פתולוגיה המוח: Agnosias, Apraxias

מבוא. הפונקציות קליפת המוח גבוה יותר הן אחד הפרקים הכי מרגש של נוירולוגיה. פונקציות כגון שפה, תפיסה, הארגון של סכימת גוף ואחרים נחקרו בהרחבה. אחת התכונות של פונקציות קליפת המוח גבוה יותר הוא כי הם מהווים מעשים מרצון ולא מכוונת, תוצר של פעילות מורכבת, אשר יכול להיות פשוט כמו דוגמה סגור מסוג העין או פסיבית כמו התפיסה החזותית או השמיעה. פעולות התנדבותיות אלה עשוי לשנות ברמות שונות לגבי הארגון ואת התפקוד של המוח. אנו יכולים למצוא בתפקוד המוח של טבע אורגניות או פונקציונלי ' מאטום לשקוף ' בהפרעות נפשיות כגון סכיזופרניה, דמנציה, פרכוסים, חרדה וכדומה.

אנו מוצאים גם שינויים במוח באזורים ראשי כביכול של המוח, איברים היקפיים או חיבורי שלהם. לבסוף, לגבי מאמר זה, אנו מוצאים שינויים של אירועים, מה שנקרא ברמה Neuropsychological, ב ה אזורים במוח של האגודה משני או השלישון. בתוך פתולוגיות להתרחש ברמה זו אנו מוצאים את aphasias, את apraxias, את agnosias ואחרים כי לברוח במאמר. נוירולוגיה, נוירופסיכולוגיה. נוירולוגיה, במילים ספורות, היא ענף ברפואה העוסק במערכת העצבים. מתעוררת כמו התמחות במאה ה-19 דרך ניוון ארמנד בנימין של גיום (1806 1875), ז'אן מרטין שארקו (1825-1893), ג'ון Hughlings ג'קסון (1834-1911). האחרון נחשב אביו של נוירולוגיה מודרני. במחצית השנייה של המאה ה-20 היא מתחילה לפתח את נוירופסיכולוגיה.

באפשרותך להגדיר כשלוחה של מדעי בריאות אשר חוקרת את הקשר בין תפקוד המוח וההתנהגות האנושית. נוירופסיכולוגיה למבוגרים מתמקד ביחסים בין פונקציות קוגניטיביות לבין אזורים במוח. אצל ילדים היא עוסקת perturbations של אוריינות, חישוב, disgrafias והפרעות המשויך. יצוין כי נוירופסיכולוגיה משמש לשיקום של חולים עם נזק מוחי, מאז היא מאפשרת חלוקה לרמות את השלבים ואת שלבי צריכה להיות מלווה טיפולים. אגנוזיה. אגנוזיה מוגדר הידרדרות יכולת או חוסר יכולת, לתת משמעות החושי קלט (חזותיים, שמע, ומגע). הם תוצר של הנגע באזורי המוח של האגודה משני, שלישוני. ניתן לפרש את agnosias מסוימים כמו ניתוקים בין כישורים תפיסתיים ופונקציות לשוניים. אגנוזיה יכול להיות aperceptiva, בו החולה אינו מסוגל תופסים כאשר שני עצמים שווים, או אסוציאטיבית, החולה אינו מזהה או אינו מזהה את האובייקטים המוצגים. אם ברצונך לגשת במאמר בביקור מלא: או בבלוג הבא: