משרדנו ככלי קידום

אנחנו יודעים כמה יזמים אמצעי קידום העבודה שלנו הם מרובים תוצאות אלה תלויות במידה רבה עקביות שיש לנו לפתח טכניקה מסוימת. אחד של טכניקות או כלים יזמים רבים להזניח או מייחסים חשיבות מעט מדי אלה הוא שיחה sig, אני מתכוון לשורות טקסט מחוברת למרגלות שלנו דואר אלקטרוני וקובץ מידע מסוים אודות האדם שולחת את ההודעה עשויה להראות לקורא. ברור לכולנו נשלח מספר הודעות דואר אלקטרוני במהלך היום, מכרים, חברים, לקוחות או לקוחות פוטנציאליים, אשר מהווים הזדמנות ייחודית לנו להזמינכם לבקר שוב העסק שלנו או באתר האינטרנט בחיפוש אחר תוכן חדש ומעניין. More information is housed here: ח'כ סמוטריץ. טכנית זה יש היתרון כי ברגע שאנו מגדירים משרדנו במערכת, היא באופן אוטומטי להוסיף להודעות כל שאנו שולחים, כך כל הודעה ללא קשר ליעד שלהם תהיה כברירת מחדל את הנתונים שהגדרת קודם לכן. משרדנו שאנו יכולים לשמש שימושי מאוד לדוגמה בקידום חינם באתר, החברה והשירותים שלנו; (ה) יהיו לנו יותר חשוב אפילו אם אנחנו להשתתף בפורום של שוק נישה שלנו מאז מאות מבקרים חדשים ליעדים אשר אנו שציינת שהם הנגזרים ממנו. למה הוא צריך להכיל חתימה שלנו? בדרך כלל מומחים קידום רבים מסכימים כי עליה להכיל לא יותר משישה קווים וזה לא יותר משישים או ששים וחמש התווים על-ידי קו, יותר מכל דבר לא להיתקל בבעיות עם תוכניות דואר.

מה צריך להכיל חתימה בסיסית היא כדלקמן: 1 – שם, לחייב 2 – הארגון או החברה 3 – קו עם צירוף מילים, הסלוגן או המציע אשר מציגה רווח. 4. פרטים ליצירת קשר: טלפון, פקס, דואר 5 – כתובת URL (תמיד עם ה ודואר אלקטרוני (תמיד עם ה mailto:)) 6. היפר-קישורים צריך לפעול ישירות על-פי ההודעה. (חייב להיות clickables 100% מכל תוכנית) הסדר שבו אנו משתמשים אלה השורות שלעיל ניתן להחלפה על-פי הייחוד של כל יזם, אבל עצה טובה היא לשים את כתובת ה-URL בעזרה הקצה לאותו אדם לקרוא המשרד עד הסוף אשר תהיה מודע היתרונות אשר תמצא אם אתה הולך לעבר הכיוון של כתובת ה-URL. לא להשתמש באותיות הכרחי יותר ולשמור על זכור כי אם כוללת את הסימנים של $&, ועוד. יש אנשים עם נגד דואר זבל מסנני הדואר האלקטרוני שלך לא יקרא את ההודעה שלך. מה אנחנו באמת מחפשים עם משרדנו הוא שההודעה אטרקטיבי מספיק כך הוא כי receiveth הוא פעל, על-ידי שליחת דואר אלקטרוני או על-ידי ביקור באתר האינטרנט שלנו.

לבסוף ניתן ליצור מספר חתימות, תמיד יש קובץ החתימה שלך או לקדם מוצרים, עדכונים, הצעות חדש או שיכוון אותם לעבר את התשובה האוטומטית שלך. חשוב גם למקם הנתונים חתימה טלפון או פקס אנשי קשר, שכן ישנם הרבה אנשים אשר מעדיפים מגע אנושי יותר ומעניק להם ביטחון רב יותר. שלום גדול. חורחה אלברטו מגיאנס.