עזרה טבעית עבור אחרים-בגדי נשים חיות מחמד

החלב של אמא מספקת בהתחלה מושלם עבור צמיחה והתפתחות בריאה של כלבלבים או חתלתולים. תהליך זה של הנקה הוא כאשר חלב הוא סוד של בלוטות החלב של האם כדי לספק תזונה עבור הגורים שלהם, ולדעת כל מי שהסתכל המלטה של כלבלבים או חתלתולים מוצץ זה מדהים ותהליך יפה. כלבים גורים יילוד יש בדרישה התזונתיות כי הם גדלים במהירות. העובדה, גורים גורים כפול בדרך כלל המשקל בפעם הם בן 10 ימים! חתולים כלבות מניקות יש לעמוד בדרישות גבוהות אלה המלטה כולו, כך שזה לא מפתיע אשר דורשות תזונה מאוזנת בריא ולאכול בין שתיים שלוש פעמים יותר מאשר הם בדרך כלל אוכלים מזון. אמהות גם צריך שפע של מים מתוקים, צריך לשתות יותר מהרגיל במהלך הנקה. הארוחה הראשונה מקבל מיטת קומתיים חדשים לאחר לידה היא קולוסטרום, המהווה החלב הראשון, כי הוא מיוצר על-ידי אמא מהנקה לאחר הלידה. סוג זה של חלב חשוב עבור גורים גורים כפי מלא נוגדנים טבעיים immunities של האם כדי לסייע להגן מפני המחלה, זיהום עד גורים גורים יש מערכות החיסון בוגרת.

הוא גם המזון המתאים ביותר עבור צרכים תזונתיים ודרישות העיכול של תינוקות היילוד. לאחר כ 2-3 ימים, מחלב אמו תשנה החלב בוגרת יותר, כי הוא עשיר בקלוריות, אבל לא מכיל את כל אותם גורמים החיסון מאשר קולוסטרום. זה מבוגרים אספקת החלב גורים חדשים או גורים כל דרישות תזונתיות שלך במשך שבועות 5-6 הבא, לאחר שיגיע להיות כנראה יותר מתעניין מה אמא זה לאכול. בשלב זה, מזון רך שיוכל לעזור wean אותם מחלב אמו. לאחר שהם הופכים יותר מורגל המזון המוצק, צריך להתחיל לדאוג פחות, ולהתחיל לסירוגין האם חייב לאכול פחות.

אילו בעיות משפיעות על הנקה בחיות מבויתות? יש שלוש בעיות עיקריות העלולות להתעורר למינקת, לרבות חוסר חלב, הדיכאון של הנקה וחלב עניים. ** חוסר חלב (agalactia) – זה קורה כאשר יש בלי חלב על ידי בלוטות החלב. כאשר זה קורה את הגורים או גורים אינם מקבלים מזון ללא הרף ולצעוק עשוי לא במשקל. חוסר חלב הוא רציני, אם האמצעים לא נלקחים המלטה ימותו. האכלה בקבוק הכרחי עד לפתרון הבעיה או עד המלטה יכול להיגמל למזון מוצק. ** הדיכאון של הנקה או (dysgalactia) – זה הוא הבעיה הנפוצה ביותר של הנקה, מתרחש לעיתים קרובות ללא סיבה ידועה. דיכאון של הנקה הוא כאשר בלוטות החלב הן תקינות, אך הם לא ניתן לייצר מספיק חלב כדי לכסות את הצרכים התזונתיים של מיטת קומתיים. דוגמאות האם לא ניתן לייצר מספיק חלב, כולל גורים או גורים על-ידי משיכת של ה פטמות או צועקות יותר בדרך כלל. ניתן גם להבחין כי המלטה לא רגוע, אבל זה עדיין נראה רעב. פיקוח על העלאות משקל המלטה שניתן לראות אם הם מקבלים מספיק חלב בזמן ההנקה דיכאון לעתים קרובות מוביל לקוייה, מופחתת משקל גדל. * עניים חלב – הדבר מתרחש כאשר החלב מיוצר בכמות מספקת, אך חסר חלק החומרים המזינים הדרושים עבור צרכיו ההולכת וגדלה של מיטת קומתיים. עזרה עם תרופות טבעיות הנקה הנקה היא תהליך טבעי ויפה, אבל כאשר הדברים הלא נכונים, עוזר לדעת. גדילן מצוי הוא צמח tonic מעולה שעוזר לעודד ייצור חלב, תוך תמיכה גם בכבד, לכן להפחית את כמות הרעלים אשר עוברים החלב אל מיטת קומתיים. עשב אחר מומלצת הנקה היא כי Rue של עז. הוא גם יעיל לשמור מפני מחלות וזיהומים, יכול לסייע במניעת זיהומים חיידקיים כגון חלבנה. שומר Borage גם הם. שני חומרים צמחיים לסייע בוויסות העיכול, מעי, בעוד Borage יש תכונות אנטי דלקתיות נהדר כדי לסייע עם השחזור.