פתיחת חירום מכוניות

בהחלט, כל אחד ברכב מכיר את המצב כאשר נסיבות שונות איבד שהעותק היחידי של מפתחות המכונית, המפתחות להישאר ברכב נעול; בקיצור, אתה נמצא המצב קשה מאוד. חומר זה אינו מיועד מדריך לפתיחת מהרכב עם הידיים שלו להפך, משוקלל הרטוריות והתחשבות הסיבות למה עושה את זה בעצמך. אז, בוא שקול את האפשרויות לפעולה. נסה לפתוח את המכונית. ולעשות את זה שאתה יכול באופן עצמאי ללא העזרה של אנשי מקצוע. במקרה זה, הפעילות ניתן לחלק לשני חלקים לוגי: להסתנן הרכב פנימה.

ותתחילו. ניתן לפתוח את הרכב במספר דרכים: המפתח (אך בתוך החומר הזה, אנו עומדים בפני מצב שבו זה לא), לנפץ את אחד החלונות (לפני שתעשה זאת, אנו ממליצים טרום ליצור קשר עם סוכנות מתן שירות המכונית שלך, תגלה את התאריך הקרוב ביותר על השירות והזמינות של זכוכית עבור הרכב שלך במלאי), הוסר באחת הטירות של המכונית הזמינות עבורך. לא סביר שיהיה לך עם כלי מקצועי חיוני לפתיחת מנעולים, כמו גם העובדה כי יהיה לך את הכישורים הדרושים. סביר להניח, נזכר בעבר להציג סרטים, אתה להפוך חיפוש הצר והארוך חפץ מתכתי דמוי סרגל הספר ולנסות לדחוף את זה בין לדלת הזכוכית גומי-חותם, ובכך מנסה להשפיע על הדלת פתיחת מנגנון. לנתח המכונית לייצור המקומי דוגמה, ללא נזק, אתה יכול, באמצעות הכבל באורך שלא יעלה על מטר אחד.

בקצה אחד של הכבל הוא התכופף בערך 5 ס מ., שבו אתה חייב לעבור דרך החותם הדלת בקומה העליונה. אם המפתחות בפנים-אזעקה שחרור משרות אינה קשה, עם זאת, אם הם הפסידו-המקרה יותר מורכבים, מעבר החומר במאמר זה. לענין זה חומר, נשקול החדירה של הרכב הוא מוצלח. הפעילות הופכת מורכבת יותר אם צרור המפתחות היחיד היה אבוד, אז תתניע את האוטו עם המפתח, זה לא נראה אפשרי. שוב, זוכרות את הסרט האמריקאי, אתה אולי מנסה למצוא חבורה של חוטים תחת ההגה, מניח שתוכלי למצוא. מה הדבר הבא? לחסל את כל החוטים ונסה לעשות את זה באופן אקראי? . זה מוטל בספק. את זה עכשיו עליך לקבל הערכה מלאה של הסיכויים sobstvennoruchnoe המכונית העימות, לנטוש את היוזמה הזו. אולי האפשרות ההגיונית היחידה במצב זה קורא מומחה לפתיחת מנעולי רכב ללא נזק. ב 90% מהמקרים, אתגר מאסטר מבטיחה כי הטירה וניצול נוספות שלה. 10% הנותרים מהמקרים חל במצבים בו החלקים המרכיבים אותה של הטירה יש פיזית נזק או פגמים. במקרה של אובדן מפתח מומחה הוא מסוגל לייצר מפתח כפול את המכונית שלך, לסנכרן אותו עם immobiliser את המכונית שלך. אבל תזכור, אם אתה קורא מומחה, שהתנאי עבור העבודה הוא הנוכחות של המבקש מסמכים המאשר רכב אביזר, אם הם אינם תנאי הכרחי הוא הנוכחות של המשטרה המקומית, המתלונן ב טכסיסי . לא. חשוב נזכיר כי האשף כדי לפתוח מנעולים לרכב טוב גם עם כספת, מחוזק ואת הדלת נועל. אבל שוב, רק בנוכחות הבעלים של הדירה או ההודעות.