שאלות על הניתוח של איידס

אנשים רבים להפוך את עצמם שאלות לגבי ניתוח קליני שלהם, במיוחד אם הם על איידס. שאלות לגבי מה בדיוק את התוצאות אשר נתן המעבדה, מה אמינות יש להתעורר אותם. עוד מידע על הרמטכ"ל ניתן למצוא באינטרנט. בואו סקירה 10 שאלות אנחנו לעתים קרובות כדי לקבל ניתוחים אלה במאמר זה. 1) מה זה ניתוח של איידס? כאשר אנחנו הלכנו לרופא כי אנחנו צריכים בדיקת איידס, המבקש זאת למעבדה היא למעשה בדיקה ל- HIV נוגדנים. כלומר המעבדה הולך למצוא אם יש לנו נוגדנים כדי וירוס הכשל החיסוני האנושי (HIV). יש להדגיש כי ישנם 2 זני HIV/איידס 1 ו- 2, הרוב המכריע של מעבדות שזוהו הן הניסוי. (2) את האמינות הוא המבחן לגילוי נוגדנים נגד HIV 1/2? זה יהיה תלוי בשיטה המשמשת המעבדה.

טכניקה אליסה, אשר לעתים קרובות ביותר משמש את הרגישות, יחודיות של התוצאה הוא 99% בקירוב. ישנם פחות מ 2% שיעור של תוצאות חיוביות שגויות. ותשלילים שווא. (3) כמה זמן אתה מחכה מימי הזיהום כביכול במבחן? נוגדנים איידס מופיעים בדרך כלל בין 1 ל 4 חודשים מאוחר יותר, אבל היו כמה מקרים שבהם הופיעו גם לאחר 12 חודשים של חשיפה. לכן, יש צורך עובר את המבחן ב 3 חודשים ושנה לאחר מכן זה מבחן ראשון יש אבטחה טובה.

(4) יש לי להפוך את סוג אחר של ניתוח אם הבדיקה חיובית? נתון כי כפי שאמרנו יש אחוז של תוצאות חיוביות שגויות, כל תוצאה חיובית צריך להיות מאושרות על ידי אחר שונה לבדוק, בדרך כלל בשימוש את המערבי-האבן החשופה. כעת זמין גם מבחן זיהוי אנטיגן (דהיינו מן ה-DNA ו RNA של הנגיף עצמו) שימוש בטכניקה של ה-PCR (שרשרת פולימראז). איפה נוגדנים 2 מאת אליסה, באחד מערבי-כתם או אחד של בדיקות PCR היו חיוביות, נאמר כי האדם הוא Seropositiva. (5) הוא אותו להיות Seropositivo יש איידס? . זה לא אותו דבר. להיות HIV חיובי הוא את הוירוס נכנס לגוף, אך לא בהכרח החלה לתקוף אותו. אם לא נעשה משהו עם הזמן, Seropositivo בודדים ללא רחם לפתח מחלת האיידס. (6) CD4 וניתוח CD8? הם ניתוחי שמטרתו להעריך את מצב המערכת החיסונית שלנו אורגניזם. . זה 2 זנים של לימפוציטים מסוג t… איידס גורם להקטין לימפוציטים CD4 (תאים של תת-חבורה colaborador-סליל השראה) ולהגדיל את CD8 (קבוצת משנה של מדכא. שבולם). ניתוחים אלה מבוצעים באמצעות cytometry זרימה. היחס CD4/CD8 נורמלי הוא 2.0, אך חולי איידס יש יחס של פחות מ- 1.0, הפוכה. (7). מה זה חשוב אם לימפוציטים CD4 נמוכות מ- 500 / mm3? כי זה המפלס למטה אשר להיווצר דלקת ריאות, דלקת ריאות Pneumocystis carinii ואפשרות קפושי. להלן איור זה יש להעניק טיפול תרופתי. 8 (8) מהו הניתוח של p24? . זה וירוס כי הוא אנטיגן ספציפי מאוד, אבל עם רגישות נמוכה. הוא משמש במקרים גילוי מוקדם של הידבקות ב- HIV לפני seroconversion. גם באבחון של HIV אצל תינוקות של HIV-חיובית לאמהות, עוד מספר תיקים מורכבים יותר. (9) איך אחד יכול להבדיל בין HIV 1 ו- 2 ב- HIV הדרך היחידה לעשות זאת היא באמצעות ניתוח כמותי של RNA. (10) מה קורה אם נתתי חיובי במבחן של נוגדנים HIV אבל נתתי לך תוצאה מפוקפקת במבחן המערבי-כתם? אם זה המקרה, זה יהיה שידור חוזר של המערב-כתם בתוך 4-6 חודשים. אם התוצאה היא עדיין מפוקפק, מומלץ לבצע בדיקת PCR על נגיף האיידס. אם התוצאה היא שלילית, לא נדבקת. אם התוצאה היא חיובית אם אלה נגועים.