איך בקלות כפולה וידאו שקוף עבור האתר שלך

רוצים לדעת איך להשאיר רושם בל יימחה על הביקור באתר שלך, עם באנר וידאו ברור? מאמר זה חושף את סודות ייחודי שאין לך להגיד כל אחד מקצועי מהנדס וידאו, מנהל בכיר או משווק אינטרנט … Virtual-Internet-מכפיל את רמת חדשני שקוף Flash מבוסס וידאו, המאפשר לך יצירתי ואופנתי עמדת השירותים שלהם ברשת. אני לא צריך רב לתאר את כל היתרונות של אלה assistentovi וידאו מנסה לשכנע אותך עד כמה הוא יעיל ורווחי. עכשיו אתה יכול לראות את זה בעצמך כדי לבדוק את עמיתיהם, שלי באינטרנט וירטואלי, אשר ישוחררו אל האתר שלך ולעשות מצגת של האימון בשבילי. לחץ כאן כדי לראות את הווידאו של תאומים כי יבואו אליך, בירך אותי לספר את המהות של מאמר זה בשבילי. עכשיו בואו נדבר על האזור היישום של קטעי וידאו שקוף עם וידאו poschnikami מדבר, והיכן הם יכולים לשמש.

1) המרכיב הרגשי:. בממוצע, כל משתמש באתר מבלה פחות מ -10 שניות. אם אתה לא יכול לקבל שלו תשומת לב במהלך הזמן הזה, אתם באופן אוטומטי לאבד לקוח פוטנציאלי שלך. תקשורת ישיר באמצעות וידאו שקוף הוא בעל ערך יותר וידאו קליפ פשוט באתר, משום שהיא גורמת סערת מבקרים של רגשות. סוחר Videopromouter וירטואלי או מאפשר לך להתמודד עם האתר של החברה שלך אדם אמיתי, כי הוא עצמו או כל תו אחר. בעזרת טופס שקוף של הבאנר, יהיה לך הרבה דרכים למשוך את תשומת לבם של המבקרים באתר, להפוך את הסיכויים של קבע, כי רגשות חיוביים – מלכת המכירות.

2.) משלחת וקידום אתר האינטרנט שלך באמצעות וידאו מכפיל. אני אותך להציע פתרונות פשוטים לבעיות מורכבות. כלומר, אתה יכול פשוט נציג ייצוג של המוצר, העסק או השירות עוזר וירטואלי שלהם. אם לא עדיין יש את המוצר שלך, אתה יכול ליצור פרטנר דף המוצר ולהפעיל אותו על וירטואלי וידאו כפולה, יעיל להציע את הסחורה. מזכיר הווידאו שלך כדי להצביע או להציע למבקרים מה אתה צריך להקדיש תשומת לב מיוחדת ובכך להגדיל את היקף המכירות שלהם או שותפויות. אתה יכול לתת וידאו עוזר עבודה לשאול את השאלות הכרחי בשמך, ולהיות עוזר החנות אישי 24 שעות ביממה. אתה לא צריך לירות בעצמי. אתה יכול לירות חמוד חברה שלך או אחרים ייצוגית ולאחר מכן להוסיף וידאו שקוף באתר אחר, המתאים ביותר עבור ההצעה שלך על אופיו. מיד לאחר מכן אני מותקן וידאו מכפיל על כמה אתרים שלה, את מספר המבקרים ואת המכירות גדל מיד פי 3 (!) אתה יודע למה, כי אנשים באים לאתר שלי ולראות באנר וידאו, סיפר לחבריו על כך. בחודש זה כך, מתברר כי dvoyniksam וידאו וירטואלי מבלי לדעת זאת, מסייעת לקידום אוטומטי של הפרוייקט ולשפר את המוניטין של האינטרנט! גם אם אתה לא הולך למכור כלום דרך האינטרנט אתה יכול בקלות לארגן את החברה שלך כדי ליצור וידאו מכפיל שקוף עבור אנשים אחרים והם מציפים את האינטרנט. אבל הדבר המעניין ביותר, ניתן ליצור מספר אתרים פופולריים אירוח חינם עבור סוג narod.ru, לאחר ההשקה של עמיתיהם וידאו שלהם לפרויקטים האלה לחיי נצח, ובכך להנציח את עצמה באינטרנט. לחץ כדי לגלות את כל הפרטים: על המאמר מחבר לפי: טים קרואו הוא מחברם של יותר מ -10 קורסים פלאש, מומחה מחקר יעיל להשתמש של Flash תוכניות להקמת אתרי אינטרנט מסחריים פלאש פלאש ומצגות. קבל פרטים על זה כאן ==>