רכישת מוצרים נלווים

אין זה סוד כי רכישת מוצרים באינטרנט קשורה סיכונים מסוימים. במיוחד אם אתה קונה משהו לא בחנות ואת המכירה הפומבית של אנשים רגילים. וזה הסיכון עוד יותר את הכסף שלך אם המוכר הוא בעיר אחרת בארץ אחרת, אפילו ביבשת אחרת. הוא היה במצב הזה הם המתמודדים ebay. הם מופרדים על ידי אלפי קילומטרים, אבל בכל זאת, כל יום של eBay מכירה פומבית של אלפי עסקאות שבוצעו. למעשה המרחק לא צריך להיות מכשול.

אתה יכול לקנות ב-eBay לא חולם סיכונים, אם אתם רואים כמה כללים פשוטים. הדבר הראשון שאתה צריך לשים לב, העוסקים הצעות עבור הפריט הנבחר ב-eBay, זה מוניטין המוכר. מערכת משלה לדירוג האמינות של המכירות הפומביות eBay מאפשר לך לראות במהירות כמה זמן אדם עובד במכירה פומבית, אם יש לו משוב חיובי או שלילי. והכי חשוב, כמובן, צריך להתמודד עם המוכרים מוכח הרשומים במכירה פומבית בשנה או יותר לפני, יש משוב חיובי. אם המוכר לפני שאתה ebay החדש, אתה מפעיל את הסיכון, ואת זה, לפחות, סיבה לדרוש הנחה. הדבר השני חייב להיות לגרום לך עניין רב בצילום הזה ותיאור של המגרש. אפשרויות "kidalovo" יכול להיות כמה.

סביר להניח כי תקבל את הדבר בתשלום, אבל זה לא מה שציפית. טובין חייבים להיות צילם קרוב וברור, כך שניתן לראות את כל היתרונות והחסרונות. כשמדובר בטכנולוגיה, אז לקרוא בעיון את התיאור, זה צריך להיות שלם ככל האפשר. אם התיאור קובע כי לפני שאתה מחשב נייד של Dell, שתי ליבות ו כרטיס גרפי משולב, זה לא כואב כדי להבהיר, וגם אם הוא עובד בסדר? אולי הבעלים פשוט לא עובד במכירת ציוד חלקי. הדרך הבטוחה ביותר להגן מפני הונאה ב-eBay הוא למעשה מאוד היא פשוטה. השתמש בשירותי מתווכים מהימנים. ישנן חברות שעובדות עם ebay במשך שנים, מכיר את כל החסרונות, ואת המכירה הפומבית תמורת תשלום מגוחך יטפל בכל הבעיות הקשורות לרכישה של טובין המכירה הפומבית eBay.