שקיפות

לסיכום עם הנושא הזה של שקיפות שיחק את הנושא של וליקרים. כולנו יודעים כי ב- 31 בדצמבר של השנה לפני זכה בפרס, כי עד היום שם אין הגדרות על המונופול של ליקר, הרבה פחות היום 13 חודשים לאחר מכן כבר חלה על החוזה הקודם. להיות הכל על משחק? \"ערמומי\" בין הקבלן לבין הממשלה כדי להקל על החליפה מיליוני דולרים נגד מחלקה של Huila? אנו נמשיך עם ערכת זיכיון אותו? הזכיין החדש שם או יוענק באותו זה לקח את זה עד שנה שעברה והיה מי בעל ההון העיקריים של הקמפיין Pajarito המושל? קורות חיים בייצור ושיווק ישירות על ידי המחלקה? אף אחד לא יודע היום. במילותיו של מבקר המדינה בחוג אותו הוא מאוד רציני, מה שקורה היום בנושא הזה ומאוד קברו גם העובדה כי יש להגיע לאותה חברה Licorsa לעשות חוזה חדש של ייצור של יחידות 600,000 \"עם סדרה של אי סדרים\". אני פונה לאנשים זכות של העתירה למושל יש מידע על כל הנקודות האלה, אבל מסכים עם בקר ה-צריך להסביר היטב את הרצח של יחידות 600,000. מאת מה Licorsa? מה היה הקבלן עבור הליך הבחירה? מי גרם ועשיתי השיווק של אלה יחידות בהתבסס על איזה חוזה? מה היה התהליך של בחירת הקבלן עבור המסחור של יחידות אלה 600,000? עם בסיס מחקרים שמתבצעים בהן לאורך כל הפגישה הזו? האם Licorsa השתמש את מפעל הייצור של המחלקה לשם כך? לשאול כמה שילם Licorsa עבור החכירה של המפעל שהוחזקו על-ידי אותם מאז השלמתו של המענק? אם אין חוזה של שכירות, איכות אשר החברה כי יש לו אחזקת הנכסים של המחלקה? התשובות לשאלות אלו יש צורך לא רק סוכנויות שליטה אלא על דעת כל הציבור ב- Huila. לבסוף אני רוצה עיין באחד הנושאים של אופנה: El Quimbo.

. זה קול המון כקול שדי שהחטיא המושל הרבה מנהיגות לאורך כל התהליך ועוד עכשיו שאנחנו בשלב השיא של המשא ומתן הסופי. . זה מאוד חשוב עבור כל huilense המושל שלנו לקחת מצב אחד יותר בקו אחד עם האינטרסים של המחלקה על מנת להשיג פיצוי הוגן huilense. באפשרותך להשיג מעל ומעבר הסוגיות שהועלו על ידי Emgesa, מר מושל. המימון של 8,000 דונם השקייה יכולה להיות מושגת. ניתן להשיג את קצב דיפרנציאלית של אנרגיה עבור האזורים לעשיית של המדינה.

יתד של פרופורציות מעניין יכולה להיות מושגת, גם בכוחה בוגוטה בעל 51% Emgesa או Emgesa החברה. ביטול של ההכרזה של השירות הציבורי באזור יכולה להיות מושגת על מנת להפוך את נתכנן cadastral מספיקה על מנת להשיג צדק על ערכים Emgesa שכדאי לכבות קרנות חד פעמית בהיקף של ההשקעה עיריות מושפעות נחשב בשותף המחקר בהתאמה כלכלי (האמנות 5 לחוק 56); אתה יכול להגדיר מונח על החזקת עד 50 שנים, ההיפוך של כל משרד. באפשרותך להשיג הרבה יותר אם הסרגל שלנו היה תקיף יותר מנהיגות. אחרי כל זה, זה היה בסופו אומר את זה. אם הייתי מבקש הכשרה של השנה הראשונה של ממשלת Sánchez Pajarito, לא היו ספקות ל 2.0, שזה כבר לא רציני אם אנו רואים כי כעת בקולומביה. אף אחד לא יכול להפסיד שנה! ' .