צעדים בסיסיים שיש עור בריא

העור הוא האיבר הגדול ביותר של העור, תפקידה של מחסום הגנה ותמיכה של איברים. לא תמיד אוני' בן גוריון. כדי לבצע פעולה זו, עור זה, המשרד, אלסטי, בסדר, בין היבטים אחרים. לעיתים קרובות קורה חשיפה מוגזמת לשמש, זיהום, שינוי האקלים, תזונה לקויה, חוסר איזון הורמונלי, את הצריכה של תרופות מסוימות. לייצר תופעות לא רצויות שונות על העור. כדי למנוע ולשפר את תופעות הלוואי נדרשת צעדים בסיסיים בסיס 4 יומי של טיפוח העור. בבוקר ובערב.

אנו מביאים או לא תביא איפור. הצעד הראשון מורכב החלת מוצר ניקוי, ג'ל, אמולסיה או חלב בהתאם לסוג העור. לבצע בילוי מתון של המוצר על הפנים, הצוואר ואת décolleté.בלי לשפשף כדי לגרות את העור. להסיר את המוצר עם כותנה או רפידות scouring ירקות טבולים במים. השלב השני הוא להחזיר hydrolipidic עור זה משמש כמחסום מגן ולאחר הסרתו עם ניקיון המוצר. בשביל זה מטרה תחליב שלנו brumizamos זה יכול להיות מרענן, טוניק, עפיצות בהתאם לסוג העור. הצעד השלישי הוא תזונה או הידרציה הרטבה, איפה אנחנו יחול על המוצר שצוין עבור biotype עורית.

השלב הרביעי נעשה בבוקר יהיה למרוח החל המצוין. חשוב לציין כי כל אדם הוא שונה, העור שלך הוא שונה. אז, לא תמיד באמצעות חברה, שם, משפחת המוצרים הוא הצביע עבור שלו biotype עורית.ישנם שינויים inesteticas כגון אקנה, q האיחוד האירופי במקרים מסוימים נגרמים על ידי שימוש לא תקין של מוצר קוסמטי, זה אומר כי המוצר הזה היא התווית עבור סוג העור שלך, לא בהכרח כי המוצר הוא לא באיכות טובה.מסיבה זו שעלינו consientizarnos עצה על השימוש הנכון של מוצר קוסמטי חייב להתבצע על ידי איש מקצוע שהוכשרו לשם כך. Cosmiatra.