ניהול והגמישות

"הטוב ביותר ואת הדברים יקר יותר בעולם ניתן לראות או אפילו לגעת." הם חייבים להיות מורגש עם הלב." נאמר לנו slideshare.net, כי היום מהתיישנות טכנולוגיים, שינויים רגולטורים, זעזועים הגיאו-פוליטית התחרות הגוברת, הם כמה כוחות לערער את כוחו של יתרונות תחרותיים הנוכחי. הגלובליזציה התלות ההדדית בין השווקים, בנוסף לפיתוח תקשורת וטכנולוגיות מידע, לא רק הביאו תועלת משמעותית להתפתחות הכלכלית של כדור הארץ, אך גם הביא כתוצאה מכך לחוסר יציבות. המשבר בפני העולם בחודשים האחרונים נותן יציבות היא מצב זה יהיה הטבועות בפיתוח כלכלי, לכן מעתה ואילך, הדבר היחיד היציב יהיו יציבות. אי אפשר להתעלם או, כמו אומר Iván מנדס, המחייב ההקשר הנוכחי למנהלי ארגונים קיימים מסוגלים לספק יעיל התגובות מגוון אינסופי של מצוקה אל בינלאומיים, הארץ, ארגוניות אישיות, ומאפשר dynamize שלך מוסד וצוותי עבודה בשוק גלובלי עם חזון הרבה יותר רחב. כיום, חלק חששות תופסת בכירים שקבענו, סובבים סביב הפרדוקס של hyper התחרותיות ותקנות, יצירת ערך חברתי ולחפש הזדמנויות באמצעות יזמות וחדשנות.

אבל הופך להיות בלתי נמנע כי כוונת מחשבה על: מהן התגובות אפקטיבי לנוכח מצוקה? מתי ניתן העבודה והופכים גורם סיכון כאשר על המשמר? מה מה המנהל צריך לדעת כדי ליצור סביבה חיובית? מה הם המאפיינים של צוותים חדשים? מוסיף לנו, זה הגיוני, Marielba Avellán, פרופסור IESA, יועץ ניהולי, מאמן בכיר, מרכז אקדמי של 2009 הבינלאומי אקזקיוטיב התכנית, העיר הערות כי ביעילות ארגונים חייב להיות אסטרטגיות לפיתוח גמישה אנשים אם הם רוצים ללכת קדימה ולחזק בסביבות לא יציבה, היום לא מדברים על הסתגלות לשינויים, אבל במקום של יכולת להתמודד עם מצוקה, להתגבר עליהם או אפילו להיהפך על ידי אותם ביחס לעבודה, פרופסור Avellán צוותי הדגיש אלה חייב להיות יותר מאשר שיתוף פעולה המסורתית כי כעת צוותים יש תכונות חדשות: עבודתו הינו וירטואלי, גדולים, שורר המגוון, לא רק עבור המומחיות, אך גם משום שהם יכולים להיות רב תרבותי מורכבים על-ידי מומחי מאוד מיוחדים, לכן כיצד לנהל אותם הוא שונה קונבנציונלי. שניידר בן אומר על הנושא: חוסן נפשי זה תומך הנחת היסוד יזמים אמריקה הלטינית, הוכשרו באווירה של יציבות קבוע, יש האינסטינקט לפונקציה בהקשר לא יציבה הרבה יותר פיתחו יותר יזמים ומנהלים על פי מחשבי latitude אחרים. מוסיף לנו Iván Darío סאנצ ' ז גמישים כי הוא מעשה של אמונה, של אופטימיות, ביטחון עצמי, כי למרות במצבים של מצוקה שבה אנו מוצאים עצמנו ואי נוחות, אנחנו הולך לשחזר את הכוחות שלנו, המשויכת לטופס פעילות חדשה אני נצא מתוך הנחה יומי שלנו live, חדש, דרך מרחיקת לכת יותר כי אנו מתייחסים אל העולם שבו אנו חיים, כי למרות הכל שזה מה שקרה, או קורה, אנו יכולים לשחזר את הקיום שלנו למצוא יציאה המנצח. חוסן נפשי של המילה מביא מקורו מלטינית, resilio מונח אשר פירושו לחזור, חוזר האר, לקפוץ להקפיץ. חוסן נפשי הוא מונח מגיע פיזיקה, מתייחס ליכולת של חומר להחזיר את צורתם המקורית לאחר מצב נתון בלחצים גבוהים.

בפסיכולוגיה, כדי לתאר את היכולת של בני האדם להתאושש אגרופים רציניים בחיים. גמישים הארגון מתייחס התנאי בעל החברה להסתגל לשינוי, כדי שתוכל לחדש במהירות במצבים בלתי צפויים, בשלב מתקדם יותר, ליהנות של ה לשנות וליצור הזדמנויות כי אחרים לא רואה. (19 זכויות יוצרים © בן שניידר, 2009) על-ידי אנלוגיה, במדעי האדם החלו להשתמש במילה זו כדי לייעד הפקולטה האדם המאפשר אנשים, למרות עובר דרך מצבים קשים, להגיע לא רק בטוח, אך עדיין מומר על-ידי ניסיון אנו נזכרים, ישנם אתגרים בפני כל ארגון שרוצה להשיג חוסן נפשי: האתגר של הידע, אשר מרמז להיות מודע לגבי מה משתנה, איך זה משפיע עלינו. אתגר אסטרטגי, כלומר, היכולת ליצור מגוון של אפשרויות חלופיות כדי להסיר אסטרטגיות סצנה לא יהיו תקפים, להחליפם בחדשים. אתגר פוליטי: אשר מחויבת לתמוך ניסויים בסביבות מבוקר כדי ליצור חלופות את האסטרטגיה. האתגר אידיאולוגית, אשר היא היכולת להבין את החשיבות של ריכוז את רוחם הטוב ביותר של החברה לפתח פעילות ייחודית והקמת עם צדדים שלישיים, בריתות עבורו הטיפול באמצעות פעילויות outsourcing, המבצעי של הארגון. כדי לעמוד באתגרים הנדרש על-ידי חוסן נפשי, יצטרך ללמוד לנהל את חמשת תחומי ניהול בהקשרים של אי יציבות. אלה הם: ערכים מיומנויות מערכות של אסטרטגיה מבנה 24 זכויות יוצרים © בן שניידר, 2009) בסופו של דבר לא לשכוח, כפי שהוא אומר לנו בוויקיפדיה, גמישים זו היא היכולת של אדם או של קבוצה לפתח היטב, כדי להמשיך מקרין אל העתיד למרות destabilizing אירועים, המצוקה, טראומה קשה לפעמים. אבל חוסן נפשי לא עניין אישי, סימן גלוי של רקמת קשרי גומלין וחוויות שעשויים ללמד אנשים מחשבים, אמנות של התגברות על מכשולים, אהבה, אומץ, מוסריות, תקווה