צוות פוטנציאליים

עובד קשה יותר, על העבודה שלך. -ג'ים רוהן אסטה היא ללא ספק, השלב הראשון בדרך להצלחה. לגלות את מלוא הפוטנציאל שלך ולהבין מה אתה, היית מסוגל לעשות ולהשיג. אבל יש משהו מוזר. היא כי על הפלנטה שלנו בכל יצור חי נראה לשאוף למקסימום של האפשרויות שלו, מלבד בני האדם. לדוגמה, כך גבוה שבו גדל עץ? תגובה. עד גבוהה ככל האפשר! או אי פעם לובש העץ שגדל למחצית של הפוטנציאל שלך? והחליט שהוא פשוט לתת רק חלק הפוטנציאל שלו. תארו לעצמכם חשיבה עץ.

MMM, אני חושב כי זה האביב רק שאתן מחצית הפירות אשר יכול לתת. לבסוף, לאחר ההפסקה אותי! זה נראה מגוחך האמת? ולהסתכל מה באמת מגוחך. לבני אדם יש את האפשרות לבחור. אנחנו יכולים לבחור כל דבר או פחות. אנחנו יכולים להחליט להגיע המרבי של הפוטנציאל שלנו או אנחנו יכולים להסתפק מה מעט הצלחנו.

למה לא למתוח כדי למקסם את מלוא הפוטנציאל שלך ולהיות כל זה יכול להיות? נראה לי כי זה השתקפות חשוב. האם אי פעם שתפרסם חושב מה הסיכויים שלך בפועל? מה ניתן להשיג, להיות או לעשות בחיים שלך? אני רוצה להבהיר את השאלה, מה הפוטנציאל המרבי שלך? פוטנציאל זה, לא מה שהם החלה על החיים שלך באותו הרגע. מאז אלה לא השגת את מה שאתה אי פעם חלם אותו? אולי הדבר האחרון שאני כתבתי, הם חשיבה: כיצד ניתן להכליל? יש לי בבית שלי, משימה שאינה משלמת לי היטב, מכונית משפחת שאני מעריך. כמו כן יש לילדים שלי בבתי ספר טוב, לצאת להשתעשע עם החברים שלי בסופי שבוע. עוד לבקש? אבל אני רוצה לך לחשוב לרגע, אם זה מה חלם בילדות שלך. אתה רוצה להיות או מה שיש לך עכשיו או אתה? … מה אתה חושב לך כי הוא הסיבה מדוע אין לך כל מה שאי פעם רצית? רוב האנשים לעבור את החיים מחפש הבעיה או ההצדקה למה אין הצלחה הרצוי. מה?, הממשלה?, הארץ?, העיר?, הבוס שלי?, המשפחה שלי?, השותף שלי? הם הולכים להסתכל מבחוץ, כאשר התשובה היא בפנים. זהו ביטוי צריך לקחת בחשבון: אם דברים חוץ קשות, הוא שיש משהו לא בסדר בתוך. בוודאי הסיבה זה יותר קרוב והדברים. סופרים רבים כתבו על נושא זה. אבל בקיצור, כל מה שקורה החיצוני שלך, פשוט השתקפות של האני הפנימי שלך. למידע נוסף בנושא בבלוג שלי: