פילאטיס פיזיו משיקה מכשיר חדש: כיסא Exo

פורסם כדי לשמש תלמידים ברמות שונות טכנית, ציוד Exo כיסא כיסא Phyisio פילאטיס – שחרור הגוף מאוזן מספק חובבי לשיפור שיטת פילאטיס תרגילי נשימה אירובית. זה אפשרי תודה כיסא Exo יש שני רציפים עם הגדרות שונות ההתנגדות שמונה, אשר מאפשר פעילות גופנית קבוצות שרירים שונות. בנוסף, הצוות מציעה תרגילים מודאג להגדיל את המורכבות. בתורו, אפשרי לרכוש בנפרד, ערכות ההתנגדות פונקציונלי. לעניות דעתי מנכ"ל משרד התקשורת יכול לקבוע . בנוי מעץ, כיסא כיסא חדש של Exo יש מרופדים, נוחים ללא החלקה, פדלים שמציע אבטחה מירבית לתלמידים. Exo כיסא כיסא פורסם לביצוע שיעורי פילאטיס בקבוצה, הוא קומפקטי וקל לאחסון, עדיין אפשרות טובה כדי להפוך את המתרגלים ברמה מתקדמת פילאטיס להתאמן בבית. כמו כן, למרות העיצוב שלה הוא 40% נמוך יותר של כיסאות מסורתי, הכיסא Exo מאפשר תרגילים 50% יותר מאשר דגמים אחרים.

פילאטיס פיזיו פילאטיס פיזיו הוא ארגון של חברות הפועלות בתחומים של ייצור ציוד, ציוד פילאטיס הכשרה, הסמכה של אנשי מקצוע בשיטת פילאטיס וגם סוכריה של בגדים לתרגול פילאטיס וענפי ספורט אחרים. Equipamentos פילאטיס פיזיו בעל הרשיון עבור דרום אמריקה של חברת ® גוף מאוזן המותג Inc, שמספקת ציוד מדריכים של פילאטיס מוכר יותר בעולם. ציוד פילאטיס כוללים עיצוב מודרני, מעשי; בנוסף, הם בנויים עם עץ על פי לשיקום, ובכך תורמת לשימור הסביבה. Educação פילאטיס פיזיו בעל הרשיון של ® ד חינוך LLC, להיות אחראי על הכשרה והסמכה בשיטת פילאטיס כבר למעלה מ-1,700 אנשי מקצוע ב ברזיל ומדינות דרום אמריקה. שיטת פילאטיס שנוצרו על-ידי ד, אשר מסתגל הגוף של כל רופא, הוא התוצאה של מחקר מדעי ומשמש מסביב לעולם.

סגנון פילאטיס פיזיו חותם השורה של בגדי ספורט, שבוצעו על-ידי צוות של אופנה לתרגול פילאטיס ותרגילים קרובים אחרים. Apparels, עשה עם בדים איכותיים, נוצרים על בסיס הרעיון של נוחות לחופש תנועה. בתורו, בהם בכל סביבה, לא רק במהלך פעילות גופנית. שיטת פילאטיס פילאטיס הוא שמה של ג'וזף הוברטוס פילאטיס, היוצר של שיטה זו, אשר נולד בתחילת המאה ה-20. שיטת פילאטיס משתמשת עקרונות מסוימים כדי לקדם את האיזון בין הגוף והנפש, פיתוח כוח, מתיחות וגמישות. פילאטיס פיזיו לעשות שיעורים סברת הגוף ועם הצרכים של כל רופא. כל אחד יכול לתרגל פילאטיס. יש לנו טכניקות ספציפיות של פילאטיס לילדים, נשים בהריון, אנשים מבוגרים, אנשים עם בעיות נוירולוגיות או עצמות, וכו ', מסביר Becker אליס. ברזיל פילאטיס פיזיו הציג המכשיר Gyrotonic ® אקזוטיקה. הפיק וייצא על ידי החברה באופן ייחודי עבור כל דרום אמריקה, המכשיר Gyrotonic ® אקזוטיקה עובדת טיפול הוליסטי אשר משרתת אנשים של סגנונות שונים ביותר של החיים, ומציע מספר יתרונות מתרגלים. לפיכך, היא מפתחת חוזק, גמישות וכושר גופני, תוך שהיא מחזקת את אזור הבטן. בנוסף, המכשיר Gyrotonic ® אקזוטיקה מקלה על כאבי מפרקים, משפר את משרעת של תנועות, סיוע בשיקום פציעות. ® Gyrotonic מכשיר אקזוטיקה מבטיח לעודד חדרי כושר ודירות ברחבי הארץ. לקבלת מידע נוסף, פנה אל imprensa דה d & assessoria דוארטה Meiriele דוס סנטוס: + 55-11-3585-0140