3 דרכים בלתי מנוצח להגדיל את המנוי לרשימת תפוצה

ישנן אסטרטגיות רבות להגברת מנויים לרשימת תפוצה. במאמר זה אנחנו נראה כמה מהם. תוכן. הוא מספק התוכן והאיכות במידת האפשר, המקורי. ישנם אתרים רבים שבו אתה יכול למצוא איכות מאמרים לפרסום בידיעונים בחינם תוך שמירה על הקרדיטים מחבר. אבל הכי טוב זה ליצור מאמרים עצמו מן החוויה שלך ומגע אישי משלך. רבים להירשם לאחר לקרוא חלק מהמאמרים באיכות פרסום בידיעון שלך.

מספר ווים. הוא חושב כי האינטרנט הוא דג לנווט בין הדפים, ויש בכל הזדמנות של המנוי קרס. את חושבת הדג ישרוף את הקרס בקלות? הוא מספק את היכולת להירשם כמנוי לידיעון שלך מאתרי אינטרנט מרובים. זה לא מספיק בשביל לשים טופס בדף הבית, אתה חייב לתת את האפשרות להירשם כמנוי לידיעון מכל הדפים באתר. בתחילת העלון TWM (טכניקות שיווק אינטרנט), הוצעה האפשרות של מנוי רק מדף הבית, אם תבחר לכלול את האפשרות של מנוי מכל הדפים, מנויים גדלה במהירות. אפילו גם מציעים את האפשרות של רישום כמנוי לחלקים שונים של הדף, יש לך גם להגדיל מנויים. לכמה זמן אני בוחן שיטות שונות.

גם כולל האפשרות המנוי בסוף עמודים זה באופן משמעותי להגדיל הגבוה. גם להשתמש pop ups היא דרך טובה כדי להגדיל את המנויים, למרות שזה צריך להיות מגע מיוחד, שכן הם נחשבים מעצבן על ידי מהגמישות רבים הם שעלולות להפריע הניווט. באפשרותך להשתמש "cookie" כדי להציג פופ רק פעם אחת, לא ליצור אי נוחות מתמשכת. וו חזק. לא אוהבים רבים האנשים לעזוב את כתובת הדואר האלקטרוני שלהם, הם מפחדים ואז להציף אותם דואר זבל. זה לא קורה ללא ספק רציני דפים, אבל כמו שאומרים: "הוגן לשלם עבור החוטאים". כדי למזער את ההשפעה השלילית הזאת יש להציע מתנה טובה רק על ידי העובדה כמנויים ידיעון. לא צריך להיות מתנה יקרה לנו, אבל כן שצריך להיות יקר למגזר בו העלון מיועד. לדוגמה לחשוב על מסמך של עניין מיוחד, ebook מעניין וכו '. מאמר זה מתאר שלוש דרכים להגדלת מנויים לרשימת תפוצה, הם היחידים, וגם הרבה פחות, אבל כן הייתי אומר כי הם "חובה" אם אתה רוצה יש לי רשימה טובה של מנויים. אם אינך משתמש אלה שלוש טכניקות יחד, ליישם אותם כמה שיותר מהר, או שאתה לאבד מנויים! הכומר אלברט הוא המחבר של הספר "המפתחות להצלחת העסק המקוון" ומנהל של טריקים, רעיונות, אסטרטגיות עבור עסקים מקוונים. גם הוא עורך עלון "טכניקות אינטרנט שיווק" שאליו באפשרותך ליצור מנוי חינם ב-.