קל יותר. סביר להניח כי יש לך לבצע פעולות עריכה כי הם כבדים בכתבים המוקדמות שלך, אבל עם קצת זמן אתה תהיה כתיבה במהירות ובצורה נכונה של זה אתה קרוב יותר להצלחה באינטרנט. הפעל את הקישור כדי לראות.