איך להקים עסק באינטרנט?

בנושא זה, כתב מאמרים וספרים רבים, המחברים את כל כמעט פה אחד ממליצים ליצור sayt.Ya שלך גם רוצה להצטרף לדעתו זו ללא משלו באינטרנט של העסק שלך באתר אינו poluchitsya.Vy בחרו את הכיוון של העסק שלכם ויש לכם רצון לנסות את ידו, אז אתה חייב לבחור את תחום hostig, ליצור אתר אינטרנט ואתם יכולים להתחיל לעבוד על הרשת, להתיר את האתר להשתתף בתוכניות שונות, וכו ' במבט ראשון, הכל פשוט, אבל זה רק במבט ראשון. אם יש לך את הכסף כדי ליצור אתר (1,000-1,500 דולר), ואז אתה יכול לקנות שם תחום ברמה 2, לבחור אתר אירוח סדר שילם מנהל האתר. אתה יכול לשמור, אם יש לך כישורי מחשב saitostroitel'stva (אשר רק לעתים נדירות קורה) וליצור את האתר בעצמך. ואם אין לך את הידע והכלים, אבל יש רק משאלה אחת להקים עסק? אז הנה, בחינם אירוח "העם." ובכן, אתה אומר, עדיין מודעה אירוח חינם באינטרנט. זה לא לגמרי נכון. לדעתי, זוהי למעשה ההזדמנות היחידה להרוויח newbie לאתר על אירוח חינם. למה, אתם שואלים? כי 80% מהלקוחות שלך בעתיד יבואו אליך מן אחזור מערכת "Yandex" – המנהיג המוחלט של מנועי החיפוש Runet ו אירוח חינם "העם" – "Yandex" פרויקט המחמד.

לכן, כאשר האתר שלך באינדקס להירגע קצת, כדי להיות בטוח מעלים את השאלה לפנות את הספרייה וברשת הפרסום "Yandex". הנה קטע מתוך הכללים של "Yandex" רשת הפרסום – פרסום ברשת Yandex יכול להיכנס לכל אתר רוסי אשר עונה על הכללים הבאים: • יום הקהל יותר מ -300 אנשים; • האתר ממוקם על אירוח בתשלום או בחינם אירוח narod.ru. אני מקווה עכשיו אתה מבין את היחס של אירוח "Yandex" חופשיים אחרים. מאחורי הקלעים, אבל באותה יהיה עם רישום חינם . בספרייה "Yandex" הנה עוד קטע מתוך הכללים של "Yandex" בקביעת באתר הביקורים: "… לא נחשבים קישורים מאתרים עם אירוח חינם, אם הם לא מתוארים במדריך Yandex". לכן הקמת אתר על אירוח חינם אחרים רק תרגיל בבניית אתר, לא יותר.

עם זאת, אתרים רבים על "אנשים" לא מצפים לעבור אירוח שילם, יש להם הכנסה יציבה, נקלטים בקלות בספרייה וברשת הפרסום "Yandex". אין ספק, יש להם עבודה משלהם, אבל כדי להצליח הם נתנו "Yandex" נוכח אירוח "העם". אתרים רבים שינו את הדפים שלהם, כך לעולם לא אומרים שזה אתר עם "אנשים", נוצר מתבנית. אגב, אירוח להפגין דגימות של האתרים הטובים ביותר שלהם. אירוח חינם "העם" הוקמה בשנת 2000., המתחיל כל התנאים. כאשר אתה נרשם אתה לקבל שם תחום «narod.ru» ו, בחלל בנוסף דיסק בלתי מוגבל (100MB להתחיל עם היכולת להוסיף עד אינסוף) מן המוכן תבניות דף, דלפקים, סטטיסטיקות, ספר אורחים, אישי פורום וצ'אט. עבור לקוחות פשוט לא מכירים את עיצוב האתר יש שלב שלב לפי ההוראות ניתן למצוא באתר האינטרנט שלי. עבור משתמשים בעלי ניסיון אפשר לשנות כדי שיתאים לצרכים שלך בכל דף באמצעות HTML redaktora.Imeetsya קבצים גישה באמצעות FTP. חדש על "אנשים", הוא שירות "Narod.Disk" איפה אפשר לאחסן קבצים החליפין. כמובן, כמו כל אירוח חינם, יש חסרונות, ולכן "העם": לא מסופק עם העבודה סקריפטים באתר אינם נתמכים על ידי האתר, PHP העבודה איטי תחת עומס כבד. למתחילים את הליקויים בזמן לא מהווה מכשול, העיקר שאתה יכול לפתוח עסק משלך ולפתח אותה, בלי להשקיע כסף כדי ליצור האתר. ואז, אם החסרונות האלה, יהיה להאט את העסק שלך, אתה יכול פשוט להעביר את האתר לשירות אירוח שילם רק תמורת כסף קטן, כל כך הרבה ספקי אירוח שילם מחפש לקוחות חדשים, ההופכים את האתר להעביר חופשי, אתה רק צריך עליהם מראש להסכים. יתכן כי "אנשים" בשלב זה לכתובת ליקויים או לגלות כיצד להימנע מהם. מזל טוב על narod.ru